.

Hloubková Penetrace Peneco Nano koncentrát 5l (125-250m2)

Hloubková Penetrace Peneco Nano koncentrát
 
Dostupnost zboží: Na objednávku (3-7 dnů)
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 808,00
Sleva 17.83 %

Cena bez DPH: 548,48
Cena s DPH: 664,00
 

Váha balení cca: 5.70 kg
    ks
 

 

Hloubková penetrace nanoakrylátová, koncentrát 1:4-6, univerzální aplikace, hydrofobní účinek, mokrý vzhled, balení 5l 
 

PENECO NANO je určen pro hloubkovou i povrchovou penetraci všech savých anorganických podkladů. Lze jej užít samostatně pro zamezení průniku vody do anorganických povrchů, ke zlepšení vlastností stavebních směsí pojených cementem nebo vápenným hydrátem, ke zvýraznění „mokrého“ vzhledu přírodních i umělých kamenů, cihel, cihelných a jiných savých obkladů. Nátěr může být také použit pro přípravu povrchů pod veškeré akrylátové barvy. Pro svou vysokou pronikací schopnost může být disperzní hloubková penetrace PENECO NANO použita jako základní nátěr všech betonových povrchů pod veškeré akrylátové barvy, samonivelační stěrky a izolační stěrky.


Vynikající kvalita a vysoký obsah sušiny v porovnání s konkurencí!

 


 

Penetrace savých podkladů: Podklad musí být soudržný, čistý, suchý, bez vodorozpustných solí, nové omítky musí být vyzrálé. Staré nesoudržné nátěry je nutné odstranit. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt. Aplikace štětkou, válečkem nebo stříkáním. Penetruje se před aplikací hydroizolačních stěrek, cementových lepidel, cementových samonivelačních stěrek, interiérových a fasádních akrylátových barev a ochranných barev na beton, dle savosti podkladu:
 

Ředění (díly disperze : díly vody) a počet nátěrů:

Při penetrování extrémně savých podkladů (porézní betonové mazaniny, plynosilikát, vápenná omítka apod.):  1. nátěr/1:6  2. nátěr/1:3             
3. nátěr/1:3

Při penetrování středně savých podkladů (sádrokarton, běžně hlazený beton, anhydritový potěr, vápenno-cementová omítka apod.):  1. nátěr/1:6          2. nátěr/1:3

Při penetrování málo savých podkladů (strojně hlazený beton, terazzo, lepidlová stěrka apod.):  1 nátěr/1:3

Penetrace musí vždy důkladně vyschnout! (obvykle min. 12 hodin, v závislosti na teplotě)


Spotřeba naředěného aplikačního roztoku: 0,1 – 0,2 l/m2 podle savosti podkladu


Příprava vylepšených betonů, malt, vápenno-disperzních malt a štuků: Betony, malty a štuky vykazují při přidání disperze zvýšenou přilnavost k podkladu, přídavek disperze zlepšuje aplikační vlastnosti. Disperze je při přípravě betonů, malt a štuků pouze aditivum, při přípravě postupujte běžným způsobem a upravte na požadovanou konzistenci. Vápenno-disperzní malty mají zvýšenou přilnavost k podkladu a vyšší mrazuvzdornost. Tato malta je vhodná např. pro podmazávání střešní krytiny.

Příprava:
Zlepšení vlastností betonů a cementových malt:  1l disperze na 20-30kg cementu
Příprava vápenno-disperzních malt:  1l disperze na 15-25 kg vápenného hydrátu
Příprava štuků:  1l disperze na 30-35kg vápenného hydrátu


Příprava cemento-disperzního uzavíracího nátěrů na pohledový beton: Cemento-disperzní nátěr má zvýšený difúzní odpor proti průniku vodních par a CO2. Nátěr je vhodný jako finální úprava.

Příprava:
Uzavírací nátěr betonu:  1-2 díly disperze na 3-5 dílů vody a 4 díly cementu         


Samostatný nátěr k zamezení průniku vody a zvýraznění „mokrého“ vzhledu: Podklad musí být soudržný, čistý, suchý, bez vodorozpustných solí, nové omítky musí být vyzrálé. Staré nesoudržné nátěry je nutné odstranit. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt! Aplikace štětkou, válečkem nebo stříkáním.      

Ředění:
Pro běžné použití:  1 díl disperze na 2-3 díly vody
Pro extrémně savé povrchy:  1 díl disperze na 4-6 díly vody (nutno natírat 2x)Aplikace: Pracujte při teplotách vzduchu, podkladu i připravovaných směsí nad +5°C. Dbejte na způsob a poměr ředění.

Možnosti nanášení: Válečkem, štětcem, stříkáním

Vzhled: Lehce mléčný

Složení: Nanodisperze styren-akrylátového kopolymeru s přídavkem aditiv

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupné balení: 1l, 5l, 10l
 


 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Technický list  


Související zboží:

ecolor BKH Barva na beton - Nátěr na beton Ecolor BKH 13kg Báze (odstíny RAL v detailu)

Ecolor BKH barva na beton - ochranný nátěr na beton a svislé železobetonové konstrukce (ne podlah). Jednosložková vodouředitelná barva na beton se silnými hydrofobními účinky k profesionálnímu a hobby použití v interiéru i exteriéru. Akrylátový nátěr pro ochranu betonu, vhodný do náročných podmínek. Nátěr na beton je paropropustný, hydrofobní, odolný vůči průniku exhalátů, omyvatelný. Zabraňuje destrukci svislých betonových a železobetonových prvků. Výše uvedená cena je za bázi barvy bez pigmentu. Cena vybraných odstínů RAL v detailu zboží. Cena jiných požadovaných odstínů bude sdělena samostatnou nabídkou.

 
Penetrace Peneco K koncentrát Penetrace Peneco K koncentrát 5l (125-250m2)

Univerzální akrylátová penetrace - koncentrát 1:4, ředění vodou. Penetrační nátěr lze použít pod fasádní barvy i omítkoviny, také pro penetrace před malováním v interiéru, penetrace na beton, sádrokarton apod.  Peneco K je možno použít jako stavební příměs k zlepšení vlastností malt, přísadu do betonu a také jako uzavírací finální vrstvu. Balení 5l koncentrátu pro 125-250m2.  

 
Fungicidní penetrace Den Braven 5l Fungicidní penetrace Den Braven 5l

Jednosložkový akrylátový penetrační nátěr savých materiálů v interiéru a exteriéru. Fungicidní penetrace Den Braven s preventivními účinky proti bakteriím a plísním. Vhodná jako penetrace před malováním, penetrace na sádrokarton, penetrace na beton, dřevotřísku, omítky apod. Fungicidní penetrace koncentrát 1:1 zpevňuje podklad, sjednocuje nasákavost. Balení 5l ošetří cca 20m2.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2019 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz