.

Hloubková penetrace NANO Den Braven 5l

 	Hloubková penetrace Den Braven 5l
Dostupnost zboží: Na objednávku (2-3 dny)
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 293,00
Sleva 16.00 %

Cena bez DPH: 203,28
Cena s DPH: 246,00
 

Váha balení cca: 5.00 kg
    ks
 

 

Hloubková penetrace Den Braven NANO, interiér - exteriér, dokonalé kotvení, zpevňuje, sjednocuje nasákavost, koncentrát 5l ošetří cca 20-125 m2

 

Hloubková penetrace je jednosložková nízko-viskózní kapalina s hloubkovým penetrujícím účinkem na savé podklady. Speciální hloubková penetrace je vodou ředitelná kompozice na bázi modifikovaného styren-akrylátového kopolymeru, s nanočásticemi, který umožňuje vysoký stupeň kotvení na anorganických částicích substrátu. Penetrace obsahuje povrchově aktivní látky, odpěňovací a konzervační prostředky. Neobsahuje těžké kovy. Vyznačuje se výborným smáčením a dokonalým kotvením na savých podkladech.

 


 

Hloubková penetrace Den Braven se nejčastěji používá na nekonstrukční beton, anhydrit, zdivo, omítky, sádrokartonové a cementovláknité desky aj. minerální podklady. Hloubková penetrace je určena ke zpevnění a sjednocení savosti podkladu a působí jako adhezní můstek pro další materiály jako jsou vodou ředitelné nátěrové hmoty, lepidla, akrylátové fasádní nátěrové hmoty, syntetické omítkoviny, tmely, vyrovnávací a sanační hmoty na bázi polymerních disperzí nebo redispergovatelných polymerních prášků a cementu.

Oproti klasické S2802A má tato hloubková penetrace až o 25% vyšší hloubkový účinek při plném nasycení, zpevňuje podklad, snižuje nasákavost a zlepšuje adhezi následných vrstev.
 

Výhody penetrace:

Kopolymerní disperze s nanočásticemi, difúzně otevřená

Vynikající a dokonalé ukotvení k podkladu

Výborné smáčení všech savých podkladů, sjednocuje savost

Zpevňuje podklad, zvyšuje jeho mechanickou odolnost

Po vytvrzení ve vodě nerozpustná

Potlačuje vzlínání rozpustných solí z podkladu, čímž vytváří bariérový efekt

Obsahuje povrchově aktivní látky, odpěňovací a konzervační prostředky

Bez obsahu alkylfenoletoxylátů a těžkých kovů
 

Pro kompletní informace o vlastnostech přípravku doporučujeme Technický list výrobce.
 

Příprava podkladu: Podklad musí být čistý, suchý, pevný, bez volných částic prachu, mastnot a oleje. Nelze nanášet na promrzlé a zmrzlé poklady.

Ředění: 1:1 s vodou

Spotřeba: 0,25 – 0,04 l/m2

Při ředění 1:0 (vydatnost 4-12 m2/l)
Při ředění 1:1 (vydatnost 8-24m2/l)


Aplikace: Hloubkovou penetraci Den Braven lze použit na libovolný savý podklad. Vlhkost podkladů před aplikaci musí být v souladu s ČSN 74 4505. Nátěr možno ředit vodou max. v poměru 1:1 na podklady se zvýšenou savostí. Nanášet štětcem, válečkem, malířskou štětkou nebo stříkáním. Vytvrzení probíhá odpařením vody v závislosti na teplotě vzduchu a podkladu. Teplota prostředí i podkladu při aplikaci musí být v rozmezí +5°C až +30°C, maximální relativní vlhkost vzduchu 80%. Spotřeba přípravku je závislá na savosti podkladu. Z 1 litru je možné ošetřit cca 4-24m2 v závislosti na savosti podkladu. Aplikace dalších hmot je možná po dokonalém zaschnutí, které závisí na teplotě a relativní vlhkosti vzduchu, při teplotě 20°C a 60% RV zpravidla po 2-3 hodinách zasychání. Přebytečný nános, případně vzniklé louže je nutné rozmést, rozetřít či vysát houbičkou. Za jiných klimatických podmínek je třeba počítat se zkrácením nebo prodloužením doby zasychání. Nelze nanášet na promrzlé a zmrzlé podklady.

 

Nanášení: Štětcem, válečkem, malířskou štětkou, stříkáním

Vzhled: Transparentní

Složení: Emulze styrenakrylátového kopolymeru

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1l, 3l, 5l, 10l
 


 
   Katalogové číslo: 57451Q

   EAN číslo: 8595100118073

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Technický list  


fotogalerie zboží:

 	Hloubková penetrace Den Braven 5l Hloubková penetrace Den Braven 5l / 10l

Související zboží:

Hloubková Penetrace Peneco Nano koncentrát Hloubková Penetrace Peneco Nano koncentrát 10l (250-500m2)

Univerzální akrylátová hloubková penetrace - koncentrát 1:3-6, ředění vodou. Penetrační nátěr lze použít pod fasádní barvy i omítkoviny, také pro penetrace před malováním v interiéru, penetrace na beton, sádrokarton apod. Peneco Nano je možno použít jako přísadu k zlepšení vlastností malt, betonů a také jako uzavírací finální vrstvu mokrého vzhledu s hydrofobizačním účinkem. Balení 10l koncentrátu pro cca 250-500m2. 

 
Hloubková penetrace Den Braven 10l Hloubková penetrace NANO Den Braven 10l

Akrylátová hloubková penetrace Den Braven s nanočásticemi pro dokonalé kotvení, zpevnění a sjednocení podkladu, s funkcí adhezního můstku. Vodouředitelný koncentrát 1:1 lze efektivně nanášet na většinu minerálních povrchů. Vynikající penetrace před malováním, penetrace na beton, anhydrid, sádrokarton, cementovláknité desky apod. Hloubková penetrace Den Braven tvoří ideální podklad pod lepidla, tmely, sanační hmoty, nátěry a omítkoviny atd. 10l pro cca 40-250m2.

 
Penetrace S2802A Den Braven koncentrát 5kg (cca 300m2) Penetrace S2802A Den Braven koncentrát 5kg (cca 300m2)

Akrylátová penetrace S2802A koncentrát 1:10-30. Vodná disperze kopolymeru s velmi vysokým obsahem sušiny určená pro široké univerzální použití. Penetrační nátěr veškerých minerálních podkladů, penetrace zdiva, fasád, omítek, penetrace na beton, sádrokarton i jako vynikající penetrace před malováním. Penetrace S2802 se rovněž aplikuje jako uzavírací povrchový nátěr a také jako stavební příměs nebo přísada do betonu. 5l koncentrátu ošetří cca 300m2. 

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz