.

Odstranění graffiti - Odstraňovač Graffitistop 3 1kg Gel

Graffitistop 3 1kg Gel
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 812,00
Sleva 21.00 %

Cena bez DPH: 530,09
Cena s DPH: 641,00
 

Váha balení cca: 1.15 kg
    ks
 

 

Graffitistop 3 - odstraňovač graffiti, starých nátěrů z různých druhů svislých povrchů. Univerzální přípravek v gelové formě působí na většinu typů barev včetně fixových. Čištění graffiti z povrchů preventivně ošetřených přípravkem Barbakan probíhá snadněni. Výhodou je možnost likvidace oplachových vod přímo do kanalizace což umožňuje aplikace na všech místech s maximálním ohledem na životní prostředí včetně historických center měst. Profesionální i hobby reference.

 
Přípravek Graffitistop 3 v gelové formě odstraňuje graffiti z různých druhů povrchů. Působí na většinu typů barev včetně fixových. Je vhodný i na likvidaci stávajících nečistot včetně starých nátěrů, lepidel, vosků, mastných skvrn apod. Odstraňuje graffiti z městských objektů,pilířů mostů, dálničních betonových konstrukcí, vagónů metra, železničních vagónů, autobusů, tramvají, dopravních značek apod.

Přípravek Graffitistop 3 se nanáší štětcem nebo válečkem na znečištěné místo. Přípravek se nechá působit 5 – 10 i více minut dle potřeby, čištěná plocha nesmí zaschnout (průběžně se doplňuje Graffitistop). Vhodná je vzájemná kombinace s tekutým přípravkem Graffitistop 2 pro maximální efekt a hloubkovému dočištění - je zajištěna plná kompatibilita. V tomto případě chráníme okolní plochu před stékáním rozpouštěných barev (např. houbou). Při vlastním čištění si pomáháme mechanicky kartáčem, houbou apod. Proces aplikace můžeme dle potřeby opakovat. Nikdy na čištěnou plochu nenanášíme vodu pokud barva není zcela rozrušena. Po aktivním působení přípravku a odstranění nátěru následuje intenzivní mytí povrchu kartáčem a vodou se saponátem. Nakonec plochu opláchneme tlakovou vodou.

Čištění graffiti z povrchů ošetřených preventivním přípravkem Barbakan je snadnější. Po dokončení čištění je nutno preventivní nátěr Barbakan obnovit.

Vydatnost přípravku je orientačně 1 kg na cca 5 m2, dle povrchu a nánosu graffiti.
Nejefektivnější je aplikace při teplotách 10 - 30°C a suchém počasí.

Přípravky řady Graffitistop 2 a Graffitistop 3 jsou určeny nejen k použití specializovanými firmami, ale i pro hobby využití. Jejich účinnost je ověřena rozsáhlou praxí a podložena atesty příslušných zkušeben.

Graffitistop 2 a Graffitistop 3 může být agresivní vůči některým plastickým hmotám typu PVC, plexiskla, polystyrenu, polyamidu, nebo polykarbonátu. Doporučujeme odzkoušet aplikaci na skrytém místě a vybrat vhodnou kombinaci chemického a mechanického čištění.

Složka: biologicky odbouratelné organické látky. Neobsahuje aromatické uhlovodíky, chlorované uhlovodíky ani látky porušující ozonovou vrstvu země.

UPOZORNĚNÍ: Seznamte se s produktovou dokumentací a dodržujte veškerá doporučení výrobce! (etiketa, Techický list, Bezpečnostní list, Aplikační návody apod.). Za případné škody neručíme.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 kg

 


 

Související zboží:

Barbakan 10 l Prevence graffiti - Antigraffiti Barbakan 10l

Barbakan - preventivní dlouhodobá ochrana porézních povrchů stavebních materiálů a ochrana kamene před trvalým znečištěním graffiti. Po aplikaci lze jednoduchým způsobem odstranit znečištění graffiti bez poškození podkladu pomocí řady přípravků Graffitistop. Profesionální i hobby využití. Ochrana proti graffity Barbakan získal řadu ocenění.

 
Graffitistop 2 5l Odstranění graffiti - Odstraňovač Graffitistop 2 5l

Graffitistop 2 - odstraňovač graffiti, starých nátěrů z různých druhů vodorovných povrchů. Univerzální přípravek v tekuté formě působí na většinu typů barev včetně fixových. Čištění graffiti z povrchů preventivně ošetřených přípravkem Barbakan probíhá snadněni. Výhodou je možnost likvidace oplachových vod přímo do kanalizace což umožňuje aplikace na všech místech. Následně doporučujeme aplikovat ochranu proti graffiti Barbakan. Profesionální i hobby reference.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz