.

Aplikační špičky na kartuše 5ks

Aplikační špičky na kartuše 5ks
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven


Cena bez DPH: 19,00
Cena s DPH: 23,00
 

Váha balení cca: 0.05 kg
    ks
 

 

Aplikační špičky na kartuše pro univerzální použití. Blistr 3 + 2 ks zdarma

 

Aplikační špičky na kartuše s krytkou pro opakované použití silikonů, tmelů a lepidel apod. Při zatvrdnutí hmoty ve špičce ji jednoduše nahradíte novou, náhradní. Jednoduchým seříznutím aplikační špičky snadno upravíte velikost v případě požadavku na rozdílnou šířku spár. Náhradní špičky jsou bez krytky!

 

Dostupná balení: blistr 5ks aplikačních špiček, karton 6 blistrů

 


 
   Katalogové číslo: S3121

   EAN číslo: 8595100103659

Související zboží:

Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier šedý Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier šedý 310ml karton

Akryl exterier - akrylátový tmel vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj, odolný povětrnostním vlivům. Těsnící tmel je použitelný v exteriéru a interiéru staveb pro opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu dřevu, betonu nebo jiných stavebních materiálech. Vhodný pro tmelení spár mezi rámy oken a dveří, sádrokartonových konstrukcí, okenních parapetů, spár mezi stěnou a stropem, drobných oprav spár v panelech. Mrazuvzdorný s antikorozní ochranou, vysoce přilnavý, přetíratelný. TOP produkt Den Braven! Balení 12 ks/310 ml v kartonu. 

 
Neutrální silikon OXIM bílý 310ml Neutrální silikon OXIM bílý 280ml

Neutrální silikon OXIM - jednosložkový silikonový tmel, neutrální vůči materiálům, vulkanizující vzdušnou vlhkostí. Silikonový tmel OXIM vytváří trvale pevný elastický spoj. Široké použití pro lepení a těsnění skleněných výplní, tmelení spár umyvadel, dřezů, sprchovacích koutů, akrylátových van, těsnění vzduchotechniky, rour apod. Tmel má vysokou přilnavost k různým materiálům včetně kovů. Neutrální silikonový tmel je trvale pružný, odolný vlhku, plísním, vodě, čistícím prostředkům i UV záření. TOP produkt Den Braven!  

 
Univerzální silikon 100% SL hnědý 310ml Univerzální silikon (100%) SL hnědý 280ml

Univerzální silikon s obsahem 100% silikonu. Kvalitní tmel na acetátové bázi pro všestranné využití, vyráběný společností Den Braven. Dokonale elastický, odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vlhkému prostředí, vodě. Univerzální silikonový tmel pro tmelení a lepení nesavých materiálů ve stavebnictví, průmyslu a domácnosti. Ideální pro sklenářské práce, tmelení konstrukčních spár, glazovaných a lakovaných povrchů, skla, keramiky včetně sanitární apod. Není fungistatický.

 
Aplikační špičky na kartuše 5ks karton Aplikační špičky na kartuše 5ks karton

Aplikační špičky na kartuše silikonů, tmelů a lepidel apod. Univerzální aplikační špičky Den Braven ve výhodném balení blistr 3 + 2 ks zdarma.  Špičky na kartuše lze jednoduše zakrátit s ohledem na požadovanou šířku spáry. Náhradní aplikační špičky pro opakované použití kartuší silikonů a tmelů. Náhradní špičky jsou bez krytky! Balení 6 blistrů po 5 ks špiček v kartonu.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz