.

Chemická kotva Profi Road

Chemická kotva  Profi Road v provedení Polyester a Polyester bez styrenu. Vynikající dvousložková lepidla na bázi polyesterové pryskyřice pro rychlé kotvení a střední až vyšší zatížení. Chemické kotvy do betonu Profi Road jsou ověřené produkty které dodáváme za velice příznivé ceny. Pro rozsáhlejší stavební akce doporučujeme kartonová balení za zvýhodněných podmínek anebo Vám vypracujeme velkoobchodní nabídku v souvislosti se zakázkou!


Používejte tekuté kotvy a chemické kotvy bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace.

 

   

 


Řadit podle: názvu   ceny

Chemická kotva Polyester Profi-Road 300ml

NOVINKA  AKCE  AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ  KARTON

Běžná cena s DPH: 321,00
Sleva: 52.00 %
Detail zbozi 154,00 Kč

Chemická kotva Profi Road 300 ml pro kotvení dynamicky namáhaných konstrukcí. Dvousložkové lepidlo na bázi syntetických pryskyřic, vytvrzující chemickým procesem, vytváří trvale pevný spoj. Chemická kotva Polyester je okamžitě použitelná, snadno aplikovatelná i při nízkých teplotách. Univerzální použití, rychleschnoucí. Zkrácený vytvrzovací čas. Tepelný rozsah od -5°C, rychleschnoucí. Chemické kotvy do betonu značky Profi Road - vynikající kvalita za skvělou cenu!

 
..

Chemická kotva Polyester Profi-Road 300ml karton

NOVINKA  AKCE  AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ  KARTON

Běžná cena s DPH za ks v balení: 321,00
Sleva: 52.20 %
Detail zbozi 153,00 Kč

Chemická kotva Profi Road 300 ml pro kotvení dynamicky namáhaných konstrukcí. Dvousložkové lepidlo na bázi syntetických pryskyřic, vytvrzující chemickým procesem, vytváří trvale pevný spoj. Chemická kotva Polyester je okamžitě použitelná, snadno aplikovatelná i při nízkých teplotách. Univerzální použití, rychleschnoucí. Zkrácený vytvrzovací čas. Tepelný rozsah od -5°C, rychleschnoucí. Chemické kotvy do betonu značky Profi Road - vynikající kvalita za skvělou cenu! Balení 12 ks/300 ml v kartonu.

 
..

Chemická kotva Bez styrenu Profi-Road 300ml

NOVINKA  AKCE  AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ  KARTON

Běžná cena s DPH: 376,00
Sleva: 56.50 %
Detail zbozi 164,00 Kč

Chemická kotva bez styrenu Profi Road 300 ml pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností a únosností bez expanze a nárůstu tlaků. Dvousložkový chemický kotvící systém na bázi polyesterových pryskyřic, vytvrzující chemickým procesem. Chemická kotva bez styrenu je použitelná i v mokrých provozech. Bez zápachu! Tepelný rozsah použití od -5°C, univerzální použití. Chemické kotvy do betonu značky Profi Road - vynikající kvalita za skvělou cenu! 

 
..

Chemická kotva Bez styrenu Profi-Road 300ml karton

NOVINKA  AKCE  AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ  KARTON

Běžná cena s DPH za ks v balení: 376,00
Sleva: 57.00 %
Detail zbozi 162,00 Kč

Chemická kotva bez styrenu Profi Road 300 ml pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností a únosností bez expanze a nárůstu tlaků. Dvousložkový chemický kotvící systém na bázi polyesterových pryskyřic, vytvrzující chemickým procesem. Chemická kotva bez styrenu je použitelná i v mokrých provozech. Bez zápachu! Tepelný rozsah použití od -5°C, univerzální použití. Chemické kotvy do betonu značky Profi Road - vynikající kvalita za skvělou cenu! Balení 12 ks/300 ml v kartonu.

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz