.

Fungisan bezchlorový nátěr proti plísni 1l (Přísada)

Fungisan nátěr proti plísni
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 308,00
Sleva 27.00 %

Cena bez DPH: 185,90
Cena s DPH: 225,00
 

Váha balení cca: 1.10 kg
    ks
Nelze zasílat v kombinaci s těžším zbožím v rámci jedné zásilky (Česká pošta).
 

 

Fungisan bezchlorový preventivní nátěr proti plísni …

Fungisan bez obsahu chloru je moderní nátěr proti plísním s dlouhodobým preventivním účinkem. Přísada k ochraně zdiva a do vodou ředitelných nátěrových hmot, malířských nátěrů, omítek a jiných minerálních stavebních materiálů. Díky svému složení je Fungisan šetrnější pro lidský organizmus a přitom velmi účinný. Ve srovnání s přípravky na bázi chloru vykazuje dlouhodobější a intenzivní účinky. Absence chloru se příznivě projevuje také tím, že přípravek nezapáchá a ve stavebních materiálech nevznikají soli vázající vodu. Nátěr proti plísni a přísada Fungisan je vhodný i pro vysoce zátěžové podmínky především v interiéru staveb.

 Fungisan bez obsahu chloru nabízí prověřené vlastnosti proti vzniku plísní, bakterií, řas a kvasinek. Lze jej aplikovat v bytových i nebytových prostorách, v průmyslových provozech, veřejných budovách v interiéru i exteriéru. Pro sanační účely v exteriéru můžeme také doporučit speciální výrobek řady SANATOP. Fungisan přísada a nátěr proti plísni je účinný i v místech s extrémními podmínkami jako jsou například vývařovny, prádelny a jiné průmyslové nebo potravinářské provozy.

Návod k použití: Plíseň před aplikací neodstraňujte! Napadená místa se nejdříve postříkají přípravky na likvidaci plísní Fungispray chlorový anebo Fungispray bezchlorový. Při silném napadení plísní je nutno postup opakovat. Následně se na očištěný a suchý povrch aplikuje nátěrem nebo postřikem 5% roztok Fungisanu ve vodě, v malířském nátěru či vápně (1:19). Při silném napadení doporučujeme vždy provést první nátěr proti plísni 5% roztokem Fungisanu ve vodě a dále po zaschnutí aplikovat vlastní malířský nátěr opět s 5% přídavkem Fungisanu.

Při preventivní ochraně proti plísním při stavbách a rekonstrukcích v extrémně vlhkém prostředí (např. omítky sklepení, skladů, podezdívek, spárování obkladů stěn a podlah v koupelnách, vývařovnách, bazénech, apod.) se přidává Fungisan přímo do zdících malt, omítek a spárovacích hmot.

Vydatnost nátěru proti plísni Fungisan: z 1 kg koncentrátu se ošetří 50 až 100 m2 plochy podle vydatnosti použité nátěrové hmoty.

 
Doporučené ředění aplikačního nátěru:    

 1:19   50g do 1kg nátěru - vody  malířské vodou ředitelné nátěry
 1:19  50g do 1kg hmoty  ochrana ve stavebních hmotách a  injektáže
 1:9  100g do 1kg barvy  ochrana fasádních barev

 

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 0.5l, 1 l, 5 l

 

          


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039304868


Související zboží:

Fungisan bezchlorový nátěr proti plísni 5l (Přísada) Fungisan bezchlorový nátěr proti plísni 5l (Přísada)

Fungisan nátěr proti plísni - bezchlorová prevence vzniku plísně na zdi , přísada do vodou ředitelných nátěrových hmot, malířských nátěrů, omítek, malt a jiných minerálních stavebních materiálů. Fungisan je moderní přípravek šetrnější pro lidský organizmus a přitom velmi účinný. Dlouhodobé preventivní účinky ve srovnání s chlorovými produkty. Nezapáchá a ve stavebních materiálech nevznikají soli, které vážou vodu. Nátěr proti plísni a přísada vhodná pro zátěžové podmínky především v interiéru staveb.

 
Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni 1l

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni - moderní přípravek bez obsahu chloru na likvidaci plísní. Zvláště vhodný do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek. Díky složení méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Nepodporuje tvorbu solí, které zpětně vážou vodu. Vynikající reference, časté použití v domácnosti, zdravotnictví, veterině, potravinářství, zemědělství, stavebnictví. Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály včetně nábytku a textilií.

 
Sanatop Prevent přípravek proti plísni Sanatop Prevent přípravek proti plísni - přísada 1l

Přísada proti plísni Sanatop Prevent s dlouhodobým preventivním účinkem. Přípravek proti plísni působí také proti řasám a jiným biologickým nečistotám, které se často vyskytují na vlhkých místech všech minerálních stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev. Přípravek proti plísni na zdi, fasádě a jiných místech v exteriéru spolehlivá ochrana s prevencí minimálně 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy.

 
Štětec plochý KLASIK EXTRA Štětec plochý KLASIK EXTRA 2,5“ (63mm)

Štětec plochý o velikosti 2,5“ (63 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz