.

Lignofix I-Profi OH bezbarvý 0,8kg

Lignofix I – Profi 0H bezbarvý
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 349,00
Sleva 24.00 %

Cena bez DPH: 219,26
Cena s DPH: 265,00
 

Váha balení cca: 0.90 kg
    ks
 

 

 

Lignofix I Profi OH, aplikační v lihu, likvidace dřevokazného hmyzu + prevence, 0,8 kg / cca 5 - 6 m2

 

Lihová modifikace přípravku Lignofix I Profi určená především k ochraně historických památkových objektů, konstrukcí a starožitných předmětů. Profesionální osvědčená likvidace dřevokazného hmyzu a následná dlouhodobá preventivní ochrana. Výhodou je možnost aplikace v zimních měsících a všude tam, kde není vhodné zanášet do dřeva vodu. Lignofix I Profi OH je bezbarvý aplikační roztok, který se neředí.

Lignofix I Profi  OH je moderní  koncentrovaný přípravek na bázi lihu určený také k profesionálnímu ošetření stavebního dřeva v interiéru (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a dřeva v exteriéru bez přímého trvalého kontaktu se zemí (střešní podbití, dřevěné stavby, ploty, krovy atd.) napadeného dřevokazným hmyzem s následnou preventivní ochranou proti dřevokaznému hmyzu.

 


 

Přípravek Lignofix I Profi OH se aplikuje něředěný (i při teplotě nižší než + 5°C) nátěrem, postřikem na dokonale očištěné dřevo tak, aby byl na 1m2 povrchu dřeva dodržen minimální příjem. Napadené dřevo očistěte od špíny nečistot, starých nátěrů a naneste aplikační roztok v potřebném množství na jeho povrch. Pokud není možné starý nátěr odstranit, nebo pokud chcete maximalizovat účinnost, aplikujte přípravek injektážně. Před aplikací dalších nátěrů je vhodné nechat přípravek důkladně zaschnout.

Velmi rychle proniká do materiálu a je vhodný všude tam, kde nechceme do dřeva zanášet vodu.

Doporučení: V exteriéru je vhodné zajistit pomocí krycího nátěru snížení tvorby výsušných trhlin (obložení, ploty, apod.). Přípravky řady Lignofix byly odzkoušeny pod některé syntetické i vodouředitelné krycí laky a lazury jak do interiéru tak i exteriéru. Doporučujeme osvědčené vodouředitelné lazury na dřevo Impranal anebo lak na dřevo Indulak. Před aplikací dalších nátěrů (lazury, laky apod.) je doporučena doba zasychání 3 dny.

Upozornění: Hořlavá kapalina a páry. Při aplikaci přípravku zabraňte kontaktu s difuzní fólií, po zaschnutí není kontakt s fólií na závadu. Dodržujte aplikační návod výrobce fólie.

Přípravek nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, nápoji a krmivy ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček.

Barevné modifikace: bezbarvý

Skladovatelnost: 36 měsíců

Dostupná balení: 0,4 kg spray, 0,8 kg, 4 kg


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.


 
   EAN číslo: 8595039303038

parametry zboží
aplikační roztok:  ano
typové označení:  IP, 1, 2, 3, S
účinnost (IP - dosp/l+p):  ochrana proti dřevokaznému hmyzu likvidačně a preventivně (dospělci + aktivní larvy)
vhodné použití:  nové zabudované a staré dřevo, historické dřevo a předměty
expozice:  interiér – exteriér
aplikace za teplot pod + 5°C:  vhodný
aplikace:  stříkání, natírání, máčení, ponořování, injektáž
doporučené ředění:  neředí se (aplikační roztok)
doporučený počet ošetření:  prevence 2x (interier), 2-3x (exterier) / likvidace 2-3x (interier, exterier), lokálně dle rozsahu napadení
vydatnost:  z 1kg přípravku - prevence 10m2 (interier), 5m2 (exterier) / likvidace 4m2 (interier, exterier) // ø cca 5-7m2
minimální příjem:  prevence 100g/m2 (interier), 190g/m2 (exterier) / likvidace 250g/m2 (interier, exterier) // ø cca 200g/m2
doba ochrany - předpoklad:  v interiéru po dobu životnosti stavby, v exteriéru doporučena kontrola po 10 letech
barevné modifikace:  bezbarvý
balení:  0,4 kg spray, 0,8 kg, 4 kg
skladování:  0 °C až +25 °C

fotogalerie zboží:

Lignofix I – Profi 0H bezbarvý lignofix i profi oh

Související zboží:

indulak pololesk plech Lak na dřevo Indulak pololesk - polomat 2,5 l Doprodej

Lak na dřevo - Indulak pololesk je polyuretanový, vodouředitelný, otěruvzdorný lak na podlahy, parkety, nábytek, dřevěné obklady, okna, dveře, zahradní nábytek apod. V exteriéru doporučujeme v kombinaci s Lazurami Impranal. Polomatný Lak na dřevo Indulak chrání před okolními vlivy a stárnutím. Indulak je vhodný do míst s vysokými nároky na hygienu, obytných prostor, nezapáchá a je schválen i pro použití na dětské hračky. 

 
Štětec plochý AMIKO Štětec plochý AMIKO 70mm

Plochý štětec AMIKO 70mm. Štětce pro jednodušší profesionální aplikace a veškeré hobby natěračské práce. Plochý štětec AMIKO je velmi dobré kvality a lze využít pro nanášení většiny nátěrových hmot a chemických přípravků naší nabídky.

 
Lazurovací lak - tenkovrstvá Lazura na dřevo Impranal bezbarvý 2,2l karton / KOH-IN Lazurovací lak - tenkovrstvá Lazura na dřevo Impranal bezbarvý 2,2l karton

Impranal lazura na dřevo tenkovrstvá, vodou ředitelný lazurovací lak určený k profesionálním i běžným aplikacím na všechny dřevěné podklady a konstrukce v interiéru i exteriéru. Lze použít jako základní nátěr pod silnovrstvou lazuru Impranal Profi a pod laky Indulak. Aplikace i do míst s vysokými nároky na hygienu a obytné interiéry, také na dětské hračky! Chrání povrch dřeva před vodou, zašpiněním a povětrnostními vlivy, bez UV. Tenkovrstvá lazura na dřevo Impranal matného vzhledu je světlostálá, lehce přetíratelná, dobře přilnavá, nezapáchá. Karton 2,2l / 3 ks.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz