.

Biologický čistič odpadů - Rozklad tuků GreaseClean 25l (doprava zdarma)

Biologický čistič odpadů GreaseClean
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: BIOCLEAN

Původní cena s DPH: 4 855,00
Sleva 17.81 %

Cena bez DPH: 3 297,87
Cena s DPH: 3 990,00
Cena bez DPH za 1l  = 131,91
 

Váha balení cca: 25.00 kg
    ks
Doprava zdarma
 


Čistič odpadů v kapalné formě, pro biologický rozklad tuků a jiné mastnoty, průmyslové balení 25 l

 

Čistič odpadů Grease Clean je koncentrovaný tekutý čistící přípravek pro řešení problémů způsobených mastnotou, olejem, tukem v odpadních systémech kuchyňských odpadů v domácnostech, lapačích tuků a odčerpávacích jímkách v potravinářských provozech, restauratérských zařízeních apod. Čistič odpadů Grease Clean je ekologicky šetrný přípravek vysokého účinku na bázi bakterií a enzymů.Balení za maximálně nízkou cenu vhodné především k průmyslovým aplikacím.


 Mezi problémy těchto systémů patří ucpané odpadní potrubí, nepříjemný zápach, pomalé vypouštění dřezů, nutnost častého vývozu lapače tuků či odčerpávací jímky. Tyto problémy znamenají značné finanční výdaje na mimořádnou údržbu spojené s využitím služeb specializovaných firem, nákladný vývoz odpadu případně použití nebezpečných chemických látek což bývá v rozporu s platnou legislativou odpadového hospodářství.

Čistící přípravek GreaseClean využívá sílu biotechnologií pro řešení problémů způsobených tukem v odpadních systémech a to zcela bezpečně a přirozeným způsobem. GreaseClean obsahuje směs neškodných, přírodních mikroorganismů, které mají vysokou schopnost rozkládat tuk. Tento proces degradace zajišťuje, že mazivo je rozloženo a nemůže tak znovu ucpat odpadní potrubí.

Hlavní výhody přípravku Biologický čistič odpadů GreaseClean:

zajištění volně průchozího odpadního potrubí
snížení frekvence vývozů lapače nebo odlučovače tuků
eliminace nepříjemných pachů
zvýšení úrovně hygieny díky snížení výskytu hmyzu v oblasti nahromaděného tuku
biologická odbouratelnost přípravku
celkové snížení provozních nákladů

Popis produktu

Čistič odpadů Grease Clean je směsí mikroorganismů, které byly speciálně vybrány pro jejich schopnost účinně degradovat tuky. Přípravek také napomáhá při rozkladu jiných organických odpadů. Tyto bakterie produkují řadu enzymů, které rozkládají tuk, škrob, bílkoviny a rostlinná vlákna. Formulace také obsahuje množství volných enzymů, které zahájí proces rozkladu ještě dříve než bakterie začnou vyrábět enzymy vlastní. Klíčem k rozložení tuku a dalších látek, které nejsou rozpustné ve vodě, je produkce biologických povrchově aktivních látek nebo biosurfaktantů. Tyto pomáhají emulgovat tuk, takže může být degradován efektivněji.

Návod k použití

BFL Grease Clean je tekutý čistič odpadů speciálně navržen tak, aby bylo možné automatické i ruční dávkování. Ideální doba pro aplikaci čističe je 1,5 až 2 hodiny po uzavření kuchyně tak, aby bakterie měly možnost rozkládat tuk za výhodnějších podmínek. Během provozních hodin v kuchyni není vhodné přípravek používat z důvodů vyšších teplot, vysokého pH, použití sanitačních a detergentních přípravků při úklidu. Je ideální, aby byla biologická populace udržována denním dávkováním přípravku Grease Clean.

Čistič odpadů Grease Clean je dodáván ve formě koncentrátu, který je možno podle potřeby ředit. Dávkování závisí na vytížení daného provozu. Přípravek je možné aplikovat přímo do sběrné nádrže či přes odpadní výlevky. Dávkujte Grease Clean dle velikosti sběrné nádrže a zatížení provozu po konzultaci s dodavatelem. Základní dávkování pro odlučovač tuku o objemu do 1 m3 při běžném restauračním provozu činí 1 dcl přípravku denně.

Pro případy vysoce zátěžových provozů (masný průmysl, výrobny lahůdek atd.) je vhodné dávkování konzultovat s výrobcem. Při aplikaci zamezte styku s pracovními plochami určenými pro přípravu či úpravu potravin.


Schváleno Státním zdravotním ústavem v Praze.


Dostupná balení: 1 l, 5 l, 25 l

Skladovatelnost: 12 měsíců
 


 
   Katalogové číslo: B000023

   EAN číslo: 8594163210274

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  


fotogalerie zboží:

Biologický čistič odpadů GreaseClean Biologický čistič odpadů GreaseClean

Související zboží:

Čistič odpadů - Bioline Čistič odpadů - Bioline 1kg

Čistič odpadů - Bakterie do odpadů Bioline. Bakterie a enzymy účinně rozkládají organický odpad usazený v potrubí a sifonech čímž zajišťují průchozí odtok a výrazně omezují tvorbu zápachu. Bioline nepoškozuje potrubí, není toxický, působí preventivně. Bakterie do všech odpadních systémů jak v domácnosti tak v zátěžových podmínkých restaurací, jídelen apod. Přípravek obsahuje velmi kvalitní a osvědčené kultury bakterií. Vynikající reference! Čistič odpadů Bioline je vhodný i pro aplikace v zimních měsících!

 
Likvidátor zápachu OdourClean 250ml Natural Likvidátor zápachu OdourClean 250ml Natural

Přípravek pro odstranění zápachu organického původu na bázi působení přírodních bakterií a jejich enzymů. Spolehlivě funguje jako odstraňovač pachu z lednic, mražáků, odpadkových košů. Pomůže při odstranění zápachu z pračky i domácích mazlíčků, kočičích toalet apod. Přípravek biologickou cestou nahradí pohlcovač pachu v jiné formě. Likvidátor pachu Odour Clean je netoxický, neagresivní, nevyběluje a je určen pro všechny typy povrchů. Bez vůně. 

 
Čistič odpadů - Bioline Čistič odpadů - Bioline 15kg (doprava zdarma)

Čistič odpadů - Bakterie do odpadů Bioline. Bakterie a enzymy účinně rozkládají organický odpad usazený v potrubí a sifonech čímž zajišťují průchozí odtok a výrazně omezují tvorbu zápachu. Bioline nepoškozuje potrubí, není toxický, působí preventivně. Bakterie do všech odpadních systémů jak v domácnosti tak v zátěžových podmínkách restaurací, jídelen apod. Přípravek obsahuje velmi kvalitní a osvědčené kultury bakterií. Vynikající reference!  Čistič odpadů v průmyslovém balení za velkoobchodní cenu! Doprava zdarma!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz