.

Sanatop Likvid 1:4 přípravek proti plísni 1l

Sanatop Likvid přípravek proti plísni
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 215,00
Sleva 31.00 %

Cena bez DPH: 122,48
Cena s DPH: 148,00
Cena bez DPH za 1m2  = 2,45
 

Váha balení cca: 1.10 kg
    ks
 

 

Sanatop Likvid 1:4 likvidační přípravek proti plísni, mechu, lišejníkům, řasám …

Sanatop Likvid Profi nabízí profesionální ochranu proti organickým nečistotám bez použití chloru a těžkých kovů. Jedná se o koncentrovaný přípravek určený do exteriéru. Zničí více jak 99,99% kontaminace!

 Sanatop Likvid je kapalný přípravek ve formě koncentrátu určený především k likvidaci plísní, odstranění mechů, lišejníků, řas nebo bakterií ze stavebních materiálů jako jsou zdi, omítky, beton, střechy apod. Vynikající pro mytí a čištění fasády, čištění střech (střešních tašek), čištění zámkové dlažby a jiných minerálních podkladů. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Přípravek proti plísni Sanatop Likvid nemá bělící účinek!


Ředění vodou v poměru 1:4

Vydatnost z 1 l koncentrátu až 50m2 při 1 aplikaci a ředění 1:4

Doporučení: 1-2 aplikace dle expozice, zatížení a následných povrchových úprav (ideální použití v rozmezí teplot +5 až +25°C)

 

 
Pracovní postup použití přípravku proti plísni a jiné biologické kontaminaci

Plíseň, mech, lišejníky, řasy před aplikací neodstraňujte. Vodou zředěný přípravek Sanatop Likvid (1:4) aplikujte na suchý povrch. Rovnoměrně jej naneste pomocí štětce, válečku nebo postřikovačem do struktury plochy. Ošetřovaný povrch nechte důkladně nasát přípravkem proti plísni a ponechejte 24 hodin působit. Následně můžete nečistoty mechanicky odstranit kartáčem namočeným v přípravku nebo vysokotlakým čističem. V případě, že dojde ke smytí přípravku z podkladu (oplach anebo déšť) doporučujeme po zaschnutí povrchu znovu aplikovat likvidační přípravek proti plísni Sanatop Likvid Profi. Tímto zajistíte preventivní účinek na cca 4 týdny, než bude nanesena fasádní barva nebo omítkovina s přídavkem preventivní přísady Sanatop Prevent.

Dále je možné použít ochranu proti graffiti Barbakan anebo hydrofobní nátěr například Repesil Aqua.
V případě, že ošetřujete nezakryté plochy není nutné mechanické čištění. Odumřelé části plísní, mechu, lišejníků, řas budou postupně odplaveny při dešti.
 

Viditelné zbytky biologických nečistot jsou na řádně ošetřeném povrchu neaktivní!

 

Obecná upozornění: Sanatop Likvid nemíchejte s jinými přípravky. Při kontaktu s lakovanými povrchy doporučujeme odzkoušet na malém skrytém místě. Před aplikací fasádní barvy nebo omítkoviny si ověřte, že nebude ovlivněna přídržnost k podkladu. Jako aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l

Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

Související zboží:

Fungispray chlorový nátěr proti plísni Fungispray chlorový nátěr proti plísni 1l

Fungispray chlorový nátěr proti plísni velmi rychle likviduje plísně v interiérech. Protiplísňový přípravek na bázi aktivního chloru s bělícím a dezinfekčním účinkem. Vhodný pro použití v domácnosti, zdravotnických, potravinářských provozech. Fungispray chlorový je ideální nátěr proti plísni v koupelnách na vany, sprchy a umyvadla, wc, obklady, podlahové dlažby apod. Bělící přípravek!

 
Sanatop Likvid Profi přípravek proti plísni Sanatop Likvid Profi 1:9 přípravek proti plísni 1l

Sanatop Likvid Profi koncentrát 1:9 - 1:19 profesionální likvidační přípravek proti plísni, mechu, lišejníkům, řasám v exteriéru staveb. Extra silný produkt je vhodný k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních stavebních povrchů. Přípravek proti plísni se vyznačuje nejnovějším složením a velmi intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid Profi ošetří z 1l dle způsobu aplikace, účelu použití a zvoleného pracovního postupu cca 100 - 200m2 plochy.

 
Sanatop Likvid přípravek proti plísni Sanatop Likvid 1:4 přípravek proti plísni 5l

Sanatop Likvid koncentrát 1:4 likvidační přípravek proti plísni, mechu, lišejníkům, řasám v exteriéru staveb. Koncentrovaný produkt je vhodný k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních stavebních povrchů. Přípravek proti plísni se vyznačuje nejnovějším složením a velmi intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 5l250m2 plochy.

 
Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr 1l

Nátěr proti plísni Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek proti plísni, řasám, mechům, lišejníkům a bakteriím vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Jedná se o finální bezbarvý nátěr - postřik aplikovaný dodatečně na již hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Přípravek Sanatop Prevent FIX nejen dlouhodobě chrání proti plísni, ale také zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů v exteriéru. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l40m2 plochy.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2022 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz