.

Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý 290ml

Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 206,00
Sleva 27.50 %

Cena bez DPH: 123,25
Cena s DPH: 149,00
 

Váha balení cca: 0.55 kg
    ks
 


Lepidlo Mamut Glue High Tack - Den Braven - bílý - kartuše 290 ml / 1 ks


Lepidlo Mamut, jednosložkové na bázi MS polymeru. Extra vyvinuté pro lepení bez nutné fixace spojů - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní elastický spoj.

Pro mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2. Lepidlo Mamut glue nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Jedná se o speciální modifikaci MS polymerů, vytvářející po vytvrzení přetíratelný - vysokopevnostní elastický spoj. Není agresivní k podkladům, je ideální pro lepení zrcadel.

Lepidlo Mamut Glue High Tack lze použití kdekoliv ve stavebním a strojírenském průmyslu nebo v domácnosti či na zahradě. Lepení vodotěsných spojů ve strojním i automobilovém průmyslu, konstrukčních dílů automobilů, autobusů, karavanů, osobních vagónů - pohlcuje vibrace. Lepení nerezové oceli, hliníku, mědi, olova, skla, polykarbonátů, PS, PUR, PVC a některých dalších druhů plastů. Lepení konstrukčních vodotěsných spojů ve stavebním průmyslu, lepení betonu, keramických dlaždic, smaltu, zrcadel, dřeva, zdiva, sádrokartonu, desek CETRIS tvořících výplň zábradlí balkónů (certifikováno) apod.
       


 

 Výhody montážního flexibilního lepidla Mamut Glue High Tack:

• Okamžitá vynikající přilnavost i v případě mírně vlhkého podkladu
• Bez obsahu silikonu, izokyanátů, rozpouštědel a ftalátů
• Rychle vytvrzující, bez zápachu
• Trvale pružné lepidlo, odolné vlhku a vodě (vodotěsný spoj), povětrnostním vlivům
• Po vytvrzení přetíratelné vhodnými disperzními barvami
• Lepené předměty není třeba fixovat - spoje drží bez použití svěrek a podepření
• Pro interiér i exteriér


Technická data: Podrobné informace viz Technický list produktu.


Aplikace: Podklad musí být čistý, suchý, pevný, bez volných částic prachu, mastnot a oleje. Nasaďte aplikační špičku a seřízněte na požadovanou šířku. Lepidlo Mamut nanášejte na jednu stranu lepeného spoje. Aplikujte přiměřené množství vzhledem k hmotnosti a velikosti lepeného předmětu. U velkých ploch seřízněte špičku do tvaru „V" pro zvýšení účinku stykových ploch. Lepené plochy k sobě přiložte a přitlačte s mírným posunutím do 10 minut. Materiál čistěte ihned technickým benzínem.

Aplikací přes speciální špičku, která je k výrobku standardně dodávána je možné z jednoho balení vytlačit okolo 4 bm.

Před vytvrzením (2-3mm/24hodin při 23°C) je vhodné nezatěžovat lepený spoj vnějšími silami.

Upozornění: Není doporučena aplikace na PE, PP, PC, měkké plasty, teflon, asfalt a živičné podklady. Není vhodné na trvalé zatížení vodou a v kontaktu s chlorem.


Barva: bílá, černá

Skladovatelnost: 12 měsíců

Dostupná balení: kartuše 290 ml - bílá, kartuše 290 ml - černá, salám 600 ml - bílá, tubička 25 ml - bílá
Ks/karton: 12
 

         
        


 
   Katalogové číslo: 51910BD

   EAN číslo: 8595100116659


fotogalerie zboží:

Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý vzorkovník

Související zboží:

Vytlačovací pistole na kartuše Vytlačovací pistole na chemickou kotvu - HKS 12 COX Profi

Vytlačovací pistole na chemickou kotvu 150-310 ml typ HKS 12 COX v ověřené kvalitě Den Braven. Univerzální mechanická aplikační pistole využitelná pro chemické kotvení zajistí přesné a úsporné dávkování. Je vyrobena z lehkých, ale pevných materiálů. Vhodná pro menší až střední rozsah prací. Vytlačovací pistole na chemickou kotvu HKS COX nabízíme jako součást profesionální kotevní techniky. Vyrobeno v Anglii!

 
Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý 290ml karton

Lepidlo Mamut Glue High Tack 290 ml bílý - Den Braven. Jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi MS polymeru pro lepení bez nutné fixace - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří pevný elastický spoj po vytvrzení přetíratelný. Lepidlo pro velmi odolné spoje s požadavkem maximální počáteční pevnosti. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2! Lepidlo Mamut Glue High Tack nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Pro stavebnictví, průmysl, domácnost i zahradu, pro lepení většiny materiálů a jejich vzájemných kombinací. Karton 12 ks/290 ml kartuše.

 
Lepidlo Mamut Glue High Tack černý Lepidlo Mamut Glue High Tack černý 290ml

Lepidlo Mamut Glue High Tack 290 ml černý - Den Braven. Jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi MS polymeru pro lepení bez nutné fixace - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří pevný elastický spoj po vytvrzení přetíratelný. Lepidlo pro velmi odolné spoje s požadavkem maximální počáteční pevnosti. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2! Lepidlo Mamut Glue High Tack nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Pro stavebnictví, průmysl, domácnost i zahradu, pro lepení většiny materiálů a jejich vzájemných kombinací. Balení kartuše.

 
Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý 25ml

Lepidlo Mamut Glue High Tack 25 ml bílý - Den Braven. Jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi MS polymeru pro lepení bez nutné fixace - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří pevný elastický spoj po vytvrzení přetíratelný. Lepidlo pro velmi odolné spoje s požadavkem maximální počáteční pevnosti. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2! Lepidlo Mamut Glue High Tack nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Pro stavebnictví, průmysl, domácnost i zahradu, pro lepení většiny materiálů a jejich vzájemných kombinací. Balení blistr.

 
Lepidlo Mamut Glue Crystal Lepidlo Mamut Glue Crystal 290ml

Lepidlo Mamut Glue CRYSTAL 290 ml. Univerzální průhledné flexibilní lepidlo na bázi MS polymeru vhodné pro vysokopevnostní spoj mnoha materiálů a jejich kombinací. Spolehlivě lepí nerez, ocel, hliník, zinek, slitiny, plasty, sklo, zrcadlo, beton, kámen, sádru, smalt, keramiku a jiné. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2! Jednosložkové lepidlo Mamut Glue Crystal je trvale pružné, voděodolné, neobsahuje rozpouštědla. Ideální pro stavebnictví, průmysl i domácnost. Balení kartuše.

 
Aplikační špičky Mamut Glue a lepidla 5ks Aplikační špičky Mamut Glue a lepidla 5ks (doprodej)

Aplikační špičky na lepidlo Mamut Glue  i ostatní lepidla, tmely v kartuších. Náhradní aplikační špičky Den Braven ve výhodném balení blistr 3 + 2 ks zdarma.  Krátká špička s výřezem do tvaru V pro okamžité použití v rámci lepení za použití kartuše.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz