.

Laguna Chlorové tablety mini 1kg

Laguna Chlorové tablety mini
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 388,00
Sleva 31.00 %

Cena bez DPH: 221,15
Cena s DPH: 268,00
 

Váha balení cca: 1.20 kg
    ks
 

 

Chlorové tablety do bazénu, minitableta 20g k průběžné dezinfekci vody, balení 1 kg

 

Laguna Mini tablety - základní dezinfekční bazénová chemie vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů, ideální pro menší a dětské bazénky. Účinně brání tvorbě všech běžných druhů řas i bakterií a udržuje vodu čistou po stránce estetické i hygienické. Chlorové tablety Laguna mini se používají jako prevence ihned - následně po napuštění bazénu a počáteční šokové dezinfekci přípravkem Laguna Chlor šok nebo Laguna Modrý šíp.
 
Návod k použití: Před použitím chlorových dezinfekčních přípravků vždy upravte bazénovou vodu na hodnotu pH 6,8 – 7,6! (Laguna pH minus, Laguna pH plus). Následně udržujte obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l. 
Pro měření doporučujeme tester Laguna 4 v 1.

Aplikace Chlorových tablet mini je vhodná následující den po šokové dezinfekci nové bazénové vody do skimmeru nebo plováku. Při zapnutém filtračním zařízení. Tablety se vždy přidávají do vody a nikdy je nevhazujte přímo do bazénu! (mohou způsobit vybělení folie v místě styku)

Dávkování: Dle teploty bazénové vody každých 6 – 8 dní 1 – 2 tablety (20 – 40g) na 2 000 (2m3). Doporučujeme 1 tabletu do teploty 25°C a 2 tablety nad 25°C.

Pro větší bazény doporučujeme produkt Laguna Chlorové tablety (200g).

Složka: kyselina trichlorisokyanurová
 

Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 1 kg


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039302147


Související zboží:

chlorinátor malý Bazénové příslušenství Laguna - Plovák do bazénu - Chlorinátor malý (malá 20g tableta)

Chlorinátor malý - bazénové příslušenství Laguna je plovoucí dávkovač bazénové chemie určený pro MINI tablety (20g). Plovák do bazénu zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie. Dávkovač umožňuje řízení rychlosti rozpouštění tablet dle aktuální potřeby pomocí nastavitelného otvoru ve spodní části plováku.

 
Laguna Chlorové tablety Laguna Chlorové tablety 1kg

Chlorové tablety Laguna - 200g tablety, základní dezinfekční bazénová chemie vhodná pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů. Účinně brání tvorbě řas i bakterií a průběžně udržuje vodu čistou. Chlorové tablety Laguna se používají preventivně ihned po předchozí šokové dezinfekci.

 
Laguna Triplex tablety mini 3v1 Laguna multifunkční tablety Triplex mini 3v1 0,5kg

Laguna mini Triplex tablety do bazénu s trojím účinkem: dezinfekce, předcházejí vzniku řas, odstraní nečistoty vyvločkováním. Laguna Triplex tablety 3v1 (20g) multifunkční tablety do bazénu zajistí základní průběžnou údržbu vody, především menších a dětských bazénků za běžných provozních podmínek.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz