.

Olej na dřevo Lignofix Teak 0,75l

Olej na dřevo Lignofix Teak
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 280,00
Sleva 21.20 %

Cena bez DPH: 182,03
Cena s DPH: 220,00
 

Váha balení cca: 0.85 kg
    ks
 

 

 

Olej na dřevo Lignofix, přírodní, bezbarvý, s UV ochranou, voděodolný, balení 0,75l

 

Olej na dřevo Lignofix Teak. Nový přírodní přípravek ve formě oleje. Je vhodný pro dřevěné povrchy v exteriérech a interiérech, jako pergoly, ploty, zahradní dřevěný nábytek apod. Olej na dřevo Teak je určen na nátěry všech druhů dřeva. Proniká hluboko do dřeva a současně zachovává jeho přirozený vzhled, který oživuje. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy, vodou, zašpiněním a proti UV záření. Jedná se o snadno obnovitelný materiál se snadnou aplikací. Olej na dřevo je světlostálý, lehce přetíratelný, s dobrou přilnavostí a pronikací schopností.

Směs přírodních rostlinných olejů. Ochrana až 6 let!

Spotřeba: 12-16 m2/l při jenom nátěru (doporučeny 2)

Balení 0,75 l: cca 9-12 m2 v jednom nátěru tj. 4,5-6 m2 při dvou nátěrech dle požadavku a savosti podkladu


Vzhled nátěru: bezbarvý, saténový mat


Způsob nanášení: Podklad musí být po letech zbroušený, suchý, čistý bez zbytků prachu. Výrony pryskyřic musí být odstraněny vymytím vhodnými rozpouštědly (např. nitroředidlem). Staré nátěry lazurovacích laků, emailů apod. musí být zcela odstraněny.
Vlhkost natíraného dřeva by měla být v rozmezí 10% - 12%. Po proschnutí prvního nátěru (doporučujeme cca 12 hodin) lehce přebrousíme povrch jemným smirkovým plátnem (150-180), abychom odstranili drobné jehličky dřeva a tím dostali dokonalejší povrch. Poté aplikujeme druhý nátěr. Je nutno dbát na rovnoměrnost nátěrů. Nevsáklý olej asi po 10 minutách setřít hadrem a nechat uschnout.

Ošetřený povrch je přetíratelný po cca 12 hod./20°C, plně zatížitelný po 48 hod./20°C. Aplikační rozmezí teplot pro nanášení je 5-35°C. Nejlepších výsledků však dosáhneme při doporučené teplotě 18-30°C a relativní vzdušné vlhkostí 65%. Při aplikaci je nutné chránit natírané plochy před přímým slunečním svitem a do úplného proschnutí před deštěm. Pomůcky okamžitě po skončení práce omýt technickým benzínem.


Skladovatelnost: 24 měsíců, výrobek nesmí zmrznout.


Ředění: Neředit, dodává se v aplikační konzistenci


Upozornění: Není určen pro styk s potravinami a pitnou vodou ani k nátěru hraček. K úpravě plísněmi a houbami napadeného dřeva doporučujeme nejprve ošetření biocidním přípravkem řady Lignofix - Ochrana dřeva.


Dostupná balení: 0,75 l

 

 


 

Související zboží:

Lignofix E – Profi bezbarvý Lignofix E-Profi bezbarvý 1kg

Lignofix E-Profi, profesionální dlouhodobá preventivní ochrana nového dřeva před dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami a plísněmi. Lignofix E-Profi je osvědčený koncentrovaný přípravek pro impregnaci dřeva - ochranu dřeva a konstrukcí ve stavbě, odolný proti vymývání. Profi využití v máčírnách i hobby aplikace. Obsahuje moderní složky účinných látek s regulátorem růstu hmyzu. Koncentrát 1:9. Vydatnost balení 1 kg / 50 m2.

 
lněný olej na dřevo napouštěcí Sct. Croix lněný olej na dřevo napouštěcí Sct. Croix - Teak (tmavě hnědá) 1l

Lněný Olej na dřevo Sct.Croix. Napouštěcí olej na bázi přírodního lněného oleje k ošetření dřeva v interiéru i exteriéru. Je určen pro nátěry zahradního nábytku a prvků z měkkého či tvrdého - teakového dřeva, domovního nábytku, podlah, obkladů apod. Lněný Olej na dřevo Sct.Croix zajistí vhodnou ochranu při jedné vrstvě, při dalších vrstvách zvyšuje dlouhodobou odolnost dřeva. Neagresivní, bez tvorby skvrn, zvýrazňuje strukturu materiálu. Špičkový přírodní produkt vyrobený dle původní receptury starých mistrů! (20m2 - 1 vrstva)

 
Štětec plochý KLASIK EXTRA Štětec plochý KLASIK EXTRA 2“ (50mm)

Štětec plochý o velikosti 2“ (50 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz