.

Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý 600ml karton

Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 385,00
Sleva 43.10 %

Cena bez DPH: 180,94
Cena s DPH: 218,94
(Cena za jednotku v kartonovém - uceleném balení)  

Váha balení cca: 12.50 kg
       
 


Lepidlo Mamut Glue High Tack - Den Braven - bílý - salám 600 ml / karton 12 ks


Lepidlo Mamut, jednosložkové na bázi MS polymeru. Extra vyvinuté pro lepení bez nutné fixace spojů - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní elastický spoj.

Pro mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2. Lepidlo Mamut glue nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Jedná se o speciální modifikaci MS polymerů, vytvářející po vytvrzení přetíratelný - vysokopevnostní elastický spoj. Není agresivní k podkladům, je ideální pro lepení zrcadel.

Lepidlo Mamut Glue High Tack lze použití kdekoliv ve stavebním a strojírenském průmyslu nebo v domácnosti či na zahradě. Lepení vodotěsných spojů ve strojním i automobilovém průmyslu, konstrukčních dílů automobilů, autobusů, karavanů, osobních vagónů - pohlcuje vibrace. Lepení nerezové oceli, hliníku, mědi, olova, skla, polykarbonátů, PS, PUR, PVC a některých dalších druhů plastů. Lepení konstrukčních vodotěsných spojů ve stavebním průmyslu, lepení betonu, keramických dlaždic, smaltu, zrcadel, dřeva, zdiva, sádrokartonu, desek CETRIS tvořících výplň zábradlí balkónů (certifikováno) apod.
 

          


 

 Výhody montážního flexibilního lepidla Mamut Glue High Tack:

• Okamžitá vynikající přilnavost i v případě mírně vlhkého podkladu
• Bez obsahu silikonu, izokyanátů, rozpouštědel a ftalátů
• Rychle vytvrzující, bez zápachu
• Trvale pružné lepidlo, odolné vlhku a vodě (vodotěsný spoj), povětrnostním vlivům
• Odolné plísním, slané vodě (moře), chlóru, čisticím prostředkům
• Po vytvrzení přetíratelné vhodnými disperzními barvami
• Lepené předměty není třeba fixovat - spoje drží bez použití svěrek a podepření
• Pro interiér i exteriér


Technická data

Základ / Materiál MS polymer
Tepelná odolnost –40 / +95 °C (po vytvrzení)
Aplikační teplota +5 / +40 °C
Dilatační schopnost ± 25 %
Doba vytvoření povrchové slupky » 10 – 15 minut
Pevnosti v tahu 2,18 MPa » 22kg/cm2
Tvrdost dle Shore A (3s) » 60 ± 3

Podrobné informace viz Technický list produktu.


Aplikace: Podklad musí být čistý, suchý, pevný, bez volných částic prachu, mastnot a oleje. Nasaďte aplikační špičku a seřízněte na požadovanou šířku. Lepidlo Mamut nanášejte na jednu stranu lepeného spoje. Aplikujte přiměřené množství vzhledem k hmotnosti a velikosti lepeného předmětu. U velkých ploch seřízněte špičku do tvaru „V" pro zvýšení účinku stykových ploch. Lepené plochy k sobě přiložte a přitlačte s mírným posunutím do 10 minut. Materiál čistěte ihned technickým benzínem.

Před vytvrzením (2-3mm/24hodin při 23°C) je vhodné nezatěžovat lepený spoj vnějšími silami.

Upozornění: Není doporučena aplikace na PE, PP, teflon, asfalt a živičné podklady.


Barva: bílá

Skladovatelnost: 12 měsíců

Dostupná balení: kartuše 290 ml - bílá, kartuše 290 ml - černá, salám 600 ml - bílá, tubička 25 ml - bílá
Ks/karton: 12 (6)
Poznámka: k balení mohou být ze strany výrobce přiloženy aplikační špičky (počet nemusí odpovídat počtu salámu)
          
        


 
   Katalogové číslo: 51912BD


fotogalerie zboží:

Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý vzorkovník Lepidlo Mamut Glue High Tack 600ml bílý - karton

Související zboží:

Pistole na tmel ze salámů - mechanická s převodem Pistole na silikon - Pistole na tmel ze salámů 600ml - MK5 H600 Profi s převodem

Pistole na silikon, tmel a lepidla MK5 H600 s převodem, mechanická, ruční pistole k vytlačování ze salámů 600 ml (hadicových sáčků). Profesionální provedení Den Braven s přesným převodovým mechanizmem umožňujícím snadnou a plynulou aplikaci. Posuvný segment je zesílený a zajišťuje maximální funkčnost a dlouhodobou životnost. Okamžitá použitelnost a jednoduchá obsluha. V nabídce náhradní špičky.

 
Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý 290ml karton

Lepidlo Mamut Glue High Tack 290 ml bílý - Den Braven. Jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi MS polymeru pro lepení bez nutné fixace - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří pevný elastický spoj po vytvrzení přetíratelný. Lepidlo pro velmi odolné spoje s požadavkem maximální počáteční pevnosti. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2! Lepidlo Mamut Glue High Tack nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Pro stavebnictví, průmysl, domácnost i zahradu, pro lepení většiny materiálů a jejich vzájemných kombinací. Karton 12 ks/290 ml kartuše.

 
Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý Lepidlo Mamut Glue High Tack bílý 600ml

Lepidlo Mamut Glue High Tack 600 ml bílý - Den Braven. Jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi MS polymeru pro lepení bez nutné fixace - drží okamžitě. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří pevný elastický spoj po vytvrzení přetíratelný. Lepidlo pro velmi odolné spoje s požadavkem maximální počáteční pevnosti. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2! Lepidlo Mamut Glue High Tack nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Pro stavebnictví, průmysl, domácnost i zahradu, pro lepení většiny materiálů a jejich vzájemných kombinací. Úsporné balení salám.

 
Lepidlo Mamut Glue Total Lepidlo Mamut Glue Total 290ml karton

Lepidlo Mamut Glue TOTAL 290 ml. Špičkové univerzální, profi lepidlo na bázi MS polymerů s extrémní pevností v tahu až 50 kg/cm2!!! Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický a vodotěsný spoj, který je mrazuvzdorný, odolný vůči povětrnosti, UV záření. Jednosložkové flexibilní lepidlo - těsnící tmel Mamut Glue TOTAL bílé barvy je vhodný pro většinu stavebních nebo konstrukčních materiálů a najde své uplatnění v mnoha oborech i mezi kutily. Karton 12 ks/290 ml kartuše.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz