.

Impregnace betonu Profi - Hydrofobní nátěr Repesil BKH Aqua 10l

Repesil BKH Aqua 10l
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 4 162,00
Sleva 21.66 %

Cena bez DPH: 2 694,90
Cena s DPH: 3 261,00
 

Váha balení cca: 10.15 kg
    ks
 

 

 

Hydrofobní nátěr PROFI řady, vysoký podíl účinné složky, velmi odolný, nejmodernější vodní báze, pro bezbarvou impregnaci betonu, kamene apod., kusové balení 10l

 

Repesil BKH Aqua ve vodné emulzi se používá jako finální hydrofobizující transparentní nátěr na svislé i vodorovné betonové povrchy (nové i starší) jako např. betonové stavby, mosty, protihlukové stěny, prefabrikované výrobky apod., dále je též vhodný na přírodní i umělý kámen (obklady fasád, kamenné stavby), střešní krytiny, na všechny typy omítek apod. Nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů. Hydrofobizační nátěr Repesil BKH Aqua je určen pro impregnaci anorganických povrchů proti průniku vody.

Přípravek Repesil BKH Aqua oživuje stavební materiál, brání přístupu vody i do jeho trhlin o šíři až do 0,2mm, výrazně prodlužuje jeho životnost, brání jeho zašpinění a zvětrání.

 


 

Dešťová voda způsobuje zašpinění a destrukci stavebních materiálů tím, že do nich proniká, vnáší s sebou nečistoty a postupně je nasycuje solemi (sírany a siřičitany). Narůstající krystaly těchto solí jsou pak příčinou ztráty pevnosti stavebních materiálů a jejich postupné eroze, výkvětů těchto solí, špinavých skvrn a celkového zašpinění.

Nátěr Repesil BKH Aqua měřitelně nezvyšuje difuzní odpor. Na všech neutrálních i alkalických materiálech zdiva rychle zasychá, hydrofobizační efekt nastává již několik hodin po jeho aplikaci. Repesil BKH Aqua je odolný vůči teplotním změnám, ultrafialovému záření i exhalátům a ošetřený povrch je netoxický. Nehodí se na silně zasolené povrchy.

Předpokládaná životnost impregnačního nátěru je počítána řádově v letech dle zátěže v daném prostředí.

Příprava podkladu: Ošetřované plochy musí být čisté, nemastné a suché. Nové omítky musí být vyzrálé (min. 28dní). Krusty, prach a nepřilnavé části, příp. nátěry odstranit škrábáním, kartáčováním, broušením až na soudržný podklad. Větší trhliny se vyspraví vyrovnávací hmotou. Zašpiněné povrchy je nejlépe omýt tlakovou vodou. Nedoporučuje se používat saponátů. Při ošetření povrchů abrazivními prostředky se doporučuje následné omytí tlakovou vodou. Po umytí je nutné nechat povrch vyschnout.

Ředění: Neředit - nátěr je v aplikační formě.

Aplikace: Válečkem, štětkou nebo stříkáním. Obvyklá aplikace je v jedné vrstvě, savé podklady maximálně ve dvou nátěrech (tvorba lesklých míst).

Doba zasychání je závislá na klimatických podmínkách, nátěr je proschlý během několika hodin, hydrofobizační efekt nastává po 12 hodinách při normálních klimatických podmínkách. Po nanesení je nutná ochrana před deštěm 24 hodin.

Výrobek je možné aplikovat za teplot podkladu a vzduchu vyšších než 5°C!

UPOZORNĚNÍ: Prostředek je vždy vhodné vyzkoušet na ploše cca 0,2 – 0,5 m2 pro kontrolu výsledného vzhledu ošetřovaného povrchu. Použití na podkladech s nízkou pórovitostí (leštěný kámen, žula, mramor apod.) nemusí být vhodné, v tomto případě může dojít k barevné změně podkladu. Nehodí se na zasolené a vlhké stavební materiály (doporučujeme kozultaci s technikem výrobce Stachema). Nelze ručit za škody způsobené výrobkem při jeho nevhodném použití a aplikaci. Před použitím si vždy pozorně přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: Podle typu podkladu, poréznosti a savosti ošetřované plochy 0,1 - 0,3l/m2, tj. 10l přípravku ošetří cca 35100m2 dle charakteru a savosti podkladu. Obvyklá spotřeba činí 0,2l/m2 tj. cca 50m2. Skutečnou spotřebu je třeba zjistit předem na malém zkušebním vzorku.

Vzhled: Mléčně bílá kapalina

Složení: Vodná emulze siloxanů

Skladovatelnost: 36 měsíců (výrobek nesmí zmrznout)

Dostupná balení: 10l

 

 


 

Související zboží:

Repesil 10l Impregnační Hydrofobizační nátěr - Repesil 10l

Repesil - hydrofobní nátěr v lakovém benzinu pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně. Nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Balení 10l ošetří cca 35 - 50m2.

 
Repesil Aqua 10l Impregnace betonu - Hydrofobní nátěr Repesil Aqua 10l

Repesil Aqua - hydrofobizační nátěr ve vodném roztoku pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil Aqua je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně.  Hydrofobní nátěr nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Balení 10l ošetří cca 35 - 50m2. (dle savosti a poréznosti podkladu)

 
Repesil BKH 10l Impregnační Hydrofobizační nátěr Profi - Repesil BKH 10l

Repesil BKH - profesionální bezbarvý hydrofobní nátěr v lakovém benzínu určený na svislé a vodorovné, staré i nové minerální povrchy. Zvláště vhodný pro náročnější impregnace betonu, impregnace kamene (přírodního i umělého), střešní krytiny, fasád, dlažby, obkladů atd. Hydrofobní nátěr BKH dokonale penetruje, chrání proti vodě, zpevňuje povrch materiálů, brání zašpinění, je velmi odolný a trvanlivý. Nemění vzhled podkladu. Balení 10l ošetří až 100m2.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz