.

Krycí plachty na bazén - letní

Krycí plachta na bazén z domácí produkce. Kvalitně vyrobené letní krycí plachty na bazén nejpoužívanějších rozměrů v provedení kruh a ovál. V barvách černé a modré. Nabízené krycí plachty na bazén vám zajistí nejvyšší standard a dlouhodobou spokojenost s jejich používáním. Nejedná se o běžně dostupný levný dovoz uspokojivé kvality. Letní krycí plachty na bazén jsou prvotřídním českým výrobkem!

Jedná se o krycí plachty s oky.


Krycí plachty na bazén pro celoroční a zimní použití naleznete v kategorii - Zimní krycí plachta na bazén

   


Další subkategorie:

Řadit podle: názvu   ceny
« 1 | 2 »   stránka [ 1 / 2 ]

Krycí plachta na bazén kruh 3,66m černá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 1 231,00
Sleva: 7.00 %
Detail zbozi 1 144,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní černé kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná, vybavena oky. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta na bazén kruh 3.66m  / Ø plachty 4.3m / černá.

 
..

Krycí plachta na bazén nafukovací kruh 3m černá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 814,00
Sleva: 4.50 %
Detail zbozi 778,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní černé kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná, vybavena oky. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta na bazén kruh 3m nafukovací / Ø plachty 3,5m / černá.

 
..

Krycí plachta na bazén nafukovací kruh 3m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 741,00
Sleva: 5.00 %
Detail zbozi 703,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní modré kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta s oky. Krycí plachta na bazén kruh 3m nafukovací / Ø plachty 3.5m / modrá.

 

 
..

Krycí plachta na bazén nafukovací kruh 2,5m černá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 657,00
Sleva: 4.24 %
Detail zbozi 629,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní černé kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná, vybavena oky. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta na bazén kruh 2.5m nafukovací / Ø plachty 3m / černá.

 
..

Krycí plachta na bazén nafukovací kruh 2,5m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 597,00
Sleva: 4.67 %
Detail zbozi 569,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní modré kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta s oky. Krycí plachta na bazén kruh 2.5m nafukovací / Ø plachty 3.0m / modrá.

 

 
..

Krycí plachta na bazén kruh 3,66m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 1 118,00
Sleva: 5.00 %
Detail zbozi 1 062,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní modré kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta s oky. Krycí plachta na bazén kruh 3.66m / Ø plachty 4.3m / modrá.

 

 
..

Krycí plachta na bazén kruh 4,6m černá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 1 799,00
Sleva: 4.55 %
Detail zbozi 1 717,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní černé kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná, vybavena oky. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta na bazén kruh 4.6m  / Ø plachty 5.2m / černá.

 
..

Krycí plachta na bazén kruh 4,6m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 1 636,00
Sleva: 5.00 %
Detail zbozi 1 554,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní modré kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta s oky. Krycí plachta na bazén kruh 4.6m / Ø plachty 5.2m / modrá.

 

 
..

Krycí plachta na bazén kruh 5,5m černá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 2 559,00
Sleva: 4.54 %
Detail zbozi 2 443,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní černé kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná, vybavena oky. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta na bazén kruh 5.5m  / Ø plachty 6.2m / černá.

 
..

Krycí plachta na bazén kruh 5,5m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 2 326,00
Sleva: 3.00 %
Detail zbozi 2 256,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní modré kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta s oky. Krycí plachta na bazén kruh 5.5m / Ø plachty 6.2m / modrá.

 

 
..

Krycí plachta na bazén kruh 6,4m černá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 3 455,00
Sleva: 4.54 %
Detail zbozi 3 298,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní černé kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná, vybavena oky. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta na bazén kruh 6.4m  / Ø plachty 7.2m / černá.

 
..

Krycí plachta na bazén kruh 6,4m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 3 136,00
Sleva: 4.00 %
Detail zbozi 3 011,00 Kč

Krycí plachta na bazén kruh z vysoce kvalitní modré kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta s oky. Krycí plachta na bazén kruh 6.4m / Ø plachty 7.2m / modrá.

 

 
..

Krycí plachta na bazén ovál 5,5-3,7m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 1 561,00
Sleva: 3.00 %
Detail zbozi 1 514,00 Kč

Krycí plachta na bazén ovál z vysoce kvalitní modré kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta s oky. Krycí plachta na bazén ovál 5,5x3,7m / velikost plachty 6,0x4,3m / modrá.

 

 
..

Krycí plachta na bazén ovál 5,5x3,7m černá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 1 717,00
Sleva: 2.73 %
Detail zbozi 1 670,00 Kč

Krycí plachta na bazén ovál z vysoce kvalitní černé kašírované folie o gramáži 140g/m2 vyrobené v ČR! Je nesrovnatelně odolnější oproti běžně nabízeným plachtám. Nadprůměrná životnost za běžných podmínek (min. 5 let), výborně odolává povětrnosti, je nenasákavá, nepromokavá, mrazuvzdorná a UV stabilizovaná, vybavena oky. Je zdravotně nezávadná. Tato letní krycí plachta na bazén je český výrobek na dlouhou dobu! Krycí plachta na bazén ovál 5,5x3,7m / velikost plachty 6,0x4,3m / černá.

 

 
..
 

« 1 | 2 »   stránka [ 1 / 2 ]

..
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz