.

Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr 1l

Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 362,00
Sleva 18.90 %

Cena bez DPH: 242,91
Cena s DPH: 293,92
 

Váha balení cca: 1.20 kg
    ks
 


Sanatop Prevent FIX 1:3, přípravek proti plísni, bezbarvý preventivní postřik a povrchový fixační nátěr proti plísni, řasám, mechu v exteriéru … balení 1l

 

Sanatop Prevent FIX je transparentní hloubkový penetrační nátěr s preventivní ochranou proti růstu plísní, bakterií, řas, mechů a lišejníků. Koncentrovaný přípravek Sanatop Prevent FIX je určen pro použití v exteriéru na zdi, omítky, beton, střechy apod. Lze jej použít i samostatně jako bezbarvý finální nátěr s dlouhodobou ochranou ošetřovaných stavebních materiálů. (zůstává dlouhodobě fixován) Díky unikátnímu složení přípravku Sanatop Prevent FIX zároveň zpevňuje povrch a zvyšuje hydrofobitu, čímž prodlužuje životnost stavebních hmot!

Sanatop Prevent FIX lze použít nejen jako povrchový - finální nátěr, ale také jako dlouhodobý preventivní a penetrační nátěr pod barvu, omítkovinu apod. 

 


 

Ředění přípravku 1:3 s vodou (1díl koncentrátu + 3díly vody)

Doporučené použití v rozmezí teplot +5 až +30°C

Vydatnost: 0,15 – 0,25l/m2 podle savosti podkladu tj. 1l koncentrátu až na 40m2 plochy

Způsob nanášení: válečkem, štětcem, stříkáním

Počet vrstev: dle použití a podkladu 1-2x

1x: penetrace pod fasádní barvu a jako vrchní vrstva nenasákavých podkladů
2x: finální nátěr savých podkladů

 

Návod k použití: Podklad musí být soudržný, nemastný, čistý, suchý, bez vodorozpustných solí, nové omítky musí být vyzrálé. Staré, nesoudržné nátěry je nutné odstranit. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt. Je-li povrch fasády napaden plísněmi nebo řasami, je nutno nejdříve odstranit tyto biodeteriogeny přípravkem Sanatop Likvid, poté místo důkladně omýt a zbavit všech nepřilnavých částí.

Nanáší se rovnoměrně v jedné až dvou vrstvách na suchý podklad. V jedné vrstvě se nanáší v případě použití přípravku Sanatop Prevent FIX jako penetračního nátěru pod fasádní barvy nebo omítkoviny. Dvě slabé vrstvy se doporučují při použití přípravku jako finálního povrchového nátěru na savé materiály. Při použití na nenasákavé podklady (akrylátové, silikonové barvy a emaily aj.) obvykle stačí pouze jeden nátěr. Při teplotě vzduchu a podkladu 20°C a relativní vlhkosti 65% je penetrační nátěr přetíratelný po 1 - 2 hodinách.

Při použití přípravku jako finálního nátěru může u některých přetíraných ploch dojít ke změně povrchového lesku (oživení vzhledu). Doporučen kontrolní nátěr na ploše 1m2.


Obecná upozornění: Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Seznamte se s dostupnou dokumentací výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže).

 

Složení: směs aditiv v akrylátové disperzi s vysokým obsahem biocidu

Vzhled: mléčně bílý


Skladovatelnost: 24 měsíců (výrobek nesmí zmrznout)


Dostupná balení: 1l, 5l, 10l


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 

fotogalerie zboží:

Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr 1l Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr 1l Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr 1l

Související zboží:

Fungisan nátěr proti plísni Fungisan bezchlorový nátěr proti plísni 1l (Přísada)

Fungisan nátěr proti plísni - bezchlorová prevence vzniku plísně na zdi , přísada do vodou ředitelných nátěrových hmot, malířských nátěrů, omítek, malt a jiných minerálních stavebních materiálů. Fungisan je moderní přípravek šetrnější pro lidský organizmus a přitom velmi účinný. Dlouhodobé preventivní účinky ve srovnání s chlorovými produkty. Nezapáchá a ve stavebních materiálech nevznikají soli, které vážou vodu. Nátěr proti plísni a přísada vhodná pro zátěžové podmínky především v interiéru staveb.

 
Sanatop Prevent přípravek proti plísni Sanatop Prevent přípravek proti plísni - přísada 5l

Přísada proti plísni Sanatop Prevent s dlouhodobým preventivním účinkem. Přípravek proti plísni působí také proti řasám a jiným biologickým nečistotám, které se často vyskytují na vlhkých místech všech minerálních stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev. Přípravek proti plísni na zdi, fasádě a jiných místech v exteriéru spolehlivá ochrana s prevencí minimálně 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 5l cca 250m2 plochy.

 
Štětec plochý KLASIK EXTRA Štětec plochý KLASIK EXTRA / sada 5 ks 1“- 3“

Štětec plochý v sadě 5 ks o velikosti 1“ - 3“. Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků. (1“, 1,5“, 2“, 2,5“, 3“)
 

 
Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr Sanatop Prevent FIX přípravek proti plísni - nátěr 5l

Nátěr proti plísni Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek proti plísni, řasám, mechům, lišejníkům a bakteriím vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Jedná se o finální bezbarvý nátěr - postřik aplikovaný dodatečně na již hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Přípravek Sanatop Prevent FIX nejen dlouhodobě chrání proti plísni, ale také zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů v exteriéru. Koncentrát 1:3 ošetří z 5l200m2 plochy.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2020 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz