.

Bezchlorová bazénová chemie Laguna OXI Junior 1l

 Bezchlorová bazénová chemie - Laguna OXI Junior
Dostupnost zboží: Aktuálně nedostupné
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 300,00
Sleva 5.20 %

Cena bez DPH: 235,10
Cena s DPH: 284,48
 

Váha balení cca: 1.15 kg
 

 

Bezchlorová bazénová chemie, kapalná forma, průběžná dezinfekce na bázi kyslíku a stříbra, balení 1l 


Laguna OXI Junior je kapalný přípravek vhodný pro všechny bazény (i dětské) s filtrací i bez filtrace a do vířivých van s výrazným účinkem proti bakteriím, řasám, houbám, plísním, mykobakteriím a virům. Dezinfekční funkce této bezchlorové bazénové chemie OXI je založena na bázi synergického účinku peroxidu vodíku a stopového množství stříbra. Ošetřená voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži, což jsou značné výhody proti chlorovým přípravkům.

 


 

Návod k použití: Po napuštění bazénu nejprve upravte hodnotu pH vody na 6,8 - 7,6 přípravkem Laguna pH plus / Laguna pH minus. Potřebné množství Laguny OXI Junior přidejte přímo do bazénu. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob v bazénu, koupat se je možno ihned po krátkém promíchání bazénové vody. Koncentrace aktivního kyslíku musí být udržována v rozmezí 5 -10 mg/l vody. Dezinfekce tímto způsobem se provádí 1-2x týdně dle zatížení bazénu. Pro udržení kvality vody je nutné pravidelně kontrolovat a regulovat hodnotu pH a obsah aktivního kyslíku. Kontrolu provádějte pomocí testeru Laguna OXI - pH/aktivní kyslík.

 

Dávkování: Dávkou 750 ml Laguny OXI junior na 10 m3 (10 000 l) vody se do bazénové vody vpraví cca 8 mg peroxidu vodíku (cca 7,5 mg aktivního kyslíku) /l vody.

 

Upozornění: V koncentrovaném stavu nemíchejte s jinými přípravky. Při manipulaci nepoužívejte kovové předměty, dochází k rozkladu přípravku. V koncentrovaném stavu možný slabý bělící účinek. Neprovádějte chlorovou dezinfekci současně s kyslíkovou. Výrobce ani dodavatel neručí za škody způsobené nesprávným použitím přípravku.

 

Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 0,5l, 1l


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

Související zboží:

Laguna bazénový tester OXI - pH / aktivní kyslík Laguna bazénový tester OXI - pH / aktivní kyslík

 

Laguna bazénový tester OXI - kapkový tester na měření obsahu kyslíku a hodnot pH v bazénové vodě. Tester jako originální kvalitní příslušenství řady bezchlorové bazénové chemie Laguna OXI. Balení cca pro 120 měření.

 
Bezchlorová bazénová chemie – Laguna OXI tablety Bezchlorová bazénová chemie Laguna OXI tablety 1kg

 

Bezchlorová bazénová chemie OXI - 200g tablety do bazénu. Rychlorozpustné tablety pro šokovou i průběžnou celosezónní dezinfekci vody ve všech typech bazénů. Přípravek Laguna OXI tablety je vůči lidskému organizmu šetrná bezchlorová bazénová chemie s účinkem na bázi kyslíku. Ošetřená voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži. Lze kombinovat s doplňkovými produkty značky Laguna.  

 
Bezchlorová bazénová chemie – Laguna OXI Mini tablety Bezchlorová bazénová chemie Laguna OXI Mini tablety 1kg

 

Bezchlorová bazénová chemie OXI - 20g Mini tablety do bazénu. Rychlorozpustné tablety pro šokovou i průběžnou celosezónní dezinfekci vody ve všech typech bazénů. Přípravek Laguna OXI tablety  účinný, ale vůči lidskému organizmu šetrný produkt bezchlorové bazénové chemie. Účinek je založený na působení kyslíku. Voda nepáchne po chloru, nedráždí oči, sliznice a kůži.  Lze kombinovat s doplňkovými produkty Laguna.  

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz