.

Finisher vyhlazovací roztok 1l

Finisher vyhlazovací roztok
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 238,00
Sleva 25.00 %

Cena bez DPH: 147,75
Cena s DPH: 179,00
 

Váha balení cca: 1.50 kg
    ks
 

Finisher vyhlazovací roztok tmelených spár. Láhev 1l

 

Koncentrovaný vyhlazovací roztok Finisher určený pro vyhlazení akrylátových, silikonových a polyuretanových těsnicích a dilatačních spár za vlhka. Vyhlazuje bez poškození a následné degradace finální tmelové vrstvy. Koncentrát neobsahuje agresivní činidla a jiné látky. Ředění vodou 1-3:100. Biologicky odbouratelný, neagresivní přípravek s vysokou účinností.

 


 

Výhody přípravku Vyhlazovací roztok Finisher:

Biologicky odbouratelný z 90%
Bez agresivních činidel a jiných látek
Vyhlazuje bez důsledků a poškození finální silikonové vrstvy


Použití: Koncentrovaný roztok ředíme pokud možno destilovanou s vodou v poměru 1 až 3 díly roztoku na 100 dílů vody. Nedoporučujeme používat roztok neředěný nebo silně koncentrovaný! Po aplikaci tmelové vrstvy rozprašovačem navlhčíme aplikovaný tmel a vyhladíme silikonovou stěrkou nebo prstem navlhčeným ve vyhlazovacím roztoku. Zbytky aplikačního roztoku doporučujeme odstranit vodou a to co nejdříve po vyhlazení tmelové vrstvy – zamezíme tvorbě map a poškození povrchu upravené silikonové vrstvy. Optimální doba působení je mimo jiné závislá na okolní teplotě a relativní vlhkosti vzduchu.

Barva: nažloutlá

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: láhev 1l
Ks/karton - volně


Technická data:

Základ roztok aktivních látek
Hustota 1,03
pH 7 – 8,5
Ředění 1:55 - 100
Tepelný rozsah použití +5 / +40 °C
 


 
   Katalogové číslo: 70502BD

   EAN číslo: 8595100111548


Související zboží:

Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier bílý Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier bílý 600ml salám

Akryl exterier - akrylátový tmel vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj, odolný povětrnostním vlivům. Těsnící tmel je použitelný v exteriéru a interiéru staveb pro opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu dřevu, betonu nebo jiných stavebních materiálech. Vhodný pro tmelení spár mezi rámy oken a dveří, sádrokartonových konstrukcí, okenních parapetů, spár mezi stěnou a stropem, drobných oprav spár v panelech. Mrazuvzdorný s antikorozní ochranou, vysoce přilnavý, přetíratelný. TOP produkt Den Braven! 

 
Sanitární silikon černý 310ml karton Sanitární silikon černý 280ml karton

Sanitární silikonový tmel je acetátový jednosložkový silikonový tmel vytrvrzující vzdušnou vlhkostí. Vytváří trvale pevný a elastický spoj. Silikonový tmel pro spárování obkladů, sanitární keramiky, sprch, kuchyňských linek, koupelnových van včetně smaltovaných. Sanitární silikon má zvýšenou přilnavost na sklo, dlaždice, keramiku a kombinace savých a nesavých materiálů. Tmel s protiplísňovými fungicidy. Trvale pružný, odolný vlhku, čistícím prostředkům i UV záření. TOP produkt Den Braven! Balení 12 ks/280 ml v kartonu.

 
MS Unifix univerzální lepicí a těsnící tmel šedý MS Unifix univerzální lepicí a těsnící tmel šedý 290ml karton

MS Unifix jednosložkový lepicí a těsnící tmel na bázi MS polymeru. Vytvrzuje vzdušnou vlhkostí, vytváří pevný, elastický spoj. Pro všestranné lepení a tmelení. Ideální pro tmelení stavebních spár v interiérech i exteriérech budov. Lepení a tmelení klempířských prvků, obkladů, tmelení spár mezi dřevem, betonem, zdivem, kovy včetně nerezové oceli, PVC, sklem atd. Vysokopevnostní lepení autonástaveb, autobusů, vagónů, spár kontejnerů. MS Unifix polymerový tmel je trvale pružný, odolný vodě, povětrnosti i UV záření. Karton 12 ks/290 ml kartuše.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz