.

Laguna ALG blue proti řasám 0,5l

Laguna ALG blue proti řasám
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 163,00
Sleva 19.00 %

Cena bez DPH: 109,19
Cena s DPH: 132,00
 

Váha balení cca: 0.65 kg
    ks
 


Laguna ALG blue novinka proti řasám, potlačení výskytu a likvidace řas v bazénu, balení 0,5 l

 

Bazénová chemie proti řasám - prevence, likvidace řas a bakterií v bazénové vodě ihned po napuštění a při pravidelném provozu bazénu, častých změnách počasí, vysokých teplotách nebo při vysokém provozním zatížení bazénu. Přípravek je velmi šetrný vůči lidskému organizmu. Laguna ALG má navíc výrazné baktericidní účinky. Přípravek proti řasám ALG blue je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky do bazénu.

 
Laguna ALG blue je nový kapalný přípravek určený k prevenci a likvidaci řas a bakterií v bazénové vodě. Přípravek Laguna ALG blue ničí většinu běžných řas a současně má i baktericidní účinky. Byl testován na kožní a oční dráždivost s negativním výsledkem.

Bouřkové počasí, zvýšené teploty, časté používání bazénu a nedostatečná filtrace jsou faktory, které mohou podpořit růst řas. Ty vytvářejí na stěně a dně bazénu slizká místa a vytvářejí živnou půdu pro růst bakterií.

Návod k použití: Přípravek se používá v preventivních dávkách pravidelně 1x týdně. V průběhu horka nebo zvýšené intenzity používání bazénu se doporučuje přidávat udržovací dávku v kratších intervalech.

Dávkování: Při napuštění bazénu aplikujeme 30 ml/m3 a dále pak 10 ml/m3 vody každých 7 dní jako udržovací dávku. V případě extrémních podmínek se doporučují kratší intervaly dávkování. Přípravek dávkujte do bazénu při zapnutém filtračním zařízení. Po napuštění bazénu aplikujte počáteční dávku. Pokud přesto dochází k viditelnému růstu řas, použijte k jejich likvidaci šokové dezinfekční přípravky (chlorové nebo bezchlorové) a za 48 hodin po mechanickém odstranění zbytků řas z bazénu opakujte přidání počáteční dávky přípravku ALG blue. Jakmile nejsou v bazénu viditelné řasy, začněte používat udržovací dávku.

Složka: polymerní kvartérní amoniová sůl.


Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 0,5 l, 1 l, 3 l


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

Související zboží:

 Laguna chlor šok Laguna Chlor šok 2,5kg

Laguna Chlor šok je bazénová chemie určená k rychlé dezinfekci bazénové vody při pravidelném provozu a také za extrémních podmínek. Laguna Chlor šok účinně likviduje veškeré nežádoucí mikroorganizmy v bazénové vodě. Použití ihned po napuštění a následně dle potřeby při pravidelném provozu bazénu.

 
Laguna Quatro multifunkční tablety 4v1 Laguna multifunkční tablety do bazénu Quatro 4v1 2,4kg

Multifunkční tablety do bazénu Laguna Quatro - bazénová chemie se čtyřmi účinky: dezinfekce, zabrání vzniku řas, odstraní nečistoty flokulací a navíc stabilizuje chlor v bazénu. Laguna Quatro 4v1, 200g pomalurozpustné multifunkční tablety do bazénu zajistí průběžnou údržbu bazénové vody za běžných provozních podmínek.

 
Laguna ALG blue proti řasám Laguna ALG blue proti řasám 3l

Laguna ALG blue proti řasám - prevence, likvidace řas a bakterií v bazénové vodě ihned po napuštění a při pravidelném provozu bazénu, častých změnách počasí, vysokých teplotách nebo při vysokém provozním zatížení bazénu. Přípravek je velmi šetrný vůči lidskému organizmu. Výrazné baktericidní účinky. Přípravek proti řasám Laguna ALG blue je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky do bazénu.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz