.

Čistič odpadů - Bioline 1kg

Čistič odpadů - Bioline
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: BIOCLEAN

Původní cena s DPH: 755,00
Sleva 35.20 %

Cena bez DPH: 404,22
Cena s DPH: 489,00
Cena bez DPH za 100 g  = 40,42
 

Váha balení cca: 1.20 kg
    ks
 

 

Bakterie do odpadů Bioline, čistič odpadů, potrubí a sifonů, zvýhodněné balení 1 kg

 

Čistič odpadů Bioline je směsí ekologicky nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají veškerý organický odpad usazený v pomalu odtékajících potrubích a sifonech, vanách, umyvadlech, sprchových koutech (usazeniny z mýdla, tuků z kuchyně, vlasy, vousy, apod.). Vhodný do všech typů odpadů jak v domácnosti, tak i v restauracích a jiných provozech. Pravidelným používáním produktu Bioline zajistíte bezproblémový průtok bez nepříjemného čištění a zápachu. Produkt obsahuje velmi kvalitní a osvědčené kultury bakterií – přírodních mikroorganizmů neškodných pro člověka, zvířata, a rostliny. Čistič odpadů Bioline je  vhodný i pro aplikace v zimních měsících!


Obsah balení 1 kg je vhodný i k průmyslovému využití - vynikající poměr ceny!

 
Výhody používání produktu Čistič odpadů Bioline:

- Neobsahuje kyseliny či louhy a tudíž nepoškozuje potrubí.
- Při pravidelném používání působí preventivně.
- Odstraňuje nepříjemný zápach.
- Netoxický, šetrný k životnímu prostředí.
 

Návod k použití 100 g přípravku: v ½ litru vlažné vody ( cca 30-40°C ) rozmíchejte cca 25 g a po 20-ti minutách aktivace můžeme připravený roztok nalít do ošetřovaného sifonu či odpadu. Přípravek Bioline aplikujeme tak, aby odpad nebyl alespoň 6 hodin používán! (večer)

Dávkování: obsah 100 g je určen pro ošetření 4 sifónů a následných odpadních větví.

Upozornění: při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty!

Poznámka: pro optimalizaci účinku produktu Bioline doporučujeme používat biologicky odbouratelné čistící a dezinfekční prostředky - ekologickou drogerii, případně minimalizovat použití běžných chemických přípravků (především s obsahem chloru), které působí negativně na biologickou kulturu bakterií!

Skladování: skladujte na suchém místě do 30°C mimo dosah dětí. Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby.

Dostupné balení: 100 g, 1 kg, 15 kg

Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.


 
   Katalogové číslo: B1004

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  


fotogalerie zboží:

Čistič odpadů - Bioline Čistič odpadů - Bioline 1 kg

Související zboží:

bakterie do odpadu - bioline Čistič odpadů - Bioline 100g

Čistič odpadů - Bakterie do odpadů Bioline. Bakterie a enzymy účinně rozkládají organický odpad usazený v potrubí a sifonech čímž zajišťují průchozí odtok a výrazně omezují tvorbu zápachu. Bioline nepoškozuje potrubí, není toxický, působí preventivně. Bakterie do všech odpadních systémů jak v domácnosti tak v zátěžových podmínkých restaurací, jídelen apod. Přípravek obsahuje velmi kvalitní a osvědčené kultury bakterií. Vynikající reference! Čistič odpadů Bioline je vhodný i pro aplikace v zimních měsících!

 
 Bakterie do septiku - Bioseptik Bakterie do septiku - Bioseptik 1kg

Bakterie do septiků, žump, ČOV - Bioseptik. Přípravek účinně redukuje množství organického tuhého odpadu, fekálií a odstraňuje zápach. Pomocí bakterií a enzymů zkapalňuje pevnou hmotu v jímkách, tato se neusazuje čímž se výrazně šetří náklady na provoz. Bakterie do septiku velmi rychle vytvářejí a následně udržují přírodní proces rozkladu. Vysoce účinná kultura bakterií 1kg přípravku pro cca 80 m3 jímku! Aktivátor septiků Bioseptik je vhodný i pro aplikace v zimních měsících! Vynikající reference a poměr ceny oproti konkurenci.
 

 
Biologický čistič odpadů GreaseClean Biologický čistič odpadů - Rozklad tuků GreaseClean 1l

Čistič odpadů Grease Clean je koncentrovaný tekutý přípravek pro řešení problémů s mastnotou, olejem, tukem v odpadních systémech kuchyňských odpadů v domácnostech, lapačích tuků a odčerpávacích jímkách v potravinářských provozech, restauratérských zařízeních apod. Čistič odpadů Grease Clean je ekologicky šetrný přípravek vysokého účinku na bázi bakterií a enzymů.

 
Biologický čistič odpadů GreaseClean Biologický čistič odpadů - Rozklad tuků GreaseClean 5l

Čistič odpadů Grease Clean je koncentrovaný tekutý přípravek pro řešení problémů s mastnotou, olejem, tukem v odpadních systémech kuchyňských odpadů v domácnostech, lapačích tuků a odčerpávacích jímkách v potravinářských provozech, restauratérských zařízeních apod. Čistič odpadů Grease Clean je ekologicky šetrný přípravek vysokého účinku na bázi bakterií a enzymů. Cenově výhodné balení.

 
Biologický čistič odpadů GreaseClean Biologický čistič odpadů - Rozklad tuků GreaseClean 25l (doprava zdarma)

Čistič odpadů Grease Clean je koncentrovaný tekutý přípravek pro řešení problémů s mastnotou, olejem, tukem v odpadních systémech kuchyňských odpadů v domácnostech, lapačích tuků a odčerpávacích jímkách v potravinářských provozech, restauratérských zařízeních apod. Čistič odpadů Grease Clean je ekologicky šetrný přípravek vysokého účinku na bázi bakterií a enzymů. Balení za maximálně nízkou cenu vhodné především k průmyslovým aplikacím. Doprava zdarma pouze na tuto položku!

 
Čistič odpadů - Bioline Čistič odpadů - Bioline 15kg (doprava zdarma)

Čistič odpadů - Bakterie do odpadů Bioline. Bakterie a enzymy účinně rozkládají organický odpad usazený v potrubí a sifonech čímž zajišťují průchozí odtok a výrazně omezují tvorbu zápachu. Bioline nepoškozuje potrubí, není toxický, působí preventivně. Bakterie do všech odpadních systémů jak v domácnosti tak v zátěžových podmínkých restaurací, jídelen apod. Přípravek obsahuje velmi kvalitní a osvědčené kultury bakterií. Vynikající reference!  Čistič odpadů v průmyslovém balení za velkoobchodní cenu! Doprava zdarma pouze na tuto položku!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz