.

Laguna Chlorové tablety 1kg karton

Laguna Chlorové tablety
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 326,00
Sleva 33.00 %

Cena bez DPH: 180,57
Cena s DPH: 218,48
(Cena za jednotku v kartonovém - uceleném balení)  

Váha balení cca: 2.20 kg
       
 

 

Chlorové tablety do bazénu, tableta 200g k průběžné dezinfekci vody, kartonové balení 1 kg x 2 ks

 

Tablety Laguna - základní dezinfekční bazénová chemie vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů. Účinně brání tvorbě všech běžných druhů řas i bakterií a udržuje vodu čistou po stránce estetické i hygienické. Chlorové tablety Laguna se používají jako prevence ihned - následně po napuštění bazénu a počáteční šokové dezinfekci přípravkem Laguna Chlor šok nebo Laguna Modrý šíp.

 


 

Návod k použití: Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! (Laguna pH minus, Laguna pH plus). Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l.
Pro měření doporučujeme tester Laguna 4 v 1.

Aplikace Chlorových tablet je vhodná následující den po šokové dezinfekci nové bazénové vody do skimmeru nebo plováku. Při zapnutém filtračním zařízení. Tablety se vždy přidávají do vody a nikdy je nevhazujte přímo do bazénu! (mohou způsobit vybělení folie v místě styku)

Dávkování: Dle teploty bazénové vody každých 6 – 8 dní 1 – 2 tablety (200 – 400g) na 30 000 (30m3). Doporučujeme 1 tabletu do teploty 25°C a 2 tablety nad 25°C.

Složka: kyselina trichlorisokyanurová
 

Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 1 kg


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039300600


Související zboží:

Laguna Chlor šok Laguna Chlor šok 1kg

Laguna Chlor šok je bazénová chemie určená k rychlé dezinfekci bazénové vody při pravidelném provozu a také za extrémních podmínek. Laguna chlor šok účinně likviduje veškeré nežádoucí mikroorganizmy v bazénové vodě. Použití ihned po napuštění a následně dle potřeby při pravidelném provozu bazénu.

 
chlorinátor střední Bazénové příslušenství Laguna - Plovák do bazénu - Chlorinátor střední

Chlorinátor střední - bazénové příslušenství Laguna je plovoucí dávkovač bazénové chemie pro 1 - 2  velké tablety. Plovák do bazénu zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Dávkovač umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 
Laguna Chlorové tablety mini Laguna Chlorové tablety mini 1kg karton

Chlorové tablety Laguna Mini - 20g tablety, základní dezinfekční bazénová chemie vhodná k celosezónní údržbě vody ve všech typech bazénů, ideální pro menší a dětské bazénky. Účinně brání tvorbě řas i bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna Mini se používají preventivně ihned po předchozí šokové dezinfekci. Kartonové balení 2 ks.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz