.

Laguna multifunkční tablety Triplex 3v1 1kg

 Laguna Triplex tablety 3v1
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 298,00
Sleva 20.00 %

Cena bez DPH: 196,80
Cena s DPH: 238,00
 

Váha balení cca: 1.20 kg
    ks
 

 

Multifunkční tablety do bazénu se třemi účinky (3v1) 200g, dezinfekce vody, proti řasám, flokulace nečistot vyvločkováním, balení 1 kg

 
Přípravek Laguna Triplex tablety (200g tableta) je určen k pravidelné dezinfekci bazénové vody s víceúčelovým užitím - dezinfekce, zabrání vzniku řas, flokulace, stabilizace chloru. Přípravek Laguna Triplex tablety zajistí dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas, napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace. Multifunkční tablety do bazénu pro základní průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek. 

 


 

Návod k použití: Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! (Laguna pH minus, Laguna pH plus). Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l. Pro měření doporučujeme Tester Laguna 4 v 1.
 

Dávkování: 200 g tableta ošetří asi 30 m3 bazénové vody na 5 – 7 dní. Dávkování do skimmeru – plováku. Tablety se vždy přidávají do vody a nikdy je nevhazujte přímo do bazénu!

Složka: Kyselina trichlorisokyanurová, síran měďnatý, síran hlinitý.
 

Skladovatelnost: 24 měsíců
 

Dostupná balení: 1 kg, 1.6 kg, 2.4 kg, 5 kg, 10 kg


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039300662


Související zboží:

Laguna flokul ultra vločkovač Laguna flokul ultra vločkovač 0,5l

Laguna flokul ultra vločkovač je bazénová chemie určená k vyvločkování a sedimentaci mikroskopických nečistot v bazénové vodě. Laguna flokul ultra zajistí průzračně čistou vodu v bazénu ve velmi krátké době. Při pravidelném provozu, při vzniklých zákalech, k projasnění bazénové vody. Vločkovač do bazénu je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

 
Laguna bazénový tester 4v1 Laguna bazénový tester 4v1

Bazénový tester Laguna 4v1 je tester určený k měření hodnot pH, obsahu celkového i volného chloru a celkové alkalinity v bazénové vodě. Bazénový tester patří mezi originální příslušenství produktové řady bazénové chemie Laguna. Velmi jednoduché spolehlivé použití - papírové proužky. 10 ks v dóze.

 
chlorinátor malý Bazénové příslušenství Laguna - Plovák do bazénu - Chlorinátor malý (malá 20g tableta)

Chlorinátor malý - bazénové příslušenství Laguna je plovoucí dávkovač bazénové chemie určený pro MINI tablety (20g). Plovák do bazénu zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Dávkovač umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz