.

Injektážní tekutá hydroizolace - Fortesil Injektáž zdiva 10l / IP200

Fortesil Injektáž zdiva 10l
 
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STAVEBNÍ CHEMIE SLANÝ

Původní cena s DPH: 1 089,00
Sleva 16.00 %

Cena bez DPH: 756,00
Cena s DPH: 915,00
Cena bez DPH za 1l  = 75,60
 

Váha balení cca: 10.50 kg
    ks
 

 

Fortesil Injektáž  / IP200 v kusovém balení 10 l pro hydroizolaci zdiva.

 

Fortesil injektážní prostředek - modrý jednosložkový roztok s kombinovaným efektem účinku (těsnícím a hydrofobizačním) používaný pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Tekutá hydroizolace vytvoří v potřebných místech gel, který utěsní zdivo proti dalšímu vzlínání zemní vlhkosti. Vzniklý gel také výrazně snižuje průnik radonu stavebním materiálem. Pomocí prostředku Fortesil lze vytvářet horizontální, vertikální a plošné izolace zdiva, např. zapuštěného pod úrovní terénu, hydroizolaci základů apod. Těsnící účinek není závislý na krátkodobých změnách vlhkosti a obsahu solí ve vzlínající vodě. Vzniklý gel nemá korozivní účinky na stavební materiály. Jednotlivé vrty po ošetření přípravkem Fortesil vytvoří infuzní clonu, která pak brání dalšímu postupu zemní vlhkosti zdivem.

 


 

Předpokládaná životnost hydroizolačního systému je 50 let a více.

Tekutá hydroizolace Fortesil ve vodném roztoku je určena k běžným aplikacím při teplotách zdiva nad bodem mrazu.

Fortesil je dodáván ve formě aplikační báze – neředí se!

Příprava zdiva: Doporučujeme odstranit starou omítku s přesahem 0,5 m - 0,8 m od výkvětů solí a vlhkých míst, vyčistit spáry do hloubky cca 2 cm. Vrty provedeme v jedné řadě vrtákem průměru 30 - 40 mm se sklonem 15 – 25 % od horizontální roviny. Hloubka vrtů je o cca 100 mm kratší než tloušťka zdiva, rozteč vrtů je 150 mm.

Napouštění vrtů: Injektážní tekutá hydroizolace se nalévá opakovaně do vrtů (konví) vždy po vsáknutí předchozí dávky, nebo hydrostatickým tlakem pomocí utěsněných hadic a zásobníků. Pokud se Fortesil rychle ztrácí je ve zdivu trhlina, kterou je nutno utěsnit cementovým mlékem a otvor obnovit. Tekutou hydroizolaci je vhodné aplikovat až do vypočtené spotřeby - dle denní četnosti až několik dnů.

Spotřeba: 15 až 25 l/ m2 průřezu zdiva - podle typu (kámen, cihla, pískovec).

Složení: Silikátová báze ve vodném roztoku.


Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 10 l, 200 l (na zakázku)

 


 
   Katalogové číslo: SCH 01

   EAN číslo: 8590738040086


fotogalerie zboží:

Fortesil Injektáž zdiva 10l fortesil

Související zboží:

Repesil Aqua 5l Impregnace betonu - Hydrofobní nátěr Repesil Aqua 5l

Repesil Aqua - hydrofobizační nátěr ve vodném roztoku pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil Aqua je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně.  Hydrofobní nátěr nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Balení 5l ošetří cca 15 - 25m2. (dle savosti a poréznosti podkladu)

 
Fortesil Injektáž zdiva 200l Injektážní tekutá hydroizolace - Fortesil Injektáž zdiva 200l / IP200 (doprava zdarma)

Fortesil Injektáž zdiva s kombinovaným efektem (těsnícím a hydrofobizačním) pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Tekutá hydroizolace Stachema ve zdivu vytváří gel jako účinnou ochranu proti vodě a ochranu proti radonu s dlouhou životností. Určený pro hydroizolaci základů, hydroizolaci podlah a veškerého zdiva. Přípravek Stachema Fortesil chemická injektáž zdiva vytvoří infuzní clonu, která spolehlivě brání pronikání vlhkosti. Profi balení za nejnižší cenu + doprava zdarma! (zakázková výroba)

 
Fortesil Injektáž zdiva 30l Injektážní tekutá hydroizolace - Fortesil Injektáž zdiva 30l / IP200

Fortesil Injektáž zdiva s kombinovaným efektem (těsnícím a hydrofobizačním) pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Tekutá hydroizolace ve zdivu vytváří gel jako účinnou ochranu proti vodě a ochranu proti radonu s dlouhou životností. Určený pro hydroizolaci základů, hydroizolaci podlah a veškerého zdiva. Přípravek Fortesil chemická injektáž zdiva vytvoří infuzní clonu, která spolehlivě brání pronikání vlhkosti. Množstevní sleva: 30l (3x10l).

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz