.

Rebel proti čmelíkům - Čmelíkostop 250ml

Čmelíkostop 250ml
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 140,00
Sleva 30.00 %

Cena bez DPH: 81,25
Cena s DPH: 98,00
 

Váha balení cca: 0.40 kg
    ks
PŘIPRAVENO K EXPEDICI
 


 

Rebel proti čmelíkům - Čmelíkostop, balení 250 ml  (Aplikační)

 

Čmelíkostop - Rebel proti čmelíkům je osvědčený Insekticidní přípravek, určený k dezinfekci chovných prostorů - hubení čmelíků v drůbežárnách, kurnících, holubnících, voliérách a jiných prostorách. Hubí dospělý hmyz i jeho vývojová stadia. Rebel proti čmelíkům příznivě ovlivňuje zdravotní stav chovaných jedinců což má výrazný pozitivní vliv na celkovou ekonomiku chovu.  Díky svému složení a jednoduché aplikaci je přípravek vhodný k hobby a zvláště pak k profesionálnímu použití v rámci každého chovu. Rebel proti čmelíkům - Čmelíkostop lze využít přímo k likvidaci cizopasníků i preventivně s dlouhodobou účinností až 6 měsíců. 

 


 

Před použitím protřepejte. Přípravek se neředí!

Orientační spotřeba je 1 litr na 7 - 10 m2 chovné plochy, tj obsah balení na cca 1,5 - 2,5 m2.

Aplikace na plochy po důkladné mechanické očistě chovného zařízení! Při slabém zamoření doporučujeme aplikovat postřik každých 6 měsíců, při silném zamoření postřik opakujeme po 3 měsících. Neaplikovat na potravinová zvířata a v jejich přítomnosti! Po zaschnutí aplikovaného přípravku lze zvířata naskladnit. 

Obsahuje: piperonyl butoxid, deltamethrin...

Skladovatelnost: 18 měsíců

Dostupná balení: 250 ml, 500 ml, 5 l


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039305544


Související zboží:

Rebel k hubení lezoucího hmyzu 5 l Rebel k hubení lezoucího hmyzu 5l

Přípravek určený především proti hmyzu lezoucímu - proti mravencům, švábům, rybenkám, proti blechám, škvorům, sviňkám, molům apod. Likvidace hmyzu. Hubí veškerý lezoucí hmyz v obytných a užitných prostorách. Rebel k hubení lezoucího hmyzu nezapáchá a nezatěžuje životní prostředí, postupně se rozkládá na neškodné produkty. Působnost až 4 týdny! Použití vhodné pro hotely, ubytovny, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod.

 
Čmelíkostop 5l Rebel proti čmelíkům - Čmelíkostop 5l

Čmelíkostop - Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti cizopasnému hmyzu, zevním parazitům drůbeže, holubů a okrasného ptactva. Rebel - Čmelíkostop Stachema spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia, významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících, voliérách apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci je Čmelíkostop Stachema velmi vhodný k hobby i profesionálnímu použití. Čmelíci likvidace s dlouhodobým preventivním účinkem. Obsah balení cca: 35 - 50 m2.

 

 
Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH 500ml

BUCH MUCH je nový kapalný přípravek proti hmyzu - lezoucímu i létajícímu.  Spolehlivě likviduje veškerý hmyz pronikající do obytných prostor. Bez zápachu působí jako dotykový jed s dlouhodobou účinností a to až 4 týdny. Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH hubí mouchy, komáry, vosy, šváby, mravence, moly, rybenky, sviňky atd. Jednoduchá aplikace formou rozprašovače. Nástupce přípravku REBEL k hubení hmyzu!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz