.

O nás - KOH-IN - ECHEMIE.CZ - Kdo jsme?

 

                                                                                              

 
 

Nejsme zprostřekovatelé.

Jsme stabilní obchodní firma, která těží z nových nápadů, ale i praktických zkušeností svého týmu a to nejen v oboru obchodní činnosti, stavebnictví, výroby chemických přípravků, jejich distribuce, včetně prodeje formou online.

Obchodně přímo zastupujeme strategické výrobce a dovozce čímž získáváme řadu výhod, které můžeme dále poskytnout našim spokojeným zákazníkům.

Aktuálně se zabýváme velkoobchodem, provozováním eshopů, částečně jejich vývojem, ale také navazujícími službami v souvislosti s každým obchodním případem či zakázkou.

Naše specializované internetové obchody jsou odborně řešeny po stránce obsahové i po stránce funkční. Poskytované informace, skvělá cena zboží, vynikající dodací podmínky jsou samozřejmostí. V rámci každého eshopu lze také nakupovat formou velkoobchodu.

Většinu zboží máme stále k dispozici v centrálních skladech pro rychlou realizaci středních a větších zakázek. Nadlimitní množství expedujeme s minimální časovou prodlevou.

Nabídku sortimentu neustále rozšiřujeme, stejně tak i distribuční síť a okruhy činnosti. Sledujeme nové vývojové směry, registrujeme požadavky trhu i jednotlivého zákazníka.

Denně zásobujeme obchodní partnery z celé ČR. Velkoobchody, prodejny, stavební společnosti, výrobní a specializované provozy, větší i menší firmy různého zaměření, živnostníky i běžné spotřebitele, zákazníky eshopu.

Podstatnou část našich spokojených klientů tvoří státní organizace a složky.

Vždy se snažíme o maximální přízeň obchodních partnerů, dosažený přínos v tomto smyslu chápeme jako dlouhodobou investici s jistou návratností.
 


 

     KOH-IN s.r.o. logo

  

..
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz