.

Fungispray chlorový nátěr proti plísni 5l

Fungispray chlorový nátěr proti plísni
Dostupnost zboží: Na dotaz
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 360,00
Sleva 17.30 %

Cena bez DPH: 246,03
Cena s DPH: 298,00
 

Váha balení cca: 5.35 kg
 

 

Fungispray chlorový likvidační nátěr proti plísni …

Fungispray chlorový nátěr proti plísni rychle likviduje plísně, především v interierech. Protiplísňový přípravek na bázi aktivního chloru s výrazným bělícím a dezinfekčním účinkem. Fungispray chlorový je vhodné kombinovat s preventivní bezchlorovou přísadou do nátěrů proti plísním Fungisan k dosažení maximálního a dlouhodobého efektu.

 


 

Chlorový přípravek Fungispray je vhodný k dezinfekci a sanaci napadených míst v exponovaných podmínkách v domácnosti, ale také ve zdravotnických a potravinářských zařízeních. Ideální nátěr proti plísni k použití v koupelnách na vany, sprchy a umyvadla, wc, obklady, podlahové dlažby apod. Bělí spáry!

Fungispray chlorový lze aplikovat mechanickým rozprašovačem, namáčením a potíráním ploch.

Návod k použití: Plíseň se před aplikací přípravku neodstraňuje, aby nedošlo k rozptýlení zdraví škodlivých výtrusů! Přípravek se snadno aplikuje bez nutnosti ředění přímým postřikem a to ze vzdálenosti 5 cm na místa a okolí napadená plísněmi. Fungispray chlorový se nechá působit asi 20 minut následně je vhodné plísně odstranit mechanicky, vždy za mokra. Povrch se může omýt vodou, nebo se přípravek nechá zaschnout. Při silném napadení se postup musí opakovat, aby došlo k úplné likvidaci plísní a jejich spór. Po této likvidaci je možno použít preventivní nátěr proti plísni Fungisan.

Vydatnost přípravku Fungispray chlorový záleží na stupni napadení plísněmi, orientačně 1 litr přípravku ošetří cca 5 m2 plochy.


Složení: Přípravek obsahuje chlornan sodný a speciální tenzidy, které zajišťují vysokou stabilitu účinné látky a jsou zárukou více než roční expirační doby.

Skladovatelnost: 12 měsíců

Dostupná balení: 0.5l spray, 1l spray, 5 l

 

    
 

Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

Související zboží:

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni 5l

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni - moderní přípravek bez obsahu chloru na likvidaci plísní. Zvláště vhodný do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek. Díky složení méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Nepodporuje tvorbu solí, které zpětně vážou vodu. Vynikající reference, časté použití v domácnosti, zdravotnictví, veterině, potravinářství, zemědělství, stavebnictví. Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály včetně nábytku a textilií.

 
Fungispray chlorový nátěr proti plísni Fungispray chlorový nátěr proti plísni 1l

Fungispray chlorový nátěr proti plísni velmi rychle likviduje plísně v interiérech. Protiplísňový přípravek na bázi aktivního chloru s bělícím a dezinfekčním účinkem. Vhodný pro použití v domácnosti, zdravotnických, potravinářských provozech. Fungispray chlorový je ideální nátěr proti plísni v koupelnách na vany, sprchy a umyvadla, wc, obklady, podlahové dlažby apod. Bělící přípravek!

 
Sanatop Likvid přípravek proti plísni Sanatop Likvid 1:4 přípravek proti plísni 5l

Sanatop Likvid koncentrát 1:4 likvidační přípravek proti plísni, mechu, lišejníkům, řasám v exteriéru staveb. Koncentrovaný produkt je vhodný k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních stavebních povrchů. Přípravek proti plísni se vyznačuje nejnovějším složením a velmi intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 5l250m2 plochy.

 
Štětec plochý KLASIK EXTRA Štětec plochý KLASIK EXTRA / sada 5 ks 1“- 3“

Štětec plochý v sadě 5 ks o velikosti 1“ - 3“. Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků. (1“, 1,5“, 2“, 2,5“, 3“)
 

 
Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr 5l

Nátěr proti plísni Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek proti plísni, řasám, mechům, lišejníkům a bakteriím vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Jedná se o finální bezbarvý nátěr - postřik aplikovaný dodatečně na již hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Přípravek Sanatop Prevent FIX nejen dlouhodobě chrání proti plísni, ale také zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů v exteriéru. Koncentrát 1:3 ošetří z 5l200m2 plochy.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz