.

Chytrá Houba Pythium Oligandrum

Chytrá houba Pythium oligandrum - mikroorganizmus původně získaný z volné přírody, napadající pouze jiné plísně a jim podobné organizmy jako jsou například kvasinky. Formou mezidruhového parazitizmu Chytrá houba proniká svými vlákny do buněk nežádoucího hostitele a pomocí produkce enzymů jej rozkládá. Tímto procesem Pythium oligandrum získává živiny pro vlastní výživu. Po vyčerpání hostitele z ošetřeného místa samovolně vymizí a to bez negativních vedlejších účinků. Pythium svým působením významně potlačuje výskyt anebo přímo hubí nežádoucí činitele, čímž významně prospívá. 

Chytrá houba Pythium oligandrum se aktivně využívá v oblasti humánní medicíny, veteriny, k ochraně rostlin, ale i v komunální oblasti. 


V naší aktuální nabídce naleznete přípravky: BioRepel Chytrá houba proti plísni na zdi a Polyversum BioGarden proti plísni na rostlinách. 

 

 

   

 


Další subkategorie:

Řadit podle: názvu   ceny

Biorepel Chytrá houba - Bio Repel 3g

NOVINKA  AKCE  AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ  KARTON

Detail zbozi 247,00 Kč

Bio Repel - Chytrá houba Biorepel je biologický přípravek na bázi originální kompozice mikroorganizmů Pythium oligandrum potlačujících plíseň na zdi. Jedná se o ekologickou metodu likvidace plísní založenou na mezidruhovém parazitizmu. Po zahubení nežádoucí plísně mikroorganizmy samovolně vymizí. Bio Repel působí i do hloubky podkladních vrstev - v omítkách a zdivu. Chytrá houba proti plísni Biorepel je nepatogenní, nenapadá rostliny, zvířata ani lidi. Lze použít i jako příměs do malířských nátěrů, barev a hmot. Kusové balení 3g.

 
..

Biorepel Chytrá houba - Bio Repel 3g karton

NOVINKA  AKCE  AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ  KARTON

Běžná cena s DPH za ks v balení: 247,00
Sleva: 12.80 %
Detail zbozi 215,00 Kč

Bio Repel - Chytrá houba Biorepel je biologický přípravek na bázi originální kompozice mikroorganizmů Pythium oligandrum potlačujících plíseň na zdi. Jedná se o ekologickou metodu likvidace plísní založenou na mezidruhovém parazitizmu. Po zahubení nežádoucí plísně mikroorganizmy samovolně vymizí. Bio Repel působí i do hloubky podkladních vrstev - v omítkách a zdivu. Chytrá houba proti plísni Biorepel je nepatogenní, nenapadá rostliny, zvířata ani lidi. Lze použít i jako příměs do malířských nátěrů, barev, hmot. Kartonové balení 3g x 3ks.

 
..

Biorepel Chytrá houba - Bio Repel 3g karton

NOVINKA  AKCE  AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ  KARTON

Detail zbozi 247,00 Kč

Bio Repel - Chytrá houba Biorepel je biologický přípravek na bázi originální kompozice mikroorganizmů Pythium oligandrum potlačujících plíseň na zdi. Jedná se o ekologickou metodu likvidace plísní založenou na mezidruhovém parazitizmu. Po zahubení nežádoucí plísně mikroorganizmy samovolně vymizí. Bio Repel působí i do hloubky podkladních vrstev - v omítkách a zdivu. Chytrá houba proti plísni Biorepel je nepatogenní, nenapadá rostliny, zvířata ani lidi. Lze použít i jako příměs do malířských nátěrů, barev, hmot. Kartonové balení 3g x 7ks.

 
..

Biorepel Chytrá houba - Bio Repel 3g karton

NOVINKA  AKCE  AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ  KARTON

Detail zbozi 247,00 Kč

Bio Repel - Chytrá houba Biorepel je biologický přípravek na bázi originální kompozice mikroorganizmů Pythium oligandrum potlačujících plíseň na zdi. Jedná se o ekologickou metodu likvidace plísní založenou na mezidruhovém parazitizmu. Po zahubení nežádoucí plísně mikroorganizmy samovolně vymizí. Bio Repel působí i do hloubky podkladních vrstev - v omítkách a zdivu. Chytrá houba proti plísni Biorepel je nepatogenní, nenapadá rostliny, zvířata ani lidi. Lze použít i jako příměs do nátěrů, malířských barev, hmot. Kartonové balení 3g x 15ks.

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz