.

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni 0,75l

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STACHEMA

Původní cena s DPH: 113,00
Sleva 16.70 %

Cena bez DPH: 77,99
Cena s DPH: 94,00
 

Váha balení cca: 0.90 kg
    ks
Nelze zasílat v kombinaci s těžším zbožím v rámci jedné zásilky (Česká pošta).
 

 

Fungispray bezchlorový likvidační nátěr proti plísni …

Fungispray bezchlorový - nátěr proti plísni je moderní přípravek bez obsahu chloru zaměřený na likvidaci plísní především v interieru. Fungispray má nejen intenzivní likvidační účinek, ale také působí dlouhodobě. Díky složení méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Nepodporuje tvorbu solí které vážou vodu v ošetřeném materiálu. Fungispray bezchlorový má velmi široký rozsah použití - domácnosti, zdravotnictví, veterina, potravinářství, zemědělství, stavebnictví apod. Jedná se o osvědčený přípravek s vynikajícími ohlasy veřejnosti, médií a také profesionální referencí z praxe. Nově také s vůní avokádo a citrus.

 


 

Fungispray bezchlorový je osvědčený přípravek s výrazným fungicidním účinkem a širokým spektrem použití v domácnosti i průmyslu. Likvidační nátěr proti plísni je možno použít na různé typy materiálů jako např. zdivo, omítky, beton, dřevo ve stavbě i dřevěné podlahy a nábytek, textilie, čalounění, koberce apod. Díky absenci chloru je šetrný a nebělí podklad!

Nátěr se nejlépe aplikuje postřikem mechanickým rozprašovačem. Přetíráním tkaninou namočenou v přípravku nebo ponořením postižených předmětů do roztoku.

Návod k použití: Plíseň se před aplikací přípravku neodstraňuje, aby nedošlo k rozptýlení zdraví škodlivých výtrusů! Napadená místa se postříkají přípravkem Fungispray ze vzdálenosti cca 10 cm a po cca 20 minutách (optimálně 24 hodinách) se plíseň za mokra mechanicky odstraní kartáčem nebo hadrem namočeným v přípravku. Při silném napadení materiálu plísní je nutno postup opakovat. Na očištěný, vydezinfikovaný a suchý povrch stavebních materiálů doporučujeme aplikovat preventivní nátěr proti plísni Fungisan, který zajistí maximální a dlouhodobý efekt ochrany.

Vydatnost nátěru proti plísni Fungispray bezchlorový záleží na stupni napadení plísněmi a typu ošetřovaného materiálu - orientačně 1 litr přípravku na cca 5 m2 plochy.

Při kontaktu s lakovanými povrchy se doporučuje provedení zkoušky na malém a skrytém místě. V případě použití přípravku na textilie a materiály v přímém kontaktu s pokožkou je třeba důkladné vyprání a vyčištění ošetřených materiálů.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 0.5l spray, 0.75l spray, 5 l

 

         


Používejte biocidní přípravky bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


 
   EAN číslo: 8595039304936


Související zboží:

Fungisan nátěr proti plísni Fungisan bezchlorový nátěr proti plísni 1l (Přísada)

Fungisan nátěr proti plísni - bezchlorová prevence vzniku plísně na zdi , přísada do vodou ředitelných nátěrových hmot, malířských nátěrů, omítek, malt a jiných minerálních stavebních materiálů. Fungisan je moderní přípravek šetrnější pro lidský organizmus a přitom velmi účinný. Dlouhodobé preventivní účinky ve srovnání s chlorovými produkty. Nezapáchá a ve stavebních materiálech nevznikají soli, které vážou vodu. Nátěr proti plísni a přísada vhodná pro zátěžové podmínky především v interiéru staveb.

 
Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni 5l

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni - moderní přípravek bez obsahu chloru na likvidaci plísní. Zvláště vhodný do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek. Díky složení méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Nepodporuje tvorbu solí, které zpětně vážou vodu. Vynikající reference, časté použití v domácnosti, zdravotnictví, veterině, potravinářství, zemědělství, stavebnictví. Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály včetně nábytku a textilií.

 
Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni 0,5l citrus

Fungispray bezchlorový nátěr proti plísni - moderní přípravek bez obsahu chloru na likvidaci plísní. Zvláště vhodný do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek. Díky složení méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Nepodporuje tvorbu solí, které zpětně vážou vodu. Vynikající reference, časté použití v domácnosti, zdravotnictví, veterině, potravinářství, zemědělství, stavebnictví. Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály včetně nábytku a textilií. Fungispray proti plísni s vůní citrus.

 
Sanatop Likvid HOBBY přípravek proti plísni Sanatop Likvid HOBBY přípravek proti plísni 1l

Sanatop Likvid HOBBY aplikační přípravek proti plísni, mechu, lišejníkům a řasám s likvidačním účinkem v exteriéru staveb. Ideální k odstranění plísní na zdi, mechu, lišejníku a řas na střeše, dlažbě nebo fasádě, ošetření kamene a veškerých zahradních okrasných prvků z minerálních materiálů. Přípravek proti plísni se vyznačuje nejnovějším složením a intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid HOBBY ošetří z 1l cca 10m2 plochy.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz