.

Likvidátor zápachu OdourClean 5l Hrozen Kiwi

Likvidátor zápachu OdourClean 5l Hrozen Kiwi
Dostupnost zboží: Na objednávku (2-3 dny)
Výrobce: BIOCLEAN

Původní cena s DPH: 1 079,00
Sleva 17.50 %

Cena bez DPH: 735,90
Cena s DPH: 890,00
 

Váha balení cca: 5.30 kg
    ks
 

 

Likvidátor pachu na přírodní bázi, ve formě roztoku - s vůní Hrozen Kiwi, balení 5 l 
 

Odstraňovač zápachu Odour Clean 5 l je ekologicky šetrný přípravek, pracující na bázi bakterií a enzymů, určený k odstranění pachů z organických nečistot. Přípravek je vhodný jako likvidátor pachu z potravin jako například zápach z lednice, mrazáku, zápach z odpadkových košů atd. Spolehlivě také odstraňuje zápach domácích mazlíčků (moč a jiné exkrementy z koberců, pevných povrchů i kočičích toalet). Přípravek biologickou cestou nahradí pohlcovač pachu v jiné formě.


Přípravek Odour Clean 5 l balení je neagresivní, nevyběluje a je určen pro všechny typy povrchů. Přípravek je netoxický.

Cenově výhodné balení k běžným i průmyslovým aplikacím!

 Návod k použití: Na postižené místo pomocí rozprašovače naaplikujeme likvidátor pachu Odour Clean a necháme jej minimálně 2 hodiny působit. Poté místo důkladně omyjeme. Při nedostatečném efektu proces opakujeme.

Likvidátor pachu je ideální skladovat při teplotách 10-40°C mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním svitem.

Složení: směs přírodních bakterií a enzymů.

Zdravotní nezávadnost posouzena Státním zdravotním ústavem v Praze.


Skladovatelnost: 12 měsíců

Dostupná balení: 250ml, 1 l, 5 l, 25 l

 


 
   Katalogové číslo: C0034

   EAN číslo: 8594163210892

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  


Související zboží:

Bakterie do suchých wc - Biodry Bakterie do suchých wc - Biodry 15kg (doprava zdarma)

Bakterie do suchých wc - Biodry. Přípravek k redukci tuhého obsahu v suchých toaletách pomocí bakterií a enzymů. Použitím dochází v krátké době k výraznému snížení množství pevného odpadu a odstranění zápachu. Rychlé, jednoduché, spolehlivé řešení. Přípravek Biodry obsahuje velmi kvalitní a osvědčené kultury bakterií. Jednoduchá, rychlá a osvědčená pomoc pro chataře a chalupáře, případně k průmyslovému využití. Průmyslové balení za bezkonkurenční cenu! Doprava zdarma!

 
Likvidátor zápachu OdourClean 25l Natural Likvidátor zápachu OdourClean 25l Natural (doprava zdarma)

Přípravek pro odstranění zápachu organického původu na bázi působení přírodních bakterií a jejich enzymů. Spolehlivě funguje jako odstraňovač pachu z lednic, mrazáků, odpadkových košů. Pomůže při odstranění zápachu z pračky i domácích mazlíčků, kočičích toalet apod. Přípravek biologickou cestou nahradí pohlcovač pachu v jiné formě. Likvidátor pachu Odour Clean je netoxický, neagresivní, nevyběluje a je určen pro všechny typy povrchů. Balení za maximálně nízkou cenu vhodné k průmyslovým aplikacím. Bez vůně. Doprava zdarma pouze na tuto položku!  

 
Pohlcovač vlhkosti a pachu Cleanhome Náhradní náplň 1000g pro Pohlcovač vlhkosti a pachu Cleanhome karton

Pohlcovač vlhkosti a pohlcovač pachu špičkové kvality - náplň. Cleanhome - novinka vyrobená ve Švédsku. Univerzální použití pro byty, domy, chaty, garáže, karavany, vhodný i do firemních prostor, sklady, dílny atd. Jednoduché ekonomické řešení pro snížení vlhkosti a zápachu kdekoli bez použití elektrické energie. Pohlcovač vlhkosti a pohlcovač pachu Cleanhome nabízí vynikající poměr dlouhodobého účinku a ceny. Náhradní náplň 1000g do pohlcovače 1300g pro místnost 80m3. V Kartonu 4 ks.

 
Likvidátor zápachu OdourClean 5l Ocean Like Likvidátor zápachu OdourClean 5l Vital Gold

Přípravek pro odstranění zápachu organického původu na bázi působení přírodních bakterií a jejich enzymů. Spolehlivě funguje jako odstraňovač pachu z lednic, mrazáků, odpadkových košů. Pomůže při odstranění zápachu z pračky i domácích mazlíčků, kočičích toalet apod. Přípravek biologickou cestou nahradí pohlcovač pachu v jiné formě. Likvidátor pachu Odour Clean je netoxický, neagresivní, nevyběluje a je určen pro všechny typy povrchů. Cenově výhodné balení. Vůně Vital Gold (novinka).

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz