.

Laguna Clear čistič bazénu spray 0,5l

Laguna clear čistič bazénu spray
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 158,00
Sleva 10.01 %

Cena bez DPH: 117,62
Cena s DPH: 142,00
 

Váha balení cca: 0.60 kg
    ks
 

 

Čistič bazénu v rozprašovači, dokonalé čištění bazénu s dezinfekčním účinkem, balení 0,5 l spray

 

Laguna Clear je speciální přípravek bazénové chemie pro vyčištění bazénu před jeho napuštěním. Laguna Clear účinně omezuje následný výskyt bakterií a řas v bazénové vodě. Preventivní použítí i po vypuštění bazénové vody po ukončení sezóny. Čistič bazénu ve spreji je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.
 
Odstraněním nečistot které tvoří vhodné prostředí pro růst bakterií a řas čímž se výrazně omezí jejich následný výskyt. Na stěnách a dně bazénu se usazují různé nečistoty (kožní tuk, vyloučená tvrdost vody, prach apod.) tvořící vhodnou půdu pro růst bakterií a řas. Tyto nečistoty se velmi špatně odstraňují běžnými prostředky, které většinou úspěšně neničí zárodky nežádoucích organizmů.Proto je vhodné aplikovat přípravek Laguna Clear alespoň jednou ročně na znečištěná místa dna a stěn vypuštěného bazénu.

Dávkování: Používá a dávkuje se jako běžný mycí prostředek. Přípravek se nanáší hadrem nebo houbou na stěny a dno vypuštěného bazénu. Lze také nanášet pomocí rozprašovače - varianta 0,5 l spray. Laguna Clear se nechá působit 10 – 15 minut, případné větší nánosy můžeme odstranit mechanicky a povrch se opláchne vodou. Postup můžeme opakovat dle potřeby.


Skladovatelnost: 18 měsíců


Dostupná balení: 0.5 l spray, 1 l


Používejte přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039307777


Související zboží:

Laguna Zima zazimování bazénů Laguna Zima - zazimování bazénu 1l

Laguna Zima - bazénová chemie určená k zazimování bazénů s účinky proti tvorbě řas, baktérií a možnému usazování vápníku. Laguna Zima udrží kvalitu bazénové vody mimo sezónu. Usnadňuje start sezóny další. Přípravek pro zazimování bazénu je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

 
Laguna clear čistič bazénu Laguna Clear čistič bazénu 1l

Laguna Clear čistič bazénu - speciální přípravek bazénové chemie pro vyčištění bazénu před jeho napuštěním. Laguna Clear účinně omezuje následný výskyt bakterií a řas v bazénové vodě. Preventivní použítí i po vypuštění bazénové vody po ukončení sezóny. Čistič bazénu je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými dezinfekčními přípravky.

 
Laguna startovací bazénový set - pH minus Laguna startovací bazénový set - pH minus

Laguna startovací bazénový set - kompletní sada bazénové chemie k zahájení sezóny a uvedení bazénu do provozu a následné průběžné údržbě bazénové vody. Cenově zvýhodněný set obsahuje přípravky: Laguna pH minus, Laguna chlor šok, Laguna Triplex, Laguna tester 4v1

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz