.

Laguna multifunkční tablety do bazénu Quatro 4v1 1kg

Laguna Quatro multifunkční tablety 4v1
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 330,00
Sleva 20.00 %

Cena bez DPH: 218,40
Cena s DPH: 264,00
 

Váha balení cca: 1.20 kg
    ks
 

 

Tablety do bazénu se čtyřmi účinky (4v1), dezinfekce bazénové vody, působí proti řasám, stabilizace chloru, flokulace nečistot, balení 1 kg

 

Přípravek Laguna Quatro tablety (200g tableta) je určen k pravidelné dezinfekci bazénové vody s víceúčelovým užitím - dezinfekce, zabrání vzniku řas, flokulace, stabilizace chloru. Laguna Quatro multifunkční tablety zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas, napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace a navíc stabilizuje chlor (oproti obdobnému přípravku Laguna Triplex).

 


 

Návod k použití: Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! (Laguna pH minus, Laguna pH plus). Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l. Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4v1.

Dávkování: 200 g tableta ošetří asi 30 m3 bazénové vody na 5 – 7 dní. Dávkování do skimmeru, plováku. Tablety se vždy přidávají do vody a nikdy je nevhazujte přímo do bazénu!

Složka: Kyselina trichlorisokyanurová, síran měďnatý, síran hlinitý.
 

Skladovatelnost: 24 měsíců

 

Dostupná balení: 1 kg, 2,4 kg, 5 kg, 10 kg


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039305704


Související zboží:

Laguna flokul ultra vločkovač Laguna flokul ultra vločkovač 0,5l

Laguna flokul ultra vločkovač je bazénová chemie určená k vyvločkování a sedimentaci mikroskopických nečistot v bazénové vodě. Laguna flokul ultra zajistí průzračně čistou vodu v bazénu ve velmi krátké době. Při pravidelném provozu, při vzniklých zákalech, k projasnění bazénové vody. Vločkovač do bazénu je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

 
Laguna bazénový tester 4v1 Laguna bazénový tester 4v1

Bazénový tester Laguna 4v1 je tester určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Bazénový tester patří mezi originální příslušenství produktové řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché spolehlivé použití - papírové proužky. 10 ks v dóze.

 
chlorinátor malý Bazénové příslušenství Laguna - Plovák do bazénu - Chlorinátor malý (malá 20g tableta)

Chlorinátor malý - bazénové příslušenství Laguna je plovoucí dávkovač bazénové chemie určený pro MINI tablety (20g). Plovák do bazénu zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Dávkovač umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz