.

Penetrace S2802A Den Braven koncentrát 1kg (cca 60m2)

Penetrace S2802A Den Braven koncentrát 1kg (cca 60m2)
Dostupnost zboží: Na objednávku (2-3 dny)
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 132,00
Sleva 10.00 %

Cena bez DPH: 98,10
Cena s DPH: 119,00
 

Váha balení cca: 1.00 kg
    ks
 

 

Penetrace S2802A, koncentrát 1:10 - 1:30, univerzální penetrační nátěr, 1 l cca 60 m2 

 

Penetrace S2802A je kapalina na bázi vodné disperze styrenakrylátového kopolymeru mísitelná s vodou v každém poměru. Odpařením vody z tenké vrstvy se vytvoří souvislý hladký, slitý, slabě lepivý film nerozpustný ve vodě, který v organických rozpouštědlech bobtná.

Použití pro penetrační nátěry nových stěn z cihelného zdiva a jiných minerálních podkladů před nanášením omítek, penetrační nátěry nových i starých omítek (vápenné, sádrové štukové apod.) pod fasádní nátěrové hmoty a na sádrokartony před malířskými nátěry. Impregnační nátěry fasádních omítek, nekonstrukčních a pohledových betonů, střešních krytin z tašek nebo eternitu a dalších savých podkladů. Jako penetrační nátěr pod tmely S-T1, S-T5 apod.


TOP Kvalita - velmi vysoký obsah účinné látky, sušiny!
 Další použití jako zušlechťující přísada do betonu a stavební příměs pro vápenné, cementové, nastavované malty a polymerbetony. Přísada do jiných cementem pojených hmot. Pro přípravu stěrkových nebo nástřikových omítek, pro trvale vlhká a alkalická prostředí apod.


Hlavní výhody koncentrátu:

Mísitelný s vodou v každém poměru
Po vytvrzení ve vodě nerozpustný
Zkvalitňuje vlastnosti všech stavebních směsí
Zvyšuje přídržnost k podkladu, pevnost, pružnost a otěruvzdornost
Zvyšuje pevnost a bezprašnost omítek, potěrů a dalších cementem pojených hmot, pro trvale vlhká a alkalická prostředí
Zvyšuje odolnost proti povětrnostním vlivům včetně UV záření
Paropropustný při použití jako penetrační nátěr a v odpovídajícím ředění.


Pro kompletní informace o vlastnostech přípravku doporučujeme Technický list výrobce.


Příprava podkladu: Podklad musí být čistý, suchý, pevný, bez volných částic prachu, mastnot a oleje.

Penetrace podkladu: Penetrovat lze jakýkoli savý podklad. Plochy musí být soudržné, čisté, bez mastnoty, prachu a volných částic. Nanášet lze i na vlhké podklady, avšak snižuje se hloubkový účinek penetrace. Nátěr se připraví zředěním vodou v poměru 1 díl S2802A 1:10 až 1:30 dílů vody. Při aplikaci na silně savý podklad, nátěr po zaschnutí opakujeme. Nanáší se štětkou nebo polevem, nástřik není tak účinný. Vzniklé louže nebo přebytečný nános se rozmete nebo vysaje houbou. Zasychání trvá 2 až 4 hodiny, urychlí se vyšší teplotou a cirkulací vzduchu. Ošetřený podklad má vyšší pevnost povrchu a lze jej dále upravovat finálními nátěry nebo omítkami, které rovnoměrně zakotví.

Ředění penetrace: 1:10 až 1:30 vodou

Orientační vydatnost: z 1l cca 60m2 při ředění 1:15 a slabě savém podkladu

Anhydritové podklady: vodou naředěná disperze S2802A v poměru 1:10 se nanáší na suchý očištěný podklad, a to buď natěračským štětcem, nebo válečkem při spotřebě - 1l naředěného roztoku na 1m2.

Uzavírací nátěr cementových povrchů: Na 1 díl S2802A se přidá 4 až 5 dílů vody a po smíchání se přidají 4 díly cementu. Směs se nanáší štětkou nebo kartáčem na podklad předem penetrovaný podle bodu I. Nátěr je vhodný jako koncová úprava všech pohledových a nekonstrukčních betonů.

Malty se zvýšenou odolností: Stavební hmota se připraví obvyklým způsobem, přičemž se v závěru míchání nahradí část záměsové vody přídavkem S2802A v množství 5 až 8% na hmotnost použitého cementu ve hmotě.

Příprava polymerovápenné malty:  Malta se připraví z vápenného hydrátu a písku obvyklým postupem. Dávkuje se cca 10% S2802A na obsah hydrátu a současně se sníží dávka vody na potřebnou konzistenci. Malta má zvýšenou přídržnost k podkladům, vyšší pevnost a pružnost.

 

Možnosti nanášení: štětcem, válečkem, stříkáním

Vzhled: Mléčně bílá

Složení: Emulze styrenakrylátových kopolymerů

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupné balení: 1kg, 5kg
 


 
   Katalogové číslo: CH02094

   EAN číslo: 8595100124234


fotogalerie zboží:

Penetrace S2802A Den Braven koncentrát 1kg (cca 60m2) enetrace S2802A Den Braven koncentrát 1kg (cca 60m2) / 5kg

Související zboží:

Penetrace Peneco K koncentrát Penetrace Peneco K koncentrát 5l (125-250m2)

Univerzální akrylátová penetrace - koncentrát 1:4, ředění vodou. Penetrační nátěr lze použít pod fasádní barvy i omítkoviny, také pro penetrace před malováním v interiéru, penetrace na beton, sádrokarton apod.  Peneco K je možno použít jako stavební příměs k zlepšení vlastností malt, přísadu do betonu a také jako uzavírací finální vrstvu. Balení 5l koncentrátu pro 125-250m2.  

 
Fungicidní penetrace Den Braven 1l Fungicidní penetrace Den Braven 1l

Jednosložkový akrylátový penetrační nátěr savých materiálů v interiéru a exteriéru. Fungicidní penetrace Den Braven s preventivními účinky proti bakteriím a plísním. Vhodná jako penetrace před malováním, penetrace na sádrokarton, penetrace na beton, dřevotřísku, omítky apod. Fungicidní penetrace koncentrát 1:1 zpevňuje podklad, sjednocuje nasákavost. Balení 1l ošetří cca 4m2.

 
 	Hloubková penetrace Den Braven 3l Hloubková penetrace NANO Den Braven 3l

Akrylátová hloubková penetrace Den Braven s nanočásticemi pro dokonalé kotvení, zpevnění a sjednocení podkladu, s funkcí adhezního můstku. Vodouředitelný koncentrát 1:1 lze efektivně nanášet na většinu minerálních povrchů. Vynikající penetrace před malováním, penetrace na beton, anhydrid, sádrokarton, cementovláknité desky apod. Hloubková penetrace Den Braven tvoří ideální podklad pod lepidla, tmely, sanační hmoty, nátěry a omítkoviny atd. 3l pro cca 12-75m2.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz