.

Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Transparent 10kg (doprava zdarma)

Flamgard Transparent 10 kg
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 6 141,00
Sleva 10.45 %

Cena bez DPH: 4 544,66
Cena s DPH: 5 499,00
 

Váha balení cca: 10.30 kg
    ks
 


 

Flamgard Transparent - protipožární nátěr na dřevo průhledný 10kg / 20m2

 

Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Transparent - dvousložková protipožární zpěnitelná hmota: nátěr a lak S1818 (objednává se samostatně) k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru jak nových tak stávajících objektů. Nátěr je po zaschnutí průhledný a zachovává přirozený vzhled materiálu. Flamgard Transparent je zvláště vhodný k ošetření starého neošetřeného dřeva např. u památkově chráněných a historických budov. Působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu, která spolehlivě zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k evakuaci ohrožených osob a k minimalizaci materiálových škod. Jednoduchá aplikace, příznivá cena a ověřená účinnost, profesionální i hobby využití. 

Pro kompletní informace si důkladně prostudujte "Aplikační návody PPN - STACHEMA" (ke stažení níže).

"Osvědčení" pro kolaudaci: může zaslat výrobce Stachema pouze v případě správného vyplnění "Formuláře - Protokolu" (ke stažení níže) a dodržení správných aplikačních postupů.

Poznámka: dodané množství nátěru, laku S1818 a informace v protokolu musí odpovídat velikosti ošetřené - kolaudované plochy (Nátěr 500g/m2 + Lak S1818 1kg/5kg nátěru).

 

 


 

Famgard Transparent je viskózní nažloutlá kapalina, ředitelná vodou na bázi amonných fosfátů s přídavkem zpěňujících přísad, retardérů hoření a polymerů. Působením ohně nebo sálavého tepla vytváří na povrchu silnou, nehořlavou, tepelně izolující vrstvu, která způsobí časovou prodlevu spolehlivě chránící materiál.

Nátěr je po zaschnutí průhledný s lehce žlutým odstínem, zachovává přirozený vzhled materiálu a původní kresbu dřeva. Před aplikací protipožárního nátěru Flamgard Transparent lze dřevo upravit do libovolného odstínu lihovými mořidly. Přípravek je vhodný i na staré a vyzrálé neošetřené dřevo - zvláště pak k ochraně dřevěných prvků v interiéru.

Pro zvýšení celkové odolnosti se překrývá styrenakrylátovým lakem S 1818 v množství 1kg laku na 5kg nátěru. Lak S 1818 nelze nahradit jiným výrobkem. Lak je podmínkou aplikace a musí být součástí objednávky!

Pro navýšení požární odolnosti je nutný nános 500 g/m2. Příspěvek navýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí dle klasifikace ČSN EN 13501-2 : 2003 viz informace Technický list (Stachema), v závislosti na typu konstrukce, charakteru expozice apod.

Aplikace se provádí nátěrem neředěného přípravku Flamgard Transparent v minimálně 3 vrstvách a to při teplotě +10°C až + 35°C. Jednotlivé vrstvy mohou být nanášeny po dokonalém proschnutí cca po 12 hodinách. Doba proschnutí po nanesení všech vrstev funkčního nátěru je cca 24 hodin. Dokonalé proschnutí má přímý vliv na transparentnost a výsledný estetický efekt. Optimální teplota pro zasychání je 20 °C. Maximální povolená vlhkost dřeva před aplikací je 10%. Následně se nanáší jedna vrstva krycího laku v množství 80-100 g/m2. Povrch dřeva před nátěrem celého systému musí být očištěn od prachu, kůry, lýka, mechanických nečistot, mastných skvrn a starých nátěrů.

Kompletní informace - aktuální Technická data: viz dokumentace výrobce níže ("Přiložené soubory zboží").

Životnost nátěru: Dle zkoušek akreditované zkušebny VVÚD Březnice cca 10 let.

UPOZORNĚNÍ: skladování, přeprava, aplikace ideálně při teplotách nad + 10°C! Přípravek nesmí přemrznout!

Flamgard Transparent není určen na ošetření dvěří a pochozích ploch.
 

Barva nátěru: průhledný

Skladovatelnost: 6 měsíců

Dostupná balení: 5 kg, 10 kg, 50 kg (zakázková výroba)

 

Upozornění: "Osvědčení" pro kolaudaci. KOH-IN je dodavatelem zboží tj. protipožárního nátěru ("Osvědčení" není součástí zboží). Výrobce protipožárního nátěru - Stachema CZ může na základě individuální žádosti zákazníka vystavit "Osvědčení" za podmínek uvedených v dokumentu Aplikační návody PPN (Detail zboží / Přiložené soubory zboží). Je nutné dodržení aplikačních postupů (nátěr 500g/m2 + lak S1818 1kg/5kg nátěru) a předložení správně vyplněného "Formuláře - Protokolu o aplikaci výrobku" (Detail zboží / Přiložené soubory zboží). Podmínky pro posouzení a  schválení vystavení "Osvědčení" stanovuje výrobce (může být účtován administrativní poplatek). KOH-IN poskytuje výrobci podklady výhradně od svých zákazníků.

 


 
   EAN číslo: 8595039305230


Související zboží:

LAK AKRYLÁTOVÝ S 1818 1 kg Lak Akrylátový S 1818 1kg (1kg laku na 5kg nátěru)

Protipožární nátěr na dřevo - Lak S 1818. Finální průhledná uzavírací ochranná vrstva dvousložkového protipožárního nátěru  Flamgard Transparent na ochranu dřevěných konstrukcí. Styrenoakrylátový lak pro zvýšení celkové odolnosti ochranného nátěru je podmínkou správné aplikace pro splnění požadovaných hodnot protipožární ochrany. Jendá se o druhou složku - nedílnou součást kompletního protipožárního systému Flamgard Transparent. Lak bez nátěru je samostatně neprodejný. K nátěru objednejte: 1kg laku na 5kg nátěru.

 
Flamgard 10 kg Protipožární nátěr na dřevo Flamgard 10kg

Protipožární nátěr Flamgard - šedobílá zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru. Protipožární nátěr na dřevo Flamgard působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu. Flamgard lze použít na nové i staré dřevo v rámci stavby, také ve výrobním průmyslu (doprava, letectví). Jednoduchá aplikace, ověřená účinnost. Možnost "Osvědčení" pro kolaudaci.

 
Flamgard Transparent 5 kg Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Transparent 5kg

Flamgard Transparent průhledný protipožární nátěr na dřevo - dvousložkový, nátěr + lak (objednává se samostatně). Zpěnitelná hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru. Nátěr po zaschnutí zachovává přirozený vzhled materiálu. Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Transparent je vhodný i k ošetření starého neošetřeného dřeva u památkově chráněných a historických budov. Dostatečná časová prodleva a minimalizace materiálových škod. Jednoduchá aplikace, příznivá cena, ověřená účinnost. K balení objednejte 1kg Lak S1818.

 
Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Transparent 50kg (doprava zdarma)

Flamgard Transparent průhledný protipožární nátěr na dřevo - dvousložkový, nátěr + lak (objednává se samostatně). Zpěnitelná hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru. Nátěr po zaschnutí zachovává přirozený vzhled materiálu. Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Transparent je vhodný i k ošetření starého neošetřeného dřeva u památkově chráněných a historických budov. Dostatečná časová prodleva a minimalizace materiálových škod. Jednoduchá aplikace, příznivá cena, ověřená účinnost. K balení objednejte 10kg Lak S1818.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz