.

Montážní pěna - Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 825ml karton

Montážní pěna - Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 2016
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 250,00
Sleva 42.00 %

Cena bez DPH: 120,06
Cena s DPH: 145,27
(Cena za jednotku v kartonovém - uceleném balení)  

Váha balení cca: 11.40 kg
       
 


Montážní pěna trubičková Maxi pro univerzální použití ve stavebnictví. Dóza 825 ml. 
Kartonové balení 12 ks x 825 ml
 

 

Trubičková montážní pěna, jednosložková montážní a konstrukční PUR pěna, specielně vyvinutá pro požadavek maximální výtěžnosti při malé expanzi. Výsledná pěna výbornou strukturu a nevykazuje žádnou křehkost. Extra nízká hustota finálního výrobku je dosažena pomocí speciálního adaptéru s tryskou na konci. Výborná přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren neměkčené PVC apod. Bez obsahu formaldehydu, freonů, PCB a PCP.

PUR pěna je speciálně vyvinuta v laboratořích pomocí nejmodernější high tack technologie, aby splňovala nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze, kvalitní a pravidelné struktury, flexibilním použitím, vysokým útlumem hluku a pohlcováním vibrací.

Nízkoexpanzní PUR pěna je vhodná pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní. Izolace potrubních systémů a dutin. Utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí. Vysoká výtěžnost a malá expanze ji předurčují pro použití na místa, kde jsou vyloučeny rozpínací tlaky, např. obložkové zárubně. Pohlcuje vibrace a zvyšuje neprůzvučnost. Vhodná také k izolaci koupelnových van, vaniček sprchových koutů.

 Výhody produktu Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna:

Nízkoexpanzní
Extra vysoká výtěžnost
Rychle vytvrzuje i při nízkých teplotách
Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům - beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod.
Výborné tepelné a zvukové izolační vlastnosti
Nemá nutriční hodnotu pro hmyz nebo hlodavce, nepodporuje růst plísní a hub

Aplikace: Podklad musí být čistý, suchý, pevný, bez prachu, volných částic, mastnot, oleje a námrazy. Před nanesením za teplot nad 0 °C doporučujeme savý podklad navlhčit vodou a pěnu navlhčit i po její aplikaci. Při skladování a následném použití pod bodem mrazu je nutné dózu před aplikací pěny nechat temperovat při teplotě cca +20°C po dobu minimálně 1 hodiny! Našroubovat aplikační trubičku pevně na ventil a dózu důkladně protřepat (minimálně 30 krát). Spáry vyplňovat odspodu. Spáry větší než 3 cm vyplňovat v několika postupech s krátkou přestávkou na vytvrdnutí. Tepelný rozsah použití +5°C až +35°C. Nevytvrzenou pěnu vyčistíte Čističem PU pěny ZWALUV, vytvrzenou pěnu lze odstranit pouze mechanicky.

Vytvrzená PUR pěna není odolná vůči UV záření. Tato odolnost je závislá na době expozice na přímém slunci (cca od 14 dnů do 3 měsíců). Po této době spolu s dalším klimatickým působením (déšť, mráz apod.) dochází k narušení struktury pěny od UV záření.

Barva: zelená

Skladovatelnost: 18 měsíců

Dostupná balení: trubičková dóza 500 ml, 825 ml
Ks/karton: 12


Technická data:

Základ / Materiál polyuretan
Hustota 15 - 25 kg/m3
Tepelná odolnost –40 / +90°C (po vytvrzení)
Aplikační teplota od +5 °C
Součinitel tepelné vodivosti  0,030 – 0,035 W/mK
Doba vytvoření nelepivé vrstvy  8 - 10 minut
Řezatelnost (v závislosti na rozměrech spáry nebo dutiny) 15 – 40 minut
Třída reakce na oheň F (dle EN 13501-1)


 
   Katalogové číslo: 40142GD

   EAN číslo: 8595100127891


Související zboží:

Montážní pěna - Zimní Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna - 2016 Montážní pěna - Zimní Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 500ml

Zimní montážní pěna 500 ml - Zimní Maxi trubičková pěna, jednosložková nízkoexpanzní PUR pěna s pro aplikace až do -15 °C  určená pro montáže oken, dveří, jako izolace v příčkách a jádrech bytových domů, izolace střech a spár mezi izolačními deskami, těsnění průchodů, izolace van. Špičková montážní pěna s vynikající tepelnou a zvukovou izolační shopností, mrazuvzdorná, rychle vytrvrzuje, netrpí křehkostí, vynikající přilnavost k různým stavebním materiálům. Dóza + adaptér s tryskou. Nízká expanze - extra vysoká výtěžnost! TOP produkt Den Braven!

 
Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 825 ml Montážní pěna - Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 825ml

Montážní pěna 825 ml - Maxi trubičková pěna, jednosložková nízkoexpanzní PUR pěna určená pro montáže oken, dveří, jako izolace v příčkách a jádrech bytových domů, izolace střech a spár mezi izolačními deskami, těsnění průchodů ve stěnách, izolace koupelnových van. Špičková montážní pěna s vynikající tepelnou a zvukovou izolační shopností, rychle vytrvrzuje a netrpí křehkostí, vynikající přilnavost k různým stavebním materiálům a prvkům. Dóza + adaptér s tryskou. Nízká expanze - extra vysoká výtěžnost! TOP produkt Den Braven!

 
Montážní pěna - Zimní Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna Montážní pěna - Zimní Maxi trubičková nízkoexpanzní pěna 825ml karton

Zimní montážní pěna 825 ml - Zimní Maxi trubičková pěna, jednosložková nízkoexpanzní PUR pěna s pro aplikace až do -15 °C  určená pro montáže oken, dveří, jako izolace v příčkách a jádrech bytových domů, izolace střech a spár mezi izolačními deskami, těsnění průchodů, izolace van. Špičková montážní pěna s vynikající tepelnou a zvukovou izolační shopností, mrazuvzdorná, rychle vytrvrzuje, netrpí křehkostí, vynikající přilnavost k různým stavebním materiálům. Dóza + adaptér s tryskou. Nízká expanze - extra vysoká výtěžnost! Karton 825 ml / 12 ks.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz