.

Flamizol S 55 kg

Flamizol S 55 kg
Dostupnost zboží: Aktuálně nedostupné
Výrobce: STACHEMA


Cena bez DPH: 15 675,00
Cena s DPH: 18 967,00
 

Váha balení cca: 55.00 kg
 

Protipožární nátěr Flamizol S - zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně ocelových konstrukcí v interiéru. Působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k evakuaci ohrožených osob a k minimalizaci materiálových škod. Flamizol S často využívají odborné firmy v rámci staveb jako např. výrobní haly, nákupní centra atd. Vzhledem k jednoduchosti aplikace je nátěr vhodný i pro hobby použití. Povrch lze dodatečně upravit na libovolný barevný odstín použitím otestovaného krycího laku.

Pro kompletní produktové informace a navazující  legislativu si důkladně prostudujte Aplikační návody PPN - STACHEMA!


Flamizol S není aktuálně dostupný!

 


 


Bílá až světle šedá suspenze, ředitelná vodou , která obsahuje zpevňující přísady, retardéry hoření, polymery a další látky upravující vlastnosti nátěrové hmoty. Funkční aktivní vrstva vytváří po zaschnutí souvislý hladký matný povrch.

Nátěrový systém Flamizol S je určen k ochraně ocelových nosných konstrukcí proti působení ohně a sálavého tepla s předepsanou požární odolností 15 – 60 minut.

Povrch konstrukce před aplikací musí být připraven dle platných norem ČSN (odmaštění, odstranění všech nečistot).

Základní antikorozní nátěr v tloušťce odpovídající 40 – 80 um. (dle návodu na etiketě) Doporučené otestované druhy základových nátěrů jsou uvedeny v příloze Aplikační návody PPN.

Tloušťka nátěru se volí dle dimenzačních tabulek výrobce od 200 – 1400 um. Maximálně lze nanášet 250 um suché vrstvy najednou. Aplikace se provádí stříkacím vysokotlakým zařízením nebo nátěrem a to při teplotě + 5°C až + 35°C . Jednotlivé vrstvy se nanášejí postupně po proschnutí spodní vrstvy, minimálně po 8 hodinách při 20 °C. Poslední vrstvu je třeba nechat schnout minimálně 3 dny. Povrch lze upravit na libovolný barevný odstín použitím otestovaného krycího laku (40 – 80 um dle návodu na etiketě) a chránit materiál proti působení agresívního prostředí. Doporučené otestované druhy vrchních krycích nátěrů jsou uvedeny v příloze Aplikační návody PPN.

Životnost nátěru Flamizol S: dle zkoušek akreditované zkušebny VVÚD Březnice minimálně 10 let.

Technická data
Specifická hmotnost při 20 °C 1,35 – 1,45 g/cm3
Obsah sušiny 70 %
Hodnota pH 7 – 9


Dimenzační tabulka výrobce dle profilu materiálu. (Ke stažení - Aplikační návody PPN)
Udává závislost požární odolnosti na hodnotě poměru A m /V a statickém zatížení konstrukce.
Dimenzační tabulky jsou sestaveny pro návrhovou teplotu oceli (dle norem ČSN) 500 °C a pracují s hodnotami času požadované odolnosti v závislosti na tloušťce aplikované vrstvy ochranného nátěru ve vztahu k profilu materiálu konstrukce. (např. I, H, uzavřené profily atd.) V případě zájmu a dodané technické dokumentace s dostatečným časovým odstupem zajistíme vypracování propočtu spotřeby protipožárního nátěru na konkrétní zakázku. V určitých případech lze dohodnout individuální cenové a dodací podmínky!

UPOZORNĚNÍ: skladování, přeprava, aplikace zásadně při teplotách nad + 5°C! Přípravek nesmí přemrznout!
(dokumentace: Ke stažení, informace: Obchodní podmínky)


Skladovatelnost: 12 měsíců

Balení: 1,5 kg, 5 kg, 10 kg, 55 kg  

 


 

Související zboží:

Flamizol S 10 kg Flamizol S 10 kg

Protipožární nátěr Flamizol S - zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně ocelových konstrukcí v interiéru. Působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k minimalizaci materiálových škod. Flamizol S často využívají odborné firmy v rámci staveb jako např. výrobní haly, nákupní centra atd. Aplikovaný povrch lze přetřít otestovaným barevným lakem. Profi i hobby použití.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
autokosmetika-tectane.cz - velkoobchod a eschop autokosmetiky
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné.
 


Rychlé dodání - Velkoobchodní cena!

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2019 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz