.

Injektážní tekutá hydroizolace - Fortesil Injektáž zdiva 50l

Fortesil Injektáž zdiva 50l
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STAVEBNÍ CHEMIE SLANÝ

Původní cena s DPH: 5 445,00
Sleva 22.00 %

Cena bez DPH: 3 510,00
Cena s DPH: 4 247,00
Cena bez DPH za 1l  = 70,20
 

Váha balení cca: 50.00 kg
    ks
 

 

Fortesil Injektáž v balení 5 x 10 l pro hydroizolaci zdiva.

 

Fortesil injektážní prostředek - modrý jednosložkový roztok s kombinovaným efektem účinku (těsnícím a hydrofobizačním) používaný pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Tekutá hydroizolace vytvoří v potřebných místech gel, který utěsní zdivo proti dalšímu vzlínání zemní vlhkosti. Vzniklý gel také výrazně snižuje průnik radonu stavebním materiálem. Pomocí prostředku Fortesil lze vytvářet horizontální, vertikální a plošné izolace zdiva, např. zapuštěného pod úrovní terénu, hydroizolaci základů apod. Těsnící účinek není závislý na krátkodobých změnách vlhkosti a obsahu solí ve vzlínající vodě. Vzniklý gel nemá korozivní účinky na stavební materiály. Jednotlivé vrty po ošetření přípravkem Fortesil vytvoří infuzní clonu, která pak brání dalšímu postupu zemní vlhkosti zdivem.

 


 

Předpokládaná životnost hydroizolačního systému je 50 let a více.

Tekutá hydroizolace Fortesil ve vodném roztoku je určena k běžným aplikacím při teplotách zdiva nad bodem mrazu.

Fortesil je dodáván ve formě aplikační báze – neředí se!

Příprava zdiva: Doporučujeme odstranit starou omítku s přesahem 0,5 m - 0,8 m od výkvětů solí a vlhkých míst, vyčistit spáry do hloubky cca 2 cm. Vrty provedeme v jedné řadě vrtákem průměru 30 - 40 mm se sklonem 15 – 25 % od horizontální roviny. Hloubka vrtů je o cca 100 mm kratší než tloušťka zdiva, rozteč vrtů je 150 mm.

Napouštění vrtů: Injektážní tekutá hydroizolace se nalévá opakovaně do vrtů (konví) vždy po vsáknutí předchozí dávky, nebo hydrostatickým tlakem pomocí utěsněných hadic a zásobníků. Pokud se Fortesil rychle ztrácí je ve zdivu trhlina, kterou je nutno utěsnit cementovým mlékem a otvor obnovit. Tekutou hydroizolaci je vhodné aplikovat až do vypočtené spotřeby - dle denní četnosti až několik dnů.

Spotřeba: 15 až 25 l/ m2 průřezu zdiva - podle typu (kámen, cihla, pískovec).

Složení: Silikátová báze ve vodném roztoku.


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 10 l, 200 l (na zakázku)

 


 
   Katalogové číslo: SCH 01


fotogalerie zboží:

Fortesil Injektáž zdiva 50l Fortesil Injektáž zdiva 50l

Související zboží:

Fortesil Injektáž zdiva 10l Injektážní tekutá hydroizolace - Fortesil Injektáž zdiva 10l

Fortesil Injektáž zdiva s kombinovaným efektem (těsnícím a hydrofobizačním) pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Tekutá hydroizolace ve zdivu vytváří gel jako účinnou ochranu proti vodě a ochranu proti radonu s dlouhou životností. Určený pro hydroizolaci základů, hydroizolaci podlah a veškerého zdiva. Přípravek Fortesil chemická injektáž zdiva vytvoří infuzní clonu, která spolehlivě brání pronikání vlhkosti.

 
Fortesil Injektáž zdiva 200l Injektážní tekutá hydroizolace - Fortesil Injektáž zdiva 200l (doprava zdarma)

Fortesil Injektáž zdiva s kombinovaným efektem (těsnícím a hydrofobizačním) pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Tekutá hydroizolace ve zdivu vytváří gel jako účinnou ochranu proti vodě a ochranu proti radonu s dlouhou životností. Určený pro hydroizolaci základů, hydroizolaci podlah a veškerého zdiva. Přípravek Fortesil chemická injektáž zdiva vytvoří infuzní clonu, která spolehlivě brání pronikání vlhkosti. Profi balení za nejnižší cenu + doprava zdarma! (zakázková výroba)

 
Repesil BKH Aqua 20l Impregnace betonu Profi - Hydrofobní nátěr Repesil BKH Aqua 20l (doprava zdarma)

Repesil BKH Aqua - Profesionální bezbarvý hydrofobizační nátěr ve vodném roztoku určený na svislé a vodorovné, staré i nové minerální povrchy. Zvláště vhodný pro náročnější impregnace betonu, impregnace kamene (přírodního i umělého), střešní krytiny, fasád, dlažby, obkladů atd. Špičkový hydrofobní nátěr BKH Aqua dokonale chrání proti vodě, zpevňuje povrch materiálů, brání zašpinění, je velmi odolný a trvanlivý. Nemění vzhled podkladu. Hydrofobním nátěrem ošetřený povrch je netoxický. Balení 10l ošetří až 100m2. (dle savosti a poréznosti podkladu) Množstevní sleva: 20l (2x10l) + doprava zdarma!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2023 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz