.

Sanatop Prevent přípravek proti plísni - přísada 1l

Sanatop Prevent přípravek proti plísni
Dostupnost zboží: Dočasně nedostupné
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 343,00
Sleva 27.00 %

Cena bez DPH: 206,96
Cena s DPH: 250,00
Cena bez DPH za 1m2  = 4,14
 

Váha balení cca: 1.15 kg
 

 

Sanatop Prevent 1:9 až 1:19 preventivní přísada proti plísni, řasám na zdi, fasádě …

Sanatop Prevent profesionální ochrana proti plísním, řasám, bakteriím vhodná především k použití na zdech, fasádách apod. Dlouhodobá prevence opětovného výskytu organických nečistot na stavebních materiálech. Přípravek proti plísním bez obsahu chloru nebo těžkých kovů. Přísada do stavebních hmot a nátěrů. Určený do exterieru.

 Sanatop Prevent je velmi koncentrovaný preventivní přípravek proti opětovnému výskytu plísní, řas, bakterií na minerálních stavebních materiálech. Používá se k prodloužení doby ochranného účinku u stavebních ploch novostaveb, při rekonstrukcích, zvláště pak v trvale vlhkých nebo přechodně zatížených místech. Ideální v případě kdy byl předem proti plísni nebo na řasy a jiné biologické nečistoty použit likvidační nátěr Sanatop Likvid. Preventivní přípravek proti plísni Sanatop Prevent je nejlépe aplikovat jako přísadu do stavebních hmot, malt, omítek, do nátěrů v exteriéru - fasádních a malířských barev atd.

 

Ředění přípravku proti plísni a řasám dle tabulky 1:91:19

1:19 50g do 1kg  hmoty

 ochrana ve stavebních hmotách
 (malty, vnitřní i fasádní omítky, spárovací hmoty apod.)

 injektáže zdiva

1:9 100g do 1kg barvy   ochrana fasádních barev

 

Vydatnost 1 l koncentrátu až na 50m2 plochy (fasádní barvy, nátěr nebo postřik)

Doporučené použití v rozmezí teplot +5 až +25°C

Předpokládaná doba ochrany: minimálně 5 let (aplikace jako přísada)

 

Návod k použití preventivního přípravku proti plísni, řasám, bakteriím apod.:

Naředěný přípravek ve hmotě nebo barvě jako preventivní přísada (viz tabulka), lze aplikovat nátěrem nebo postřikem na suchý očištěný povrch. V případě nutnosti likvidačního zásahu proti plísním, mechu, lišejníkům, řasám na zdi doporučujeme nejdříve aplikovat přípravek Sanatop Likvid.

Jako finální nátěr je možné použít ochranu proti graffiti Barbakan anebo jiný hydrofobní nátěr například Repesil Aqua. Tímto postupem zajistíte maximální dlouhodobou ochranu plochy, zvláště pak v případě savého a pórezního povrchu.

Obecná upozornění: Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l, 10 l

Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

Související zboží:

Sanatop Prevent přípravek proti plísni Sanatop Prevent přípravek proti plísni - přísada 5l

Přísada proti plísni Sanatop Prevent s dlouhodobým preventivním účinkem. Přípravek proti plísni působí také proti řasám a jiným biologickým nečistotám, které se často vyskytují na vlhkých místech všech minerálních stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev. Přípravek proti plísni na zdi, fasádě a jiných místech v exteriéru spolehlivá ochrana s prevencí minimálně 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 5l cca 250m2 plochy.

 
Sanatop Likvid přípravek proti plísni Sanatop Likvid 1:4 přípravek proti plísni 1l

Sanatop Likvid koncentrát 1:4 likvidační přípravek proti plísni, mechu, lišejníkům, řasám v exteriéru staveb. Koncentrovaný produkt je vhodný k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních stavebních povrchů. Přípravek proti plísni se vyznačuje nejnovějším složením a velmi intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 1l50m2 plochy.

 
Štětec plochý KLASIK EXTRA Štětec plochý KLASIK EXTRA 2,5“ (63mm)

Štětec plochý o velikosti 2,5“ (63 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

 
Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr 5l

Nátěr proti plísni Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek proti plísni, řasám, mechům, lišejníkům a bakteriím vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Jedná se o finální bezbarvý nátěr - postřik aplikovaný dodatečně na již hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Přípravek Sanatop Prevent FIX nejen dlouhodobě chrání proti plísni, ale také zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů v exteriéru. Koncentrát 1:3 ošetří z 5l200m2 plochy.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz