.

Bakterie do septiku - Bioseptik 1kg

 Bakterie do septiku - Bioseptik
 
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: BIOCLEAN

Původní cena s DPH: 755,00
Sleva 27.00 %

Cena bez DPH: 455,37
Cena s DPH: 551,00
Cena bez DPH za 100 g  = 45,54
 

Váha balení cca: 1.20 kg
    ks
 

 

Bakterie do septiku - bakterie do ČOV Bioseptik, redukce odpadu i zápachu, aktivátor, výhodné balení 1 kg

 

Bakterie do septiku - Bioseptik je směsí nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají organické látky v septicích, žumpách a kanalizačních odpadních systémech. Odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří a následně udržuje přírodní proces rozkladu. Po pravidelném používání se v septiku či žumpě neusazuje tuhý odpad a obsah jímky nezapáchá! Bioseptik obsahuje velmi vysoké množství kvalitní a účinné kultury bakterií neškodných pro člověka a životní prostředí. Aktivátor septiků Bioseptik je vhodný i pro aplikace v zimních měsících!
 

Vynikající poměr ceny – 1 balení přípravku (1 kg) Bioseptik je určeno pro cca 80 m3 jímku!

 
Výhody používaní produktu Bakterie do septiků a žump Bioseptik:

- Odstraňuje nepříjemný zápach
- Úspora nákladů na vyvážení a čištění jímky
- Šetrnost k životnímu prostředí

Návod k použití : potřebný obsah přípravku aktivujte v několika litrech vlažné vody ( cca 30-40°C ) a po 20-ti minutách aplikujte přes WC nebo přímo do žumpy či septiku.

Dávkování: 100 g (1 kg) je zaváděcí dávkou pro žumpu či septik o objemu 8 m3 (80 m3). Následuje cca 30 g (300 g) obsahu balení 1x měsíčně jako dávka udržovací.

Upozornění: při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty! Pro aktivaci přípravku je vhodné omezit používání silové chemie, kyselin a louhů.

Poznámka: pro optimalizaci účinku produktu Bioseptik doporučujeme používat biologicky odbouratelné čistící a dezinfekční prostředky- ekologickou drogerii, případně minimalizovat použití běžných chemických přípravků (především s obsahem chloru), které působí negativně na biologickou kulturu bakterií!

Skladování: skladujte na suchém místě do 30°C mimo dosah dětí. Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby.

Dostupné balení: 100 g, 1 kg, 15 kg

Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.


 
   Katalogové číslo: B1001

   EAN číslo: 8594163210113

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  


fotogalerie zboží:

 Bakterie do septiku - Bioseptik Bakterie do septiku - Bioseptik 1 kg

Související zboží:

Bakterie do septiku Bioseptik 100g Bakterie do septiku - Bioseptik 100g

Bakterie do septiků, žump a ČOV - Bioseptik. Přípravek účinně redukuje množství organického tuhého odpadu, fekálií a odstraňuje zápach. Pomocí bakterií a enzymů zkapalňuje pevnou hmotu v jímkách, tato se neusazuje čímž se výrazně šetří náklady na provoz. Bakterie do septiku velmi rychle vytvářejí a následně udržují přírodní proces rozkladu. Vysoce účinná kultura bakterií 100g přípravku pro cca 8 m3 jímku! Aktivátor septiků Bioseptik je vhodný i pro aplikace v zimních měsících! Vynikající reference a poměr ceny ceny oproti konkurenci.
 

 
Bakterie do suchých wc - Biodry Bakterie do suchých wc - Biodry 1kg

Bakterie do suchých wc - Biodry. Přípravek k redukci tuhého obsahu v suchých toaletách pomocí bakterií a enzymů. Použitím dochází v krátké době k výraznému snížení množství pevného odpadu a odstranění zápachu. Rychlé, jednoduché, spolehlivé řešení. Přípravek Biodry obsahuje velmi kvalitní a osvědčené kultury bakterií. Jednoduchá, rychlá a osvědčená pomoc pro chataře a chalupáře, případně k průmyslovému využití.

 
Bakterie do septiku - Bioseptik Bakterie do septiku - Bioseptik 15kg (doprava zdarma)

Bakterie do septiků, žump a ČOV - Bioseptik. Přípravek účinně redukuje množství organického tuhého odpadu, fekálií a odstraňuje zápach. Pomocí bakterií a enzymů zkapalňuje pevnou hmotu v jímkách, tato se neusazuje čímž se výrazně šetří náklady na provoz. Bakterie do septiku velmi rychle vytvářejí a následně udržují přírodní proces rozkladu. Vysoce účinná kultura bakterií 15kg přípravku pro cca 1200 m3 jímku! Aktivátor Bioseptik je vhodný i pro aplikace v zimních měsících! Vynikající reference a bezkonkurenční cena průmyslového balení! Doprava zdarma!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz