.

Lignofix I-Profi koncentrát zelený 5kg

Lignofix I – Profi koncentrát zelený
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 2 767,00
Sleva 29.00 %

Cena bez DPH: 1 623,77
Cena s DPH: 1 965,00
 

Váha balení cca: 5.30 kg
    ks
Připraveno k odeslání "Obratem"
 

 

 

Lignofix I Profi koncentrát 1:4, likvidace dřevokazného hmyzu + prevence, balení 5 kg / cca 150 m2

 

Profesionální přípravek na likvidaci dřevokazného hmyzu s následnou dlouhodobou preventivní ochranou nového i starého, již zabudovaného dřeva ve stavbách.

Lignofix I Profi je moderní  koncentrovaný přípravek určený k profesionálnímu ošetření dřeva v interiéru (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a dřeva v exteriéru bez přímého trvalého kontaktu se zemí (střešní podbití, dřevěné stavby, ploty, krovy atd.) napadeného dřevokazným hmyzem s následnou preventivní ochranou proti dřevokaznému hmyzu.

Prokázána 100% účinnost na dřevokazný hmyz (testace dle EN 46).


 
Lignofix I Profi koncentrát po naředění aplikujte nátěrem, postřikem aby byl na 1m2 povrchu dřeva dodržen minimální příjem. Napadené dřevo očistěte od špíny nečistot, starých nátěrů a naneste aplikační roztok v potřebném množství na jeho povrch. Pokud není možné starý nátěr odstranit, nebo pokud chcete maximalizovat účinnost, aplikujte přípravek injektážně. Před aplikací dalších nátěrů je vhodné nechat přípravek důkladně zaschnout. Opracované případně zakrácené konstrukční prvky naimpregnujte dodatečně.

Doporučení: V exteriéru je vhodné zajistit pomocí krycího nátěru snížení tvorby výsušných trhlin (obložení, ploty, apod.). Přípravky řady Lignofix byly odzkoušeny pod některé syntetické i vodouředitelné krycí laky a lazury jak do interiéru tak i exteriéru. Doporučujeme osvědčené vodouředitelné lazury na dřevo Impranal anebo lak na dřevo Indulak. Před aplikací dalších nátěrů (lazury, laky apod.) je doporučena doba zasychání 3 dny.

Upozornění: Při aplikaci přípravku zabraňte kontaktu s difuzní fólií, po zaschnutí není kontakt s fólií na závadu. Dodržujte aplikační návod výrobce fólie.

Přípravek nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, nápoji a krmivy ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček.

Barevné modifikace: bezbarvý, zelený

Skladovatelnost: 36 měsíců

Dostupná balení: 0,5 kg (bezbarvý), 1 kg, 5 kg, 10 kg


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.


 
   EAN číslo: 8595039302994

parametry zboží
koncentrát :  ano
typové označení:  IP, 1, 2, 3, S
účinnost (IP - dosp/l+p):  ochrana proti dřevokaznému hmyzu likvidačně a preventivně (dospělci + aktivní larvy)
vhodné použití:  nové zabudované a staré napadené dřevo
expozice:  interiér – exteriér
aplikace:  stříkání, natírání, máčení, ponořování, injektáž
doporučené ředění:  1:4 vodou
doporučený počet ošetření:  plošná prevence 1-2x (interier), 2-3x (exterier) / plošná likvidace 2-3x (interier, exterier), lokálně dle rozsahu napadení
vydatnost:  z 1kg koncentrátu - prevence 50m2 (interier), 20m2 (exterier) / likvidace 20m2 (interier, exterier) // ø cca 30m2
minimální příjem:  prevence 20g/m2 (interier), 50g/m2 (exterier) / likvidace 50g/m2 (interier, exterier) // ø cca 30g/m2
doba ochrany:  v interiéru po dobu životnosti stavby, v exteriéru doporučena kontrola po 10 letech
barevné modifikace:  bezbarvý, zelený
balení:   0,5 kg bezbarvý, 1 kg, 5 kg, 10 kg
skladování:  +5 °C až +25 °C

fotogalerie zboží:

Lignofix I – Profi koncentrát zelený lignofix i profi koncentrát

Související zboží:

indulak lesk plech Lak na dřevo Indulak lesk 2,5 l Doprodej

Lak na dřevo - Indulak lesk je polyuretanový, vodouředitelný, otěruvzdorný lak na podlahy, parkety, nábytek, dřevěné obklady, okna, dveře, zahradní nábytek apod. V exteriéru doporučujeme v kombinaci s Lazurami Impranal. Lak na dřevo Indulak chrání před okolními vlivy a stárnutím. Indulak je vhodný do míst s vysokými nároky na hygienu, obytných prostor, nezapáchá a je schválen i pro použití na dětské hračky. 

 
Štětec plochý KLASIK EXTRA Štětec plochý KLASIK EXTRA 3“ (76mm)

Štětec plochý o velikosti 3“ (76 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

 
Štětec plochý AMIKO Štětec plochý AMIKO 60mm

Plochý štětec AMIKO 60mm. Štětce pro jednodušší profesionální aplikace a veškeré hobby natěračské práce. Plochý štětec AMIKO je velmi dobré kvality a lze využít pro nanášení většiny nátěrových hmot a chemických přípravků naší nabídky.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz