.

Protipožární nátěr na dřevo - Flamgard Transparent 10kg

Flamgard Transparent 10 kg
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 3 814,00
Sleva 15.00 %

Cena bez DPH: 2 679,20
Cena s DPH: 3 242,00
 

Váha balení cca: 10.30 kg
    ks
K balení objednejte: 2ks Lak S1818 1kg
 

 

 

Flamgard Transparent - Půhlený protipožární nátěr na dřevo 10kg / 20m2 (+ 2kg laku S1818)

 

Dvousložková protipožární zpěnitelná hmota (nátěr 5kg + krycí lak 1kg, objednává se samostatně) k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru jak nových tak stávajících objektů. Nátěr je po zaschnutí průhledný a zachovává přirozený vzhled materiálu. Flamgard Transparent je zvláště vhodný k ošetření starého neošetřeného dřeva např. u památkově chráněných a historických budov. Působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu, která spolehlivě zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k evakuaci ohrožených osob a k minimalizaci materiálových škod. Jednoduchá aplikace, příznivá cena a ověřená účinnost, profesionální i hobby využití. 

Pro kompletní produktové informace a navazující  legislativu si důkladně prostudujte Aplikační návody PPN - STACHEMA.


Flamgard Transparent - prodej při správném vyplnění Protokolu o výrobku a dodržení aplikačních postupů výrobce STACHEMA!

(kolaudace stavby - objednávka i protokol odpovídá uvedené velikosti ošetřené plochy, nátěr - 500g/m2, lak S 1818 - 1kg/5kg nátěru)


Protokol o výrobku protipožárního nátěru - ke stažení

 


V případě zájmu nás prosím kontaktujte:

 


 

Viskózní nažloutlá kapalina, ředitelná vodou na bázi amonných fosfátů s přídavkem zpěňujících přísad, retardérů hoření a polymerů. Působením ohně nebo sálavého tepla vytváří na povrchu silnou, nehořlavou, tepelně izolující vrstvu, která způsobí časovou prodlevu spolehlivě chránící materiál.

Nátěr je po zaschnutí průhledný s lehce žlutým odstínem, zachovává přirozený vzhled materiálu a původní kresbu dřeva. Před aplikací protipožárního nátěru Flamgard Transparent lze dřevo upravit do libovolného odstínu lihovými mořidly. Přípravek je vhodný i na staré a vyzrálé neošetřené dřevo - zvláště pak k ochraně dřevěných prvků v interiéru. Pro zvýšení celkové odolnosti se překrývá styrenakrylátovým lakem S 1818 v množství 1kg laku na 5kg nátěru. Lak je podmínkou správné aplikace a musí být součástí objednávky! (objednává se samostatně)

Pro navýšení požární odolnosti je nutný nános 500 g/m2 přičemž příspěvek navýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí je cca 11 minut (klasifikace ČSN EN 13501-2 : 2003) dle charakteru expozice, typu konstrukce apod.

Aplikace se provádí nátěrem neředěného přípravku Flamgard Transparent v minimálně 3 vrstvách a to při teplotě +10°C až + 35°C. Jednotlivé vrstvy mohou být nanášeny po dokonalém proschnutí cca po 12 hodinách. Doba proschnutí po nanesení všech vrstev funkčního nátěru je cca 24 hodin. Dokonalé proschnutí má přímý vliv na transparentnost a výsledný estetický efekt. Optimální teplota pro zasychání je 20 °C. Maximální povolená vlhkost dřeva před aplikací je 10%. Následně se nanáší jedna vrstva krycího laku v množství 80 g / m2. Povrch dřeva před nátěrem celého systému musí být očištěn od prachu, kůry, lýka, mechanických nečistot, mastných skvrn a starých nátěrů.

Index šíření plamene po povrchu stavební hmoty:
Nános 500 g/m2 – i s = 26 mm/min

Životnost nátěru: Dle zkoušek akreditované zkušebny VVÚD Březnice minimálně 10 let.

UPOZORNĚNÍ: skladování, přeprava, aplikace zásadně při teplotách nad + 10°C! Přípravek nesmí přemznout!
(dokumentace: Ke stažení, informace: Obchodní podmínky)

Pro konkrétní akce a partnery vypracujeme individuální cenové a dodací podmínky!

Barva nátěru: průhledný

Skladovatelnost: 6 měsíců

Dostupná balení: 5 kg, 10 kg, 50 kg

 


 

Související zboží:

Lignofix TOP – Profi bezbarvý Lignofix TOP Profi bezbarvý 5kg

Velmi účinná likvidace a dlouhodobá prevence dřevokazného hmyzu včetně vývojových stadií, dřevokazných, dřevozbarvujících hub, plísní. Lignofix TOP Profi - komplexní a dokonalá ochrana dřeva a zdiva. K sanaci napadených staveb veškerými biotickými škůdci. Speciální složení, synergizující vlastnosti nejmodernějších účinných látek, maximální účinek. Lignofix TOP Profi splňuje nejvyšší nároky na ochranu dřeva i zdiva, aktuální špička na trhu! Koncentrát 1:4. Vydatnost balení 5 kg / 125 m2. Doporučujeme koncentrát 1:19 Lignofix Super.

 
LAK AKRYLÁTOVÝ S 1818 1 kg Lak Akrylátový S 1818 1kg (součást protipožárního systému)

Protipožární nátěr na dřevo - Lak S 1818. Finální průhledná uzavírací ochranná vrstva dvousložkového protipožárního nátěru  Flamgard Transparent na ochranu dřevěných konstrukcí. Styrenoakrylátový lak pro zvýšení celkové odolnosti ochranného nátěru je podmínkou správné aplikace pro splnění požadovaných hodnot protipožární ochrany. Nedílná součást protipožárního nátěru Flamgard Transparent. Objednávka: 1kg laku na 5kg nátěru!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz