.

Protipožární nátěr na dřevo Flamgard 45kg (doprava zdarma)

Flamgard 45 kg
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 13 655,00
Sleva 12.50 %

Cena bez DPH: 9 874,38
Cena s DPH: 11 948,00
 

Váha balení cca: 50.00 kg
    ks
 

 

 

Flamgard protipožární nátěr na dřevo, šedobílý, balení 45kg / 90m2 (zakázková výroba)

 

Protipožární nátěr Flamgard - zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru jak nových tak stávajících objektů. Flamgard vytváří působením ohně silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k evakuaci ohrožených osob a k minimalizaci materiálových škod. Flamgard je často využíván nejen v rámci stavby, ale také ve výrobním průmyslu (doprava, letectví). Jednoduchá aplikace, příznivá cena a ověřená účinnost, profesionální i hobby využití.

Pro kompletní informace si důkladně prostudujte "Aplikační návody PPN - STACHEMA" (ke stažení níže).

"Osvědčení" pro kolaudaci: může zaslat výrobce Stachema pouze v případě správného vyplnění "Formuláře - Protokolu" (ke stažení níže) a dodržení správných aplikačních postupů.

Poznámka: dodané množství nátěru a informace v protokolu musí odpovídat velikosti ošetřené - kolaudované plochy (500g/m2).
 

 


 

Přípravek Flamgard je šedobílá suspenze ředitelná vodou na bázi amonných fosfátů s přídavkem zpěňujících přísad, retardérů hoření a polymerů. Lze barevně tónovat. Působením ohně nebo sálavého tepla vytváří na povrchu silnou, nehořlavou, tepelně izolující vrstvu, která způsobí časovou prodlevu spolehlivě chránící materiál.

Pro navýšení požární odolnosti je nutný nános 500 g/m2. Příspěvek navýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí dle klasifikace ČSN EN 13501-2 : 2003 viz informace Technický list (Stachema), v závislosti na typu konstrukce, charakteru expozice apod.

Aplikace se provádí dvojitým nátěrem neředěného přípravku Flamgard nebo 3-4 násobný nízkotlakým nástřikem ředěného přípravku v doporučeném poměru 1:1 až 1:4 a to při teplotě +10°C až + 35°C. Jednotlivé vrstvy mohou být nanášeny po 8 až 12 hodinách. Optimální teplota pro zasychání je 20 °C. Maximální povolená vlhkost dřeva před aplikací je 20%. Povrch dřeva musí být očištěn od prachu, kůry, lýka, mechanických nečistot, mastných skvrn a starých nátěrů.

Kompletní informace - aktuální Technická data: viz dokumentace výrobce níže ("Přiložené soubory zboží").

Životnost nátěru: Dle zkoušek akreditované zkušebny VVÚD Březnice cca 15 let.

UPOZORNĚNÍ: skladování, přeprava, aplikace ideálně při teplotách nad + 10°C! Přípravek nesmí přemrznout!

Flamgard není určen na ošetření dvěří a pochozích ploch.


Barva nátěru: šedobílá

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 5 kg, 10 kg, 20 kg, 45 kg (zakázková výroba)

 

Upozornění: "Osvědčení" pro kolaudaci. KOH-IN je dodavatelem zboží tj. protipožárního nátěru ("Osvědčení" není součástí zboží). Výrobce protipožárního nátěru - Stachema CZ může na základě individuální žádosti zákazníka vystavit "Osvědčení" za podmínek uvedených v dokumentu Aplikační návody PPN (Detail zboží / Přiložené soubory zboží). Je nutné dodržení aplikačních postupů (nátěr 500g/m2) a předložení správně vyplněného "Formuláře - Protokolu o aplikaci výrobku" (Detail zboží / Přiložené soubory zboží). Podmínky pro posouzení a  schválení vystavení "Osvědčení" stanovuje výrobce (může být účtován administrativní poplatek). KOH-IN poskytuje výrobci podklady výhradně od svých zákazníků.

 


 
   EAN číslo: 8595039305223


Související zboží:

Flamgard 10 kg Protipožární nátěr na dřevo Flamgard 10kg

Protipožární nátěr Flamgard - šedobílá zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru. Protipožární nátěr na dřevo Flamgard působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu. Flamgard lze použít na nové i staré dřevo v rámci stavby, také ve výrobním průmyslu (doprava, letectví). Jednoduchá aplikace, ověřená účinnost. Možnost "Osvědčení" pro kolaudaci.

 
Flamgard Transparent 10 kg Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Transparent 10kg (doprava zdarma)

Flamgard Transparent průhledný protipožární nátěr na dřevo - dvousložkový, nátěr + lak (objednává se samostatně). Zpěnitelná hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru. Nátěr po zaschnutí zachovává přirozený vzhled materiálu. Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Transparent je vhodný i k ošetření starého neošetřeného dřeva u památkově chráněných a historických budov. Dostatečná časová prodleva a minimalizace materiálových škod. Jednoduchá aplikace, příznivá cena, ověřená účinnost. K balení objednejte 2kg Lak S1818.

 
Protipožární nátěr na dřevo Flamgard 20kg - KOH-IN 2 Protipožární nátěr na dřevo Flamgard 20kg (doprava zdarma)

Protipožární nátěr Flamgard - šedobílá zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru. Protipožární nátěr na dřevo Flamgard působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu. Flamgard lze použít na nové i staré dřevo v rámci stavby, také ve výrobním průmyslu (doprava, letectví). Jednoduchá aplikace, ověřená účinnost. Možnost "Osvědčení" pro kolaudaci.

 
Flamgard Bílý 45kg Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Bílý 45kg (doprava zdarma)

Protipožární nátěr Flamgard Bílý - bílá zpěnitelná nátěrová hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru. Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Bílý působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu spolehlivě chránící materiál. Zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu. Flamgard Bílý lze použít na nové i staré dřevo v rámci stavby, také ve výrobním průmyslu (doprava, letectví). Jednoduchá aplikace, ověřená účinnost. Možnost "Osvědčení" pro kolaudaci.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz