.

Sanatop Prevent přísada proti mechu a řasám na zdi 1l

Sanatop Prevent – proti řasám na zdi
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 343,00
Sleva 27.00 %

Cena bez DPH: 206,96
Cena s DPH: 250,00
Cena bez DPH za 1m2  = 4,14
 

Váha balení cca: 1.15 kg
    ks
 

 

Sanatop Prevent 1:9 až 1:19 přísada proti mechu, řasám na zdi, fasádě …

Sanatop Prevent profesionální ochrana proti řasám, plísním, bakteriím apod., které se vyskytují především na zdech a fasádách. Dlouhodobá prevence opětovného výskytu organických nečistot na stavebních materiálech. Přípravek na řasy bez obsahu chloru nebo těžkých kovů. Přísada do stavebních hmot a nátěrů. Určený do exterieru.

 Sanatop Prevent je kapalný koncentrát vhodný jako prevence výskytu řas, plísní, bakterií apod. na minerálních stavebních materiálech. Používá se k prodloužení doby ochranného účinku na stavebních plochách u novostaveb i při rekonstrukcích, zvláště pak v exponovaných místech. Ideální v případech kdy byl proti mechu nebo na řasy, plísně nebo jiné biologické nečistoty použit přípravek Sanatop Likvid. Produkt Sanatop Prevent je nejlépe aplikovat jako přísadu do stavebních hmot, malt, omítek, do nátěrů v exteriéru - fasádních a malířských barev. Tímto dosáhnete dlouhodobé prevence výskytu řas na zdi, fasádách a dalších místech.


Ředění aplikačních nátěrů dle tabulky 1:91:19

1:19 50g do 1kg  hmoty

 ochrana ve stavebních hmotách
 (malty, vnitřní i fasádní omítky, spárovací hmoty apod.)

 injektáže zdiva

1:9 100g do 1kg barvy   ochrana fasádních barev

 

Vydatnost 1 l koncentrátu až na 50m2 plochy (fasádní barvy, nátěr nebo postřik)

Doporučené použití v rozmezí teplot +5 až +25°C

Předpokládaná doba ochrany: minimálně 5 let (aplikace jako přísada)


Návod k použití preventivního přípravku na řasy, plísně, bakterie apod.:

Naředěný přípravek ve hmotě nebo barvě jako preventivní přísada (viz tabulka), lze aplikovat nátěrem nebo postřikem na suchý očištěný povrch. V případě nutnosti likvidačního zásahu proti mechu, lišejníkům, řasám na zdi anebo plísním doporučujeme nejdříve aplikovat přípravek Sanatop Likvid.

Jako finální nátěr je možné použít ochranu proti graffiti Barbakan anebo jiný hydrofobní nátěr například Repesil Aqua. Tímto postupem zajistíte maximální ochranu nejen proti řasám, ale také ostatním organickým nečistotám, které se vyskytují především na zdech a fasádách, zvláště pak v případě savého a pórezního povrchu.

Obecná upozornění: Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l, 10 l
 

Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

fotogalerie zboží:

Sanatop Prevent – proti řasám na zdi Sanatop Prevent – proti řasám na zdi Sanatop Prevent – proti řasám na zdi Sanatop Prevent – proti řasám na zdi

Související zboží:

Sanatop Likvid Profi - mytí a čištění fasády, dlažby Sanatop Likvid Profi 1:9 - mytí a čištění fasády, dlažby 1l

Sanatop Likvid Profi koncentrát 1:9 - 1:19 profesionální přípravek určený k likvidaci a odstranění mechu, lišejníků, řas a plísní v exteriéru staveb. Extra silný produkt je zvláště vhodný k mytí a čištění fasády, čištění zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních stavebních povrchů. Moderní složení s intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid Profi ošetří z 1l v případě mytí a čištění fasády, dlažby, střechy cca 100 - 200m2 plochy.

 
Sanatop Prevent – proti řasám na zdi Sanatop Prevent přísada proti mechu a řasám na zdi 5l

Přísada Sanatop Prevent dlouhodobá preventivní ochrana především proti mechu, řasám, plísním, ale i jiným biologickým nečistotám které se často vyskytují na exponovaných místech všech minerálních stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev na zdi v exteriéru. Vynikající ochrana proti mechu a proti řasám na zdi s prevencí minimálně 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 / 5l na cca 250m2 plochy.

 
Štětec plochý za radiátory - Zárohák Štětec plochý za radiátory - Zárohák 2,5“ (3“)

Štětec plochý – Zárohák 2,5“ (63mm) nebo 3“ (76mm) za radiátory a jiná obtížně dostupná místa. Kvalita štětce je vhodná k běžným aplikacím většiny nátěrových hmot, barev a také chemických přípravků. Štětce lze využít i k plošným nátěrům.

 
Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu a řasám na zdi Sanatop Prevent FIX nátěr proti mechu na střeše a řasám na zdi 1l

Nátěr - postřik proti mechu a řasám Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek proti lišejníkům na fasádě, mechu na střeše i dlažbě, řasám na zdi, plísním a bakteriím v exteriéru. Bezbarvý preventivní nátěr lze aplikovat dodatečně na staré i nové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Přípravek Sanatop Prevent FIX působí dlouhodobě, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu, prodlužuje životnost materiálů v exteriéru. Ideální pro čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l40m2 plochy.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz