.

Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH 5l

 BUCH-MUCH 5l
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 924,00
Sleva 14.00 %

Cena bez DPH: 657,04
Cena s DPH: 795,00
 

Váha balení cca: 5.20 kg
    ks
 

 

Přípravek proti hmyzu lezoucímu i létajícímu, profi balení 5l kanystr
 

• Vyobrazení je orientační, z výroby může být zboží opatřeno technickou etiketou.


Kapalný přípravek BUCH MUCH v kanystru určený k hubení veškerého hmyzu pronikajícího do obytných prostor. Nový přípravek proti hmyzu s dlouhodobou účinností působí formou dotykového jedu. Spolehlivě likviduje například mouchy - mouchu domácí, mouchu podzimní, komáry - komár obtížný, komár egyptský, komár Culex quinquefasciatus, vosy, moly šatní, šváby obecné, rusy domácí, rybenky, sviňky, mravence včetně mravence faraóna atd.

Nahrazuje univerzální přípravek: REBEL k hubení hmyzu!


Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH nezapáchá! Prokázaná doba účinnosti přípravku aplikovaného na povrch jsou 4 týdny.
 

 


 

Návod k použití: Přípravek před aplikací důkladně protřepejte. Aplikujte na místa nejčastějšího výskytu hmyzu, na místa vstupu do obytných prostor a náletová místa jako jsou rámy oken a dveří, kryty světel apod. Ošetřený povrch proti hmyzu by měl být mírně zvlhčen.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Upozornění: Výrobce ani prodejce neodpovídá za škody způsobené nesprávným použitím přípravku. Nepoužívejte ve volné přírodě ani k přímému ošetření lidí a zvířat.


Dostupná balení: 5l
 

Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

Související zboží:

Rebel k hubení lezoucího hmyzu 5 l Rebel k hubení lezoucího hmyzu 5l

Přípravek určený především proti hmyzu lezoucímu - proti mravencům, švábům, rybenkám, proti blechám, škvorům, sviňkám, molům apod. Likvidace hmyzu. Hubí veškerý lezoucí hmyz v obytných a užitných prostorách. Rebel k hubení lezoucího hmyzu nezapáchá a nezatěžuje životní prostředí, postupně se rozkládá na neškodné produkty. Působnost až 4 týdny! Použití vhodné pro hotely, ubytovny, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod.

 
Čmelíkostop 5l Rebel proti čmelíkům - Čmelíkostop 5l

Čmelíkostop - Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti cizopasnému hmyzu, zevním parazitům drůbeže, holubů a okrasného ptactva. Rebel - Čmelíkostop Stachema spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia, významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících, voliérách apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci je Čmelíkostop Stachema velmi vhodný k hobby i profesionálnímu použití. Čmelíci likvidace s dlouhodobým preventivním účinkem. Obsah balení cca: 35 - 50 m2.

 

 
Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH 500ml

BUCH MUCH je nový kapalný přípravek proti hmyzu - lezoucímu i létajícímu.  Spolehlivě likviduje veškerý hmyz pronikající do obytných prostor. Bez zápachu působí jako dotykový jed s dlouhodobou účinností a to až 4 týdny. Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH hubí mouchy, komáry, vosy, šváby, mravence, moly, rybenky, sviňky atd. Jednoduchá aplikace formou rozprašovače. Nástupce přípravku REBEL k hubení hmyzu!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz