.

Protipožární nátěr na dřevo - Flamgard Transparent 50kg (doprava zdarma)

Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 19 070,00
Sleva 17.00 %

Cena bez DPH: 13 080,80
Cena s DPH: 15 828,00
 

Váha balení cca: 55.00 kg
    ks
K balení objednejte: 10ks Lak S1818 1kg

 

Doprava SPEDICE
Zdarma pouze na tuto položku
 

 

Flamgard Transparent - Půhlený protipožární nátěr na dřevo 50kg / 100m2 (+ 10kg laku S1818)


Dvousložková protipožární zpěnitelná hmota (nátěr 5kg + krycí lak 1kg, objednává se samostatně) k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru jak nových tak stávajících objektů. Nátěr je po zaschnutí průhledný a zachovává přirozený vzhled materiálu. Flamgard Transparent je zvláště vhodný k ošetření starého neošetřeného dřeva např. u památkově chráněných a historických budov. Působením ohně vytváří silnou nehořlavou tepelně izolující vrstvu, která spolehlivě zajišťuje dostatečnou časovou prodlevu potřebnou k evakuaci ohrožených osob a k minimalizaci materiálových škod. Jednoduchá aplikace, příznivá cena a ověřená účinnost, profesionální i hobby využití. 

Pro kompletní produktové informace a navazující  legislativu si důkladně prostudujte Aplikační návody PPN - STACHEMA.


Flamgard Transparent - prodej při správném vyplnění Protokolu o výrobku a dodržení aplikačních postupů výrobce STACHEMA!

(kolaudace stavby - objednávka i protokol odpovídá uvedené velikosti ošetřené plochy, nátěr - 500g/m2, lak S 1818 - 1kg/5kg nátěru)


Protokol o výrobku protipožárního nátěru - ke stažení

 


V případě zájmu nás prosím kontaktujte:

 


 

Viskózní nažloutlá kapalina, ředitelná vodou na bázi amonných fosfátů s přídavkem zpěňujících přísad, retardérů hoření a polymerů. Působením ohně nebo sálavého tepla vytváří na povrchu silnou, nehořlavou, tepelně izolující vrstvu, která způsobí časovou prodlevu spolehlivě chránící materiál.

Nátěr je po zaschnutí průhledný s lehce žlutým odstínem, zachovává přirozený vzhled materiálu a původní kresbu dřeva. Před aplikací protipožárního nátěru Flamgard Transparent lze dřevo upravit do libovolného odstínu lihovými mořidly. Přípravek je vhodný i na staré a vyzrálé neošetřené dřevo - zvláště pak k ochraně dřevěných prvků v interiéru. Pro zvýšení celkové odolnosti se překrývá styrenakrylátovým lakem S 1818 v množství 1kg laku na 5kg nátěru. Lak je podmínkou správné aplikace a musí být součástí objednávky! (objednává se samostatně)

Pro navýšení požární odolnosti je nutný nános 500 g/m2 přičemž příspěvek navýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí je cca 11 minut (klasifikace ČSN EN 13501-2 : 2003) dle charakteru expozice, typu konstrukce apod.

Aplikace se provádí nátěrem neředěného přípravku Flamgard Transparent v minimálně 3 vrstvách a to při teplotě +10°C až + 35°C. Jednotlivé vrstvy mohou být nanášeny po dokonalém proschnutí cca po 12 hodinách. Doba proschnutí po nanesení všech vrstev funkčního nátěru je cca 24 hodin. Dokonalé proschnutí má přímý vliv na transparentnost a výsledný estetický efekt. Optimální teplota pro zasychání je 20 °C. Maximální povolená vlhkost dřeva před aplikací je 10%. Následně se nanáší jedna vrstva krycího laku v množství 80 g / m2. Povrch dřeva před nátěrem celého systému musí být očištěn od prachu, kůry, lýka, mechanických nečistot, mastných skvrn a starých nátěrů.

Index šíření plamene po povrchu stavební hmoty:
Nános 500 g/m2 – i s = 26 mm/min

Životnost nátěru: Dle zkoušek akreditované zkušebny VVÚD Březnice minimálně 10 let.

UPOZORNĚNÍ: skladování, přeprava, aplikace zásadně při teplotách nad + 10°C! Přípravek nesmí přemznout!
(dokumentace: Ke stažení, informace: Obchodní podmínky)

Pro konkrétní akce a partnery vypracujeme individuální cenové a dodací podmínky!
 

Barva nátěru: průhledný

Skladovatelnost: 6 měsíců

Dostupná balení: 5 kg, 10 kg, 50 kg

 


 

Související zboží:

LAK AKRYLÁTOVÝ S 1818 1 kg Lak Akrylátový S 1818 1kg (součást protipožárního systému)

Protipožární nátěr na dřevo - Lak S 1818. Finální průhledná uzavírací ochranná vrstva dvousložkového protipožárního nátěru  Flamgard Transparent na ochranu dřevěných konstrukcí. Styrenoakrylátový lak pro zvýšení celkové odolnosti ochranného nátěru je podmínkou správné aplikace pro splnění požadovaných hodnot protipožární ochrany. Nedílná součást protipožárního nátěru Flamgard Transparent. Objednávka: 1kg laku na 5kg nátěru!

 
Flamgard Transparent 10 kg Protipožární nátěr na dřevo - Flamgard Transparent 10kg

Flamgard Transparent průhledný protipožární nátěr na dřevo - dvousložkový. Zpěnitelná hmota k ochraně dřevěných konstrukcí v interiéru. Nátěr po zaschnutí zachovává přirozený vzhled materiálu. Protipožární nátěr na dřevo Flamgard Transparent je vhodný i k ošetření starého neošetřeného dřeva u památkově chráněných a historických budov. Dostatečná časová prodleva a minimalizace materiálových škod. Jednoduchá aplikace, příznivá cena, ověřená účinnost.  Nedílnou součástí je krycí lak S 1818, objednává se samostatně. (2kg laku S1818)

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz