.

Lignofix Super bezbarvý 0,45kg

Lignofix Super bezbarvý
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 592,00
Sleva 20.90 %

Cena bez DPH: 386,80
Cena s DPH: 468,00
 

Váha balení cca: 0.55 kg
    ks
Připraveno k odeslání "Obratem"
 

 

Lignofix Super, sanace napadených staveb, plošná likvidační a preventivní ochrana dřeva a zdiva, ředění 1:19 vodou, balení 0,45 kg / 45 m2


 

Spolehlivá likvidace a následná dlouhodobá prevence biotických škůdců ve stavbě. Lignofix Super je silně koncentrovaný profesionální přípravek s širokospektrální účinností velmi vhodný k sanaci již napadeného dřeva a zdiva. Specifické složení zajišťuje vysokou vydatnost při zachování optimálního účinku a současně ekonomické rentability aplikace. Těchto vlastností využívají specializované profesní firmy, odborníci a v neposlední řadě každý kdo má zájem o kvalitní ošetření napadené stavby.

Širokospektrální vysoce koncentrovaný přípravek určený k likvidačnímu ošetření dřeva již napadeného dospělým dřevokazným hmyzem s následnou preventivní ochranou proti dřevokazným houbám, plísním a dospělému dřevokaznému hmyzu. Je vhodný pro sanaci již napadeného dřeva při rozsáhlých rekonstrukcích staveb, kde bylo zjištěno napadení biotickými škůdci. Je určen také k preventivní ochraně zdících materiálů a omítek proti prorůstání dřevokaznými houbami (např. dřevomorkou domácí).

 


Lignofix Super se používá naředěný vodou až 1:19. Po naředění aplikujte nátěrem, postřikem nebo máčením na dokonale očištěné dřevo tak, aby byl na 1m2 povrchu dřeva dodržen minimální příjem. V případě sanace napadeného dřeva je vhodné na místa a okolí aplikovat roztok přípravku injektáží. Před aplikací dalších nátěrů nebo instalací krycích materiálů je vhodné nechat přípravek důkladně zaschnout. Opracované případně zakrácené konstrukční prvky naimpregnujte dodatečně.

V případě napadení dřeva dřevokazným hmyzem očistěte materiál od špíny nečistot, starých nátěrů a naneste aplikační roztok v potřebném množství na jeho povrch. Pokud není možné starý nátěr odstranit, nebo pokud chcete maximalizovat účinnost, aplikujte přípravek injektážně. Dřevo nebo části konstrukčních prvků, které jsou napadeny dřevokaznými houbami, je nutné opatrně odstranit minimálně 0,5 m od viditelně napadeného místa. Důležitá je kontrola okolního zdiva z hlediska výskytu podhoubí dřevokazných hub. Postižené zdivo vyčistěte, odstraňte omítku a místo opatrně opalte hořákem. Následně aplikujte příslušný přípravek Lignofix. V případě napadení dřeva plísněmi lze nejprve použít přípravek Fungispray bezchlorový a po zaschnutí ošetřete přípravkem Lignofix.

Doporučení: V exteriéru je vhodné zajistit pomocí krycího nátěru snížení tvorby výsušných trhlin (obložení, ploty, konstrukce, apod.). Přípravky řady Lignofix jsou odzkoušeny pod syntetické i vodouředitelné krycí laky a lazury jak do interiéru tak i exteriéru. Doporučujeme osvědčené vodouředitelné lazury na dřevo Impranal anebo lak na dřevo Indulak z naší nabídky.

Barevné modifikace: bezbarvý (nemění vzhled dřeva), zelený, hnědý (zakázková výroba).

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 0,45 kg, 0,9 kg, 4,5 kg


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.


 
parametry zboží
koncentrát :  bezbarvá viskózní kapalina charakteristického zápachu
složení:  syntetický pyrethroid, kvartérní amoniová sůl, thiazolová sloučenina ...
typové označení:  FB, P, IP, 1, 2, 3, S, D
účinnost (FB):  ochrana proti dřevokazným houbám
účinnost (P):  ochrana proti plísním
účinnost (IP - dosp/l+p):  ochrana proti dřevokaznému hmyzu - likvidačně a preventivně
vhodné použití:  staré dřevo, zdivo, sanace
expozice:  interiér – exteriér
aplikace:  stříkání, natírání, máčení, ponořování, injektáž
doporučené ředění:  1:19 vodou
doporučený počet ošetření:  interiér 1-2x, exteriér 1-2x dle expozice
vydatnost:  1 kg koncentrátu až na 105 m2 povrchu dřeva
minimální příjem:  10 g/m2
doba ochrany:  v interiéru 10 let a doporučena kontrola po 5 letech, v exteriéru 5 let a doporučena kontrola po 5 letech
barevné modifikace:  bezbarvý
balení:  0,45 kg, 0,9 kg, 4,5 kg
skladování:  +5 °C až +25 °C

fotogalerie zboží:

Lignofix Super bezbarvý lignofix super

Související zboží:

indulak mat plech Lak na dřevo Indulak mat 2,5 l Doprodej

Lak na dřevo - Indulak mat je polyuretanový, vodouředitelný, otěruvzdorný lak na podlahy, parkety, nábytek, dřevěné obklady, okna, dveře, zahradní nábytek apod. V exteriéru doporučujeme v kombinaci s Lazurami Impranal. Lak na dřevo Indulak chrání před okolními vlivy a stárnutím. Indulak je vhodný do míst s vysokými nároky na hygienu, obytných prostor, nezapáchá a je schválen i pro použití na dětské hračky. 

 
Štětec plochý AMIKO Štětec plochý AMIKO 30mm

Plochý štětec AMIKO 30mm. Štětce pro jednodušší profesionální aplikace a veškeré hobby natěračské práce. Plochý štětec AMIKO je velmi dobré kvality a lze využít pro nanášení většiny nátěrových hmot a chemických přípravků naší nabídky.

 
Lazurovací lak - tenkovrstvá Lazura na dřevo Impranal kaštan 2,5l KOH-IN Lazurovací lak - tenkovrstvá Lazura na dřevo Impranal kaštan 2,5l

Impranal lazura na dřevo tenkovrstvá, vodou ředitelný lazurovací lak určený k profesionálním i běžným aplikacím na všechny dřevěné podklady a konstrukce v interiéru i exteriéru. Lze použít jako základní nátěr pod silnovrstvou lazuru Impranal Profi a pod laky Indulak. Aplikace i do míst s vysokými nároky na hygienu a obytné interiéry, také na dětské hračky! Chrání povrch dřeva před UV zářením, vodou, zašpiněním a povětrnostními vlivy. Tenkovrstvá lazura na dřevo Impranal matného vzhledu je světlostálá, lehce přetíratelná, dobře přilnavá, nezapáchá.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz