.

Impregnace betonu - Hydrofobní nátěr Repesil Aqua 5l

Repesil Aqua 5l
 
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: STAVEBNÍ CHEMIE SLANÝ

Původní cena s DPH: 1 125,00
Sleva 15.00 %

Cena bez DPH: 790,50
Cena s DPH: 957,00
 

Váha balení cca: 5.35 kg
    ks
 


Hydrofobizační nátěr Repesil Aqua, impregnace stavebních materiálů, vodní báze, moderní složení s vysokým účinkem, nemění vzhled porézních podkladů, balení 5l

Repesil Aqua hydrofobní prostředek ve vodném roztoku pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě. Užívá se jako finální hydrofobní impregnační nátěr na porezní přírodní i umělý kámen (sochařská díla), beton, obklady, fasády, střešní krytiny, na všechny typy omítek. Repesil Aqua je nízkoviskózní čirá kapalina, která při správné aplikaci nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale jinak nemění vzhled materiálů. Přípravek dokonale impregnuje materiál, účinně odpuzuje vodu a měřitelně nezvyšuje difuzní odpor.

 


 

Dešťová voda způsobuje zašpinění a destrukci stavebních materiálů tím, že do nich proniká, vnáší s sebou nečistoty a postupně je nasycuje solemi (sírany a siřičitany). Narůstající krystaly těchto solí jsou pak příčinou ztráty pevnosti stavebních materiálů a jejich postupné eroze, výkvětů solí, špinavých skvrn a celkového zašpinění.

Přípravek oživuje stavební materiál, brání přístupu vody i do jeho trhlin o šíři až do 0,2 mm, výrazně prodlužuje jeho životnost, brání jeho zašpinění. Na všech neutrálních i alkalických materiálech zdiva rychle zasychá, hydrofobizační efekt nastává již několik hodin po jeho aplikaci. Repesil Aqua je odolný teplotním změnám, ultrafialovému záření i exhalátům a ošetřený povrch je netoxický.

Předpokládaná životnost impregnačního nátěru je počítána řádově v letech dle zátěže v daném prostředí.

Příprava podkladu: Ošetřované plochy musí být čisté nemastné a suché. Nové omítky musí být vyzrálé (min. 28 dní). Prach a nepřilnavé části, příp. nátěry odstranit škrábáním, kartáčováním, broušením až na soudržný podklad. Větší trhliny se vyspraví vyrovnávací hmotou. Zašpiněné povrchy je nejlépe omýt tlakovou vodou. Nedoporučuje se používat saponátů. Při ošetření povrchů abrazivními prostředky se doporučuje následné omytí tlakovou vodou. Po umytí je nutné nechat povrch vyschnout.

Ředění: Neředit - nátěr je v aplikační formě.

Aplikace: Válečkem, štětkou nebo stříkáním - bez ředění, maximálně ve dvou vrstvách (může docházet k tvorbě lesklých míst.) Doba zasychání je závislá na klimatických podmínkách, nátěr je proschlý během několika hodin, hydrofobizační efekt nastává již po 12 hodinách při normálních klimatických podmínkách. Po aplikaci se doporučuje povrch chránit před deštěm 24 hodin.

Repesil Aqua je možné aplikovat  při teplotách podkladu a vzduchu vyšších než + 5°C!

UPOZORNĚNÍ: Prostředek je vždy vhodné vyzkoušet na ploše cca 0,2 – 0,5 m2 pro kontrolu výsledného vzhledu ošetřovaného povrchu. Použití na podkladech s nízkou pórovitostí (leštěný kámen, žula, mramor apod.) nemusí být vhodné, v tomto případě může dojít k barevné změně podkladu. Nehodí se na zasolené a vlhké stavební materiály (doporučujeme kozultaci s technikem výrobce Stachema). Nelze ručit za škody způsobené výrobkem při jeho nevhodném použití a aplikaci. Před použitím si vždy pozorně přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Spotřeba: Podle typu podkladu, poréznosti a savosti ošetřované plochy 0,2 - 1,0 l/m2, tj. 5l přípravku ošetří až 25m2 dle charakteru a savosti podkladu. Obvyklá spotřeba 0,3 l/m2 při dvou nátěrech tj. 15-17m2. Při přetírání fasád pro zvýšení hydrofobity (aplikace na fasádní barvy) spotřeba cca 0,1 l/m2. Skutečnou spotřebu je třeba zjistit předem na malém zkušebním vzorku.

Složení: Siloxanový polymer.


Skladovatelnost: 36 měsíců (nesmí zmrznout).

Dostupná balení: 1 l, 5 l, 10 l

 


 
   Katalogové číslo: SCH 06

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Prohlášení o shodě  

file Technický list  


Související zboží:

Repesil 5l Impregnační Hydrofobizační nátěr - Repesil 5l

Repesil - hydrofobní nátěr v lakovém benzinu pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně. Nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Balení 5l ošetří cca 15 - 25m2.

 
Fortesil Injektáž zdiva 10l Injektážní tekutá hydroizolace - Fortesil Injektáž zdiva 10l / IP200

Fortesil Injektáž zdiva s kombinovaným efektem (těsnícím a hydrofobizačním) pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Tekutá hydroizolace ve zdivu vytváří gel jako účinnou ochranu proti vodě a ochranu proti radonu s dlouhou životností. Určený pro hydroizolaci základů, hydroizolaci podlah a veškerého zdiva. Přípravek Fortesil chemická injektáž zdiva vytvoří infuzní clonu, která spolehlivě brání pronikání vlhkosti.

 
Impregnace Fixasil H 5l Zpevňovač kamene hydrofobizační - Impregnace Fixasil H 5l

Fixasil H - zpevňovač kamene s hydrofobním účinkem je určen pro zpevnění a hydrofobizaci všech minerálních savých stavebních materiálů, poškozených povětrnostními vlivy nebo také jako prevence. Impregnace se užívá jako finální zpevňující a ochranný nátěr na přírodní i umělý kámen sochy, fresky, obklady fasád, kamenné stavby, na všechny typy omítek, cihly a pod. Nevytváří lesklý povrch, oživuje, ale nemění vzhled materiálů. Výrazně prodlužuje životnost. Vynikající profi reference. Aplikační roztok. Profesionální přípravek. Prodej na IČ!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2024 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz