.

Adhezní můstek Fortesil 5kg

Adhezní můstek Fortesil
 
Dostupnost zboží: Na objednávku (3-7 dnů)
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 554,00
Sleva 13.00 %

Cena bez DPH: 398,03
Cena s DPH: 482,00
 

Váha balení cca: 10.00 kg
    ks
 


Adhezní můstek, podkladový nátěr, pro nesavé i savé stavební materiály v interiéru a exteriéru, zpevňovač s hydrofobním účinkem, balení 5kg cca 25-30m2   
 

FORTESIL Adhezní můstek je jednosložkový bezrozpouštědlový nátěr, který je možno použít v interiérech i exteriérech na vyzrálé omítky, beton, skleněné tapety, na dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy, na dřevotřísku, OSB desky, umakart, obklady, dlažby apod. Jedná se o zpevňující a podkladový nátěr určený jako první nátěr všech savých i nesavých stavebních materiálů, které jsou následně upravovány stěrkami, akrylátovými barvami, akrylátovými omítkovinami atd. Lze jej použít i samostatně pro zpevnění povrchu a zvýšení jeho hydrofobity.

 Příprava podkladu: Podklad musí být soudržný, čistý, suchý, bez vodorozpustných solí, nové omítky musí být vyzrálé. Staré nesoudržné nátěry je nutné odstranit. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt. Extrémně savé podklady před použitím přípravku FORTESIL Adhezní můstek nejdříve natřete penetrací řady FORTESIL nebo PENECO.

Ředění: Adhezní nátěr je seřízen pro nanášení válečkem, jinak dle potřeby ředit vodou max. do 10%.

Aplikace: Nanáší se v jedné vrstvě. Při teplotě vzduchu a podkladu 20°C a relativní vlhkosti 65% je adhezní můstek přetíratelný po 4 – 6 hodinách. Minimální aplikační teplota je +5°C, maximální +30°C. Před aplikací důkladně promíchejte. Doporučuje se promíchávat i v průběhu aplikace.

Spotřeba: 0,15 – 0,2 kg/m2 podle savosti podkladu
 

Možnosti nanášení: Válečkem, štětcem, stříkáním

Složení: Směs plniv a kameniv ve vodné styren-akrylátové disperzi s přídavkem aditiv

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupné balení: 1kg, 5kg
 


 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Technický list  


Související zboží:

ecolor BKH Barva na beton - Nátěr na beton Ecolor BKH 13kg Báze (odstíny RAL v detailu zboží)

Ecolor BKH barva na beton - ochranný nátěr na beton a svislé železobetonové konstrukce (ne podlah). Jednosložková vodouředitelná barva na beton se silnými hydrofobními účinky k profesionálnímu a hobby použití v interiéru i exteriéru. Akrylátový nátěr pro ochranu betonu, vhodný do náročných podmínek. Nátěr na beton je paropropustný, hydrofobní, odolný vůči průniku exhalátů, omyvatelný. Zabraňuje destrukci svislých betonových a železobetonových prvků. Výše uvedená cena je za bázi barvy bez pigmentu. Cena vybraných odstínů RAL v detailu zboží. Cena jiných požadovaných odstínů bude sdělena samostatnou nabídkou.

 
Penetrační nátěr za snížených teplot Peneco Frost Penetrační nátěr za snížených teplot Peneco Frost 10l

Akrylátový penetrační nátěr pro aplikace od -5°C. Dodáván v aplikační formě, určený pod akrylátové barvy a omítkoviny, samostatně jako penetrační nátěr na beton a jiné minerální savé materiály k zpevnění povrchu a zvýšení hydrofobity. Peneco Frost v balení 5l ošetří cca 500-1000 m2.   

 
Fungicidní penetrace Den Braven 5l Fungicidní penetrace Den Braven 5l

Jednosložkový akrylátový penetrační nátěr savých materiálů v interiéru a exteriéru. Fungicidní penetrace Den Braven s preventivními účinky proti bakteriím a plísním. Vhodná jako penetrace před malováním, penetrace na sádrokarton, penetrace na beton, dřevotřísku, omítky apod. Fungicidní penetrace koncentrát 1:1 zpevňuje podklad, sjednocuje nasákavost. Balení 5l ošetří cca 20m2.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz