.

Lazurovací lak - silnovrstvá Lazura na dřevo Impranal Profi dub 2,5l

Lazurovací lak - silnovrstvá Lazura na dřevo Impranal Profi dub 2,5l KOH-IN
 
Dostupnost zboží: Na objednávku (3-7 dnů)
Výrobce: STAVEBNÍ CHEMIE SLANÝ

Původní cena s DPH: 762,00
Sleva 26.00 %

Cena bez DPH: 466,20
Cena s DPH: 564,00
 

Váha balení cca: 3.00 kg
    ks
 

Impranal Profi lazura na dřevo - silnovrstvý lazurovací lak sametového lesku, Dub. Balení 2,5 l. 

 

Vodouředitelná silnovrstvá lazura na dřevo Impranal Profi je určena pro všechny dřevěné povrchy v exteriérech a interiérech, jako obložení balkonů a fasád, pergoly, zahradní nábytek, okna, dveře apod. Nátěr Impranal Profi je určen i pro náročné průmyslové aplikace na všechny dřevěné povrchy. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy a stárnutím. Lazura Impranal Profi je světlostálá, lehce přetíratelná, s dobrou přilnavostí k podkladu, pružná a bez zápachu. Dokonale chrání před UV zářením, stříkající vodou, zašpiněním a tím i povětrnostními vlivy. Pro pochozí plochy v interiérech doporučujeme jako finální úpravu polyuretanový lak na dřevo Indulak. V případě výskytu napadení dřeva plísněmi nebo dřevokaznými houbami je vhodné prvotní ošetření přípravky na ochranu dřeva Lignofix v předepsané koncentraci.

Lazura Impranal Profi je také vhodná pro interiéry s vysokými nároky na hygienu, jako jídelny, školy, nemocnice apod. Nátěr může přijít do náhodného styku s potravinami. Výrobek je schválen pro použití na dětské hračky. Vynikající reference!

 


 

Dostupné odstíny lazury Impranal Profi: bezbarvá (s UV), dub, dub antik, zlatý dub, pinie, kaštan, višeň, mahagon, ořech, teak, palisandr, eben. Výsledný odstín závisí i na druhu a řezu natíraného dřeva a počtu aplikovaných vrstev! Všechny odstíny jsou vzájemně mísitelné, k zesvětlení barevných odstínů lze použít bezbarvý lak v přídavku max. 10%. Vzhled nátěru je sametového lesku. Jemný vlastní zápach výrobku, po zaschnutí zmizí.

Upozornění: Barevné vyobrazení výše je orientační. Odstíny se mohou lišit v závislosti na nastavení každého monitoru nebo tiskárny, podkladu i počtu aplikovaných vrstev apod.


Příprava podkladu: Podklad musí být po letech zbroušený, suchý, čistý bez zbytků prachu např. po broušení, nesmí být znečištěn olejem, silikonovými tmely a jinými podobnými vodoodpuzujícími látkami. Eventuální výrony pryskyřic musí být odstraněny vymytím ředidlem. Nesoudržné staré nátěry odstranit, jinak zbrousit do matova.

Ředění: Dodává se v aplikační konzistenci, pro první vrstvu ředit cca 10 - 15 % vody.

Aplikace lazury na dřevo: Máčením, válečkem, štětcem, stříkáním. Vlhkost natíraného dřeva by měla být v rozmezí 10% - 12%. Po proschnutí prvního nátěru (doporučujeme cca 12hod) přebrousíme povrch jemným smirkovým plátnem, abychom odstranili drobné jehličky dřeva a tím dostali dokonalejší povrch. Poté aplikujeme druhý nátěr. V případě aplikace v exteriéru aplikujeme stejným způsobem nátěr třetí. Je nutno dbát na rovnoměrnost aplikace, zejména na případné kapky (cca 2-5 min. po provedení nátěru doporučujeme stažení případných kapek polosuchým štětcem).

Nátěr je přetíratelný po 2 - 4 hod/20°C. Plně zatížitelný po 48 hod./ 20°C. Aplikační rozmezí teplot pro nanášení je 5 – 25°C, optimálně při teplotě 18 – 22 °C a relativní vlhkosti 65%. Při aplikaci je vhodné chránit natírané plochy před slunečním svitem a do úplného proschnutí před deštěm!

Orientační spotřeba: 10 - 14 m2/l v jedné vrstvě dle podkladu. 


Složení: Směs světlustálých transparentních pigmentů v styren-akrylátové disperzi s přídavkem aditiv.

Skladovatelnost: 36 měsíců

Dostupná balení: bezbarvá s UV a odstíny 2.50l,  5l

 


 
   EAN číslo: 8590738130121

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Prohlášení o shodě  

file Technický list  


fotogalerie zboží:

Lazurovací lak - silnovrstvá Lazura na dřevo Impranal Profi dub 2,5l KOH-IN Lazurovací lak - silnovrstvá Lazura na dřevo Impranal Profi dub KOH-IN

Související zboží:

Lignofix E - Profi bezbarvý Lignofix E-Profi bezbarvý 10kg

Lignofix E-Profi, profesionální dlouhodobá preventivní ochrana nového dřeva před dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami a plísněmi. Lignofix E-Profi je osvědčený koncentrovaný přípravek pro impregnaci dřeva - ochranu dřeva a konstrukcí ve stavbě, odolný proti vymývání. Profi využití v máčírnách i hobby aplikace. Obsahuje moderní složky účinných látek s regulátorem růstu hmyzu. Koncentrát 1:9. Vydatnost balení 10 kg / 500 m2.

 
Štětec plochý AMIKO Štětec plochý AMIKO 20mm

Plochý štětec AMIKO 20mm. Štětce pro jednodušší profesionální aplikace a veškeré hobby natěračské práce. Plochý štětec AMIKO je velmi dobré kvality a lze využít pro nanášení většiny nátěrových hmot a chemických přípravků naší nabídky.

 
Lazurovací lak - tenkovrstvá Lazura na dřevo Impranal dub 5l - KOH-IN Lazurovací lak - tenkovrstvá Lazura na dřevo Impranal dub 5l

Impranal lazura na dřevo tenkovrstvá, vodou ředitelný lazurovací lak určený k profesionálním i běžným aplikacím na všechny dřevěné podklady a konstrukce v interiéru i exteriéru. Lze použít jako základní nátěr pod silnovrstvou lazuru Impranal Profi a pod laky Indulak. Aplikace i do míst s vysokými nároky na hygienu a obytné interiéry, také na dětské hračky! Chrání povrch dřeva před UV zářením, vodou, zašpiněním a povětrnostními vlivy. Tenkovrstvá lazura na dřevo Impranal matného vzhledu je světlostálá, lehce přetíratelná, dobře přilnavá, nezapáchá.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz