.

Sítě na bazén

Síť na bazén proti spadu hrubých nečistot do bazénu. Pro své vlastnosti stále častěji využívána v koupacím období. Nabízené sítě na bazén jsou vyrobeny v ČR z odolného kvalitního materiálu s UV ochranou pro zajištění dlouhodobé funkce. Krycí sítě jsou vzdušné a velmi lehké, jednoduše se instalují.

    


Další subkategorie:

Řadit podle: názvu   ceny

Krycí síť na bazén kruh 2,5m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 783,00
Sleva: 12.67 %
Detail zbozi 684,00 Kč

Krycí síť na bazén kruh je určena k zabránění spadu hrubých nečistot do bazénu. Krycí síť modré barvy má zesílený lem s kovovými oky po obvodu a je vybavena gumolanem pro snadné uchycení. Je vyrobena v ČR z kvalitního PE-HD materiálu s hustotou ok 1mm a ošetřena UV stabilizací. Krycí síť na bazén má ideální vlastnosti pro účelnou a pohodlnou sezónní údržbu, zvláště pak v kombinaci se solární folií. Krycí síť na bazén kruh 2,5m / Ø sítě 3m / modrá.

 
..

Krycí síť na bazén kruh 3,05m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 1 037,00
Sleva: 11.00 %
Detail zbozi 923,00 Kč

Krycí síť na bazén kruh je určena k zabránění spadu hrubých nečistot do bazénu. Krycí síť modré barvy má zesílený lem s kovovými oky po obvodu a je vybavena gumolanem pro snadné uchycení. Je vyrobena v ČR z kvalitního PE-HD materiálu s hustotou ok 1mm a ošetřena UV stabilizací. Krycí síť na bazén má ideální vlastnosti pro účelnou a pohodlnou sezónní údržbu, zvláště pak v kombinaci se solární folií. Krycí síť na bazén kruh 3,05m / Ø sítě 3,50m / modrá.

 
..

Krycí síť na bazén ovál 5,5x3,7m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 1 935,00
Sleva: 3.00 %
Detail zbozi 1 877,00 Kč

Krycí síť na bazén ovál je určena k zabránění spadu hrubých nečistot do bazénu. Krycí síť modré barvy má zesílený lem s kovovými oky po obvodu a je vybavena gumolanem pro snadné uchycení. Je vyrobena v ČR z kvalitního PE-HD materiálu s hustotou ok 1mm a ošetřena UV stabilizací. Krycí síť na bazén má ideální vlastnosti pro účelnou a pohodlnou sezónní údržbu, zvláště pak v kombinaci se solární folií. Krycí síť na bazén ovál 5,5x3,7m / velikost sítě 6,0x4,1m / modrá.

 
..

Krycí síť na bazén kruh 3,66m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 1 220,00
Sleva: 7.00 %
Detail zbozi 1 134,00 Kč

Krycí síť na bazén kruh je určena k zabránění spadu hrubých nečistot do bazénu. Krycí síť modré barvy má zesílený lem s kovovými oky po obvodu a je vybavena gumolanem pro snadné uchycení. Je vyrobena v ČR z kvalitního PE-HD materiálu s hustotou ok 1mm a ošetřena UV stabilizací. Krycí síť na bazén má ideální vlastnosti pro účelnou a pohodlnou sezónní údržbu, zvláště pak v kombinaci se solární folií. Krycí síť na bazén kruh 3,66m / Ø sítě 4,1m / modrá.

 
..

Krycí síť na bazén ovál 7,3x3,7m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 2 580,00
Sleva: 4.00 %
Detail zbozi 2 477,00 Kč

Krycí síť na bazén ovál je určena k zabránění spadu hrubých nečistot do bazénu. Krycí síť modré barvy má zesílený lem s kovovými oky po obvodu a je vybavena gumolanem pro snadné uchycení. Je vyrobena v ČR z kvalitního PE-HD materiálu s hustotou ok 1mm a ošetřena UV stabilizací. Krycí síť na bazén má ideální vlastnosti pro účelnou a pohodlnou sezónní údržbu, zvláště pak v kombinaci se solární folií. Krycí síť na bazén ovál 7,3x3,7m / velikost sítě 8,0x4,1m / modrá.

 
..

Krycí síť na bazén kruh 4,6m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Detail zbozi 2 127,00 Kč

Krycí síť na bazén kruh je určena k zabránění spadu hrubých nečistot do bazénu. Krycí síť modré barvy má zesílený lem s kovovými oky po obvodu a je vybavena gumolanem pro snadné uchycení. Je vyrobena v ČR z kvalitního PE-HD materiálu s hustotou ok 1mm a ošetřena UV stabilizací. Krycí síť na bazén má ideální vlastnosti pro účelnou a pohodlnou sezónní údržbu, zvláště pak v kombinaci se solární folií. Krycí síť na bazén kruh 4,6m / Ø sítě 5,0m / modrá.

 
..

Krycí síť na bazén ovál 9,1x4,6m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 3 630,00
Sleva: 1.67 %
Detail zbozi 3 569,00 Kč

Krycí síť na bazén ovál je určena k zabránění spadu hrubých nečistot do bazénu. Krycí síť modré barvy má zesílený lem s kovovými oky po obvodu a je vybavena gumolanem pro snadné uchycení. Je vyrobena v ČR z kvalitního PE-HD materiálu s hustotou ok 1mm a ošetřena UV stabilizací. Krycí síť na bazén má ideální vlastnosti pro účelnou a pohodlnou sezónní údržbu, zvláště pak v kombinaci se solární folií. Krycí síť na bazén ovál 9,1x4,6m / velikost sítě 10,0x5,0m / modrá.

 
..

Krycí síť na bazén kruh 5,5m modrá

NOVINKA  AKCE  AKTUáLNě NEDOSTUPNé  KARTON

Běžná cena s DPH: 2 831,00
Sleva: 4.00 %
Detail zbozi 2 718,00 Kč

Krycí síť na bazén kruh je určena k zabránění spadu hrubých nečistot do bazénu. Krycí síť modré barvy má zesílený lem s kovovými oky po obvodu a je vybavena gumolanem pro snadné uchycení. Je vyrobena v ČR z kvalitního PE-HD materiálu s hustotou ok 1mm a ošetřena UV stabilizací. Krycí síť na bazén má ideální vlastnosti pro účelnou a pohodlnou sezónní údržbu, zvláště pak v kombinaci se solární folií. Krycí síť na bazén kruh 5,5m / Ø sítě 6,0m / modrá.

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2019 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz