.

Rebel proti čmelíkům - Čmelíkostop 1l koncentrát

Čmelíkostop 1l koncentrát
Dostupnost zboží: Aktuálně nedostupné
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 9 555,00
Sleva 27.00 %

Cena bez DPH: 5 764,81
Cena s DPH: 6 975,00
 

Váha balení cca: 1.15 kg
 

 

 

Rebel proti čmelíkům, koncentrát 1:69, pro velkochovy, balení 1 l. Zakázková výroba.

 

Koncentrovaný insekticidní přípravek, určený k profesionálnímu hubení čmelíků v drůbežárnách, kurnících, holubnících a jiných prostorách. Hubí dospělý hmyz i jeho vývojová stadia. Rebel proti čmelíkům příznivě ovlivňuje zdravotní stav chovaných jedinců což má výrazný pozitivní vliv na celkovou ekonomiku průmyslového velkochovu.Díky své koncentraci a ceně je tento produkt zvláště vhodný k profesionálnímu použití ve velkochovech.

 


 

Aplikace postřikem. Přípravek Rebel proti čmelíkům koncentrát se aplikuje po důkladné mechanické očistě chovných prostor jako postřik v ředění 1:69 v nepřítomnosti drůbeže na stěny a zařízení hal a kurníků. Přípravek Rebel smícháme s vodou v poměru 1:69, důkladně zamícháme a vzniklou emulzi aplikujeme pomocí ručních nebo motorových postřikovačů. Během aplikace je vhodné zajistit míchání postřikové emulze. Doporučujeme vystříkat haly a kurníky před každým naskladněním zvířat. Zředěný roztok určený k postřiku lze uchovávat a znovu použít. Doba použitelnosti je cca 12 měsíců. Přípravek působí až 6 měsíců.

Spotřeba přípravku: 1 litr koncentrátu ošetří cca 350 m2 chovné plochy.

Při slabém zamoření je vhodné aplikovat postřik každých 6 měsíců, při silném zamoření postřik opakujeme po 3 měsících. Dále je doporučeno přípravek aplikovat před každým naskladněním nových zvířat. Neaplikovat na potravinová zvířata a v jejich přítomnosti! Po zaschnutí aplikovaného přípravku lze zvířata naskladnit.

Obsahuje: deltamethrin, piperonyl butoxid...

Skladovatelnost: 18 měsíců

Dostupná balení: 1 l (zakázková výroba), další balení dle požadavku


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

Související zboží:

Čmelíkostop 500ml Rebel proti čmelíkům - Čmelíkostop 500ml

Čmelíkostop - Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti cizopasnému hmyzu, zevním parazitům drůbeže, holubů a okrasného ptactva. Rebel - Čmelíkostop spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia, významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících, voliérách apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci je Čmelíkostop velmi vhodný k hobby i profesionálnímu použití. Čmelíci likvidace s dlouhodobým preventivním účinkem. Obsah balení cca: 3,5 - 5 m2.

 

 
Čmelíkostop 5l Rebel proti čmelíkům - Čmelíkostop 5l

Čmelíkostop - Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti cizopasnému hmyzu, zevním parazitům drůbeže, holubů a okrasného ptactva. Rebel - Čmelíkostop Stachema spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia, významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících, voliérách apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci je Čmelíkostop Stachema velmi vhodný k hobby i profesionálnímu použití. Čmelíci likvidace s dlouhodobým preventivním účinkem. Obsah balení cca: 35 - 50 m2.

 

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz