.

Prevence graffiti - Antigraffiti Barbakan 10l

Barbakan 10 l
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 3 273,00
Sleva 21.20 %

Cena bez DPH: 2 131,54
Cena s DPH: 2 579,00
 

Váha balení cca: 10.40 kg
    ks
 

 

Prevence proti Graffiti Barbakan

Barbakan je určený k preventivní dlouhodobé ochraně porézních povrchů stavebních materiálů a kamene před trvalým znečištěním graffiti. Po jeho aplikaci lze velice jednoduchým způsobem odstranit případné znečištění graffiti bez poškození podkladu pomocí řady přípravků Graffitistop. Profesionální i hobby využití a díky svým vlastnostem získal řadu ocenění. Konkurenční výhodou je možnost likvidace oplachových vod přímo do kanalizace což umožňuje bezproblémové použití Barbakanu na všech místech s ohledem na životní prostředí.
 

 


 

Přípravkem Barbakan lze chránit většinu typů omítek, zateplovacích fasádních systémů, keramických obkladů, přírodních i umělých kamenů, betonových ploch atd. u objektů nových, stávajících i památkově chráněných. Po aplikaci a zaschnutí vytváří ochrannou paropropustnou vrstvu. Z ploch chráněných touto prevencí lze nečistoty a graffiti odstranit bez poškození podkladu za pomoci přípravků Graffitistop. Proces odstranění je velmi jednoduchý a nenáročný.

Správným použitím přípravku Barbakan se výrazně nemění vzhled omítky nebo jiných stavebních materiálů a prodlužuje se jejich životnost.  (v ojedinělých případech však lze rozlišit jemný přechod) Aplikovaný přípravek odpuzuje vodu, ale je současně paropropustný. Odstranění graffiti z ošetřené plochy je mnohem méně nákladné a efektivnější. Barbakan vzhledem ke svému složení výrazně nezatěžuje životní prostředí a jeho aplikace je prakticky možná kdekoli – oplachové vody lze likvidovat přímo do kanalizace.

Přípravek doporučujeme nejdříve vyzkoušet na skrytém místě!

Neručíme za škody způsobené nesprávným použitím přípravku.

Produkt úspěšně využívá řada renomovaných firem oboru silničního a pozemního stavitelství.


Přípravek ve formě viskózní kapaliny (vodné gelové disperze) se aplikuje neředěný ve 2 - 3 tenkých vrstvách nebo v kombinaci se základovým penetračním nátěrem např. Sanapen pro nesoudržné povrchy. Aplikace jednotlivých vrstev je vhodná vždy po zaschnutí předchozí vrstvy za 4 – 8 hodin dle teploty a vlhkosti prostředí. V případě velmi pórézních povrchu lze doporučit ředění 1:1. Vlastní aplikace - na očištěný suchý povrch štětcem, válečkem, stříkáním při optimálních teplotách 10 - 30°C, nikdy však za vlhkého nebo deštivého počasí. Pro výsledný funkční i estetický efekt je důležitý dokonalý roztěr každé vrstvy po předchozím proschnutí a také dodržení maximální doporučené spotřeby!

Orientační doporučená spotřeba:

1. vrstva: 70 - 100 g/m2
2. vrstva: 50 g/m2
3. vrstva: 50 g/m2

Vydatnost pro aplikaci v doporučených 3 vrstvách: 1kg / 5-8 m2 dle charakteru ošetřovaného povrchu.

Doba ochrany: Deklarovaná životnost až 10 let!


Propustnost pro vodní páry: < 0,6m (ČSN EN ISO 7783-2)
Difusní ekvivalent tloušťky vzduchové vrstvy nátěru: Sd = 0,02m

Účinná složka: speciální polymer bez aromatických uhlovodíků a halogenových rozpouštědel.


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l, 10 l, 40 l (zakázková výroba)

 


 

Související zboží:

Graffitistop 2 0,5l Spray Odstranění graffiti - Odstraňovač Graffitistop 2 0,5l Spray

Graffitistop 2 - odstraňovač graffiti, starých nátěrů z různých druhů vodorovných povrchů. Univerzální přípravek v tekuté formě působí na většinu typů barev včetně fixových. Čištění graffiti z povrchů preventivně ošetřených přípravkem Barbakan probíhá snadněni. Výhodou je možnost likvidace oplachových vod přímo do kanalizace což umožňuje aplikace na všech místech. Následně doporučujeme aplikovat ochranu proti graffiti Barbakan. Profesionální i hobby reference.

 
Graffitistop 3 1kg Gel Odstranění graffiti - Odstraňovač Graffitistop 3 1kg Gel

Graffitistop 3 -  odstraňovač graffiti, starých nátěrů a jiných nečistot z různých druhů svislých povrchů. Univerzální přípravek v gelové formě (ideální na svislé plochy) působí na většinu typů barev včetně fixových. Čištění graffiti z povrchů preventivně ošetřených přípravkem Barbakan probíhá snadněni. Výhodou je možnost likvidace oplachových vod přímo do kanalizace což umožňuje aplikace na všech místech. Následně doporučujeme aplikovat ochranu proti graffiti Barbakan. Profesionální i hobby reference.

 
Repesil Aqua 10l Impregnace betonu - Hydrofobní nátěr Repesil Aqua 10l

Repesil Aqua - hydrofobizační nátěr ve vodném roztoku pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil Aqua je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně.  Hydrofobní nátěr nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Balení 10l ošetří cca 35 - 50m2. (dle savosti a poréznosti podkladu)

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2019 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz